افکار اهداف امام خمینی ره طی عصرها جاودان خواهد ماند

افکار و اهداف امام خمینی(ره) طی عصرها جاودان خواهد ماند
همسر شهید مصطفی بدرالدین گفت‌: افکار و اهداف امام خمینی(ره) طی عصرها باقی و جاودان خواهد ماند.

به گزارشسراج24، فاطمه حرب همسر شهید سید مصطفی بدرالدین (ذوالفقار)، فرمانده شاخه نظامی حزب الله لبنان و نایب رئیس اتحادیه جهانی فرزندان شهدا و ایثارگران  درباره آشنایی‌اش با امام خمینی و انقلاب اسلامی گفت: در واقع در زمان پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، شهید موقعیت عجیبی داشت، من در آغاز آشنایی با خانواده آنها بودم و آن در مرحله نامزدی بود. سید در سال ۷۹ گفت که پس از پیروزی انقلاب اسلامی مستقیماً به ایران خواهد رفت.

وی گفت: سید مصطفی روحیه انقلابی عجیبی داشت و از زمان شروع حیاتش آگاهی کامل با تفکر شهید محمد باقر الصدر و امام موسی صدر داشت. ایشان از تجارب انقلابی بسیاری از احزاب در کشورهای دنیا آگاه بود، اما هنگامی که انقلاب اسلامی ایران پیروز شد به من گفت که به ایران خواهد رفت و متعجب شدم زیرا حزب الله در آن زمان نبود.

فاطمه حزب ادامه داد: اگر بخواهم که از معرفت و شعور سید در آن زمان بگویم، گویای سلمان فارسی بود که در جستجوی رسول الله است و دین جدید را می‌جوید. سید تجارب جهادی بسیاری داشت. از گفته‌های ایشان هنگامی که فرماندهی ستاد حزب الله را عهده دار شد این بود که مقاومت بدون ولایت فقیه نمی‌تواند که یک وضعیت جهادی سیستماتیک ایجاد کند و دچار هرج و مرج خواهد شد. یک روز قبل از شهادتش با سید ابوالفضل طباطبایی نماینده امام در سوریه ملاقات کرد و به من گفت که آن دیداری ویژه بود. آخرین سخنان سید این بود که او سید ابوالفضل طباطبایی را بیش از هفت بار ملاقات کرده است و سید به او گفته است که من بوی رهبر را از شما استشمام می‌کنم.

همسر شهید بدرالدین درباره واکنش سید هنگام شنیدن خبر رحلت امام گفت: هنگامی که امام خمینی (ره) رحلت فرمودند، سید در زندان بود. بر حسب آموزه‌های علما ما آموخته بودیم و در واقع برداشت ما در آن مرحله این بود که امام خمینی همان شخصیتی است که پرچم را به امام مهدی (ع) خواهد سپرد. هنگامی که امام رحلت فرمودند این غافلگیری بزرگی در لبنان برای همه بود. همه شوکه شدند. ما می‌گفتیم چه بر ما خواهد گذشت. ما یقین داشتیم که خداوند عز وجل بر ما منت خواهد نهاد و رهبری بزرگ دیگری به عنوان نایب امام مهدی (ع) به ما می‌دهد. از خداوند می‌خواهیم که به دست امام خامنه ای فتوحاتی در همه کشورهای اسلامی رخ دهد. ایران در این روزها برای یاری مستضعفان متحمل رنج‌های زیادی شده است. به یاری خداوند اهداف امام خمینی (ره) باقی و جاودان در تاریخ خواهد ماند.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سیستم عامل ارتقاء یافته مایکروسافت با قابلیتهای جدید برای گیمرها مانند اپلیکیشن ایکس باکس و عملکرد بازی بهتر، ممکن است همچنین برای کاربران عادی جذاب باشد.

یک ربع پیش

رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم از نزدیک تحولات و تحرکات لبنان را زیر نظر دارد. وزیر جنگ این رژیم نیز ادعا کرد که ارتش صهیونیستی می‌تواند همزمان در چندین جبهه درگیر شود.

یک ربع پیش

این جمهوری خواه همچنین دموکرات‌ها را "مقصر دردسرهای حقوقی فزاینده" خود از جمله بر معاملاتش در اوکراین دانسته و گفت ده‌ها شاهد می‌توانند از ادعاهای او درباره تقلب در انتخابات حمایت کنند.

یک ربع پیش

این واکسن با تکنولوژی ساخت پروتئین نوترکیب ساخته می‌شود و درصورت موفق بودن مراحل کارآزمایی بالینی این واکسن در ایران توسط سیناژن تولید خواهد شد.

نیم ساعت پیش

طرح نظام راهبری ساماندهی شبکه توزیع مرغ در استان ها، کلید خورد.

نیم ساعت پیش

مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: تاکنون تعداد ۲۷۰۵ دستگاه کامیون زیر سه سال ساخت برای واردات، درخواست ثبت سفارش کرده‌اند که از این میان تعداد ۴۳ دستگاه کامیون تا هفته گذشته شماره‌گذاری شده است.

نیم ساعت پیش

وزیر بهداشت و درمان گفت:ما امیدواریم تا پایان پاییز کل جمعیت هدف در کشور واکسینه شوند و زنجیره انتقال را قطع کنیم.

نیم ساعت پیش

محسن ظهوری (روزنامه‌نگار) در یک رشته‌توئیت مفصل و هولناک از همسایه روان‌پریشش آقای نصیری می‌گوید که قصد جان او را کرده بوده، بخوانید کمی ترسناک است.

نیم ساعت پیش

ترانه علیدوستی تصویری از حضور در زمین فوتبال استادیوم آزادی منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر امور خارجه ایران با اشاره به گزارش دولت کانادا مبنی بر عمدی نبودن سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، نسبت به سوءاستفاده سیاسی این کشور از این موضوع هشدار داد.

نیم ساعت پیش

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: به واسطه سخت افزار، شرایط نصب و راه اندازی VAR کاملا فراهم است و سه ورزشگاه داوطلب شده‌اند.

نیم ساعت پیش

محقق اصلی طرح مطالعاتی واکسن ایرانی _ استرالیایی اسپایکوژن توضیحاتی از روند کارآزمایی بالینی این واکسن در ایران ارائه داد.

1 ساعت پیش

خبرگزاری یونایتدپرس با انتشار این خبر تاکید کرده که، اعضای «خدمه» ماموریت «آرتمیس ۱» یعنی آدمک ها ، به ناسا کمک می کنند تا قبل از برنامه های این سازمان فضایی برای ارسال فضانوردان به ماه در سال ۲۰۲۳، میزان تابش پرتو، لرزش و تأثیرات ناشی از فرود را در ماه آزمایش کند.

1 ساعت پیش

تیم‌های فوتبال استقلال - پدیده در چارچوب دیداری معوقه از هفته بیست و یکم لیگ برتر امشب به مصاف هم می‌روند.

1 ساعت پیش

نرگس محمدی در حادثه‌ای هولناک و شوک آور به سوگ نشست.

1 ساعت پیش

بیشتر...