نامزد حرفه ای وزارت خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، نامزد حرفه ای وزارت!

حالا که بازار سهم خواهی از دولت جدید ("کاسبی پست" و "بازار مکاره فاسد" به تعبیر آذری جهرمی) رونق گرفته، خبرگزاری خبرآنلاین هم سعی کرده از قافله جا نماند و حسین انتظامی را نامزد وزارت ارشاد کرده است!

از شاهکارهای رسانه های تحت مدسرت انتظامی می توان به دو نمونه اشاره کرد، هر چند که موارد فراوان است.:

روزنامه خبر جنوب، وابسته به حسین انتظامی، روزنامه ای بود که چهار سال قبل، هیلاری کلینتون را به جای ترامپ رئیس جمهور آمریکا کرد! همان زمان روزنامه انگلیسی آبزرور نوشت: "کلینتون ترامپ را شکست داد! البته در یک روزنامه ایرانی".

خبر آنلاین، دیگر رسانه تحت نظر انتظامی، ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ در یادداشتی وقاحت آمیز نوشت:

«جایزه بهترین کارگردانی برای روحانی؛ توزیع سبد کالا با شیوه‌ای که انجام شد، نه اتفاق بود و نه عملی که تبعات آن برای روحانی و مردانش غیرقابل پیش‌بینی باشد. او دقیقاً همین ازدحام، دعوا و مرافعه و احیاناً له شدن در زیر دست و پا را پیش‌بینی می‌کرد و اصلاً آن را برای پیشبرد استراتژی خارجی خود لازم داشت.

نگاه کنیم به اظهارات شرمن که گفته؛ «شما در اخبار دیدید ایران اخیراً به طور قابل مشاهده‌ای غذا بین مردم فقیر توزیع کرده تا نشان دهد کاهش محدود تحریم‌ها، تاثیر مستقیم داشته».

این دقیقاً همان نتیجه‌ای بوده که روحانی از توزیع سبد کالا داشت... اگر با این نمایش بتوان جایزه اول بهترین اثر را در فستیوال سیاست جهانی به خود اختصاص داد، به تحقیر چند روزه‌ای که بازیگران آن [مردم] شدند، می‌ارزید»!

یادآور می شود انتظامی در پوشش کارشناس در گفت و گوهای انتخاباتی با نامزدها حاضر شد اما در واقع نقش تخریب نامزدهای رقیب ائتلاف اعتدال و اصلاحات را بر عهده داشت. او البته به زیگزاگ های تند سیاسی ظرف دو دهه گذشته در میان دو طیف اصولگرا و اصلاح طلب معروف است.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

1 ساعت پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

1 ساعت پیش

از سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.

1 ساعت پیش

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: از ابتدای امسال، مردم نیکوکار شهرستان بیش از ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره، زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت کرده‌اند.

1 ساعت پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

1 ساعت پیش

علیپور مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس بعد از چهار سال دوری برگشت در ادامه بیشتر مطالعه خواهید کرد.

1 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

1 ساعت پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

1 ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...