شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

از بین بردن مشکل نبود آب در شهرستان میان جلگه تا پایان امشب ۲۱ تیر ۱۴۰۳ شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز،گزارش‌های مردمی رسیده از شهر عشق‌آباد، مرکز شهرستان میان‌جلگه، حاکی از آن است که طی ۴۸ ساعت گذشته، جریان آب شرب شهری در این منطقه قطع شده و آب‌رسانی با تانکر انجام می‌شود.

مهدی جهان‌طلب، معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب‌وفاضلاب خراسان‌رضوی، با تأیید این خبر، به خبرنگارشهرآرانیوزتوضیح داد: خط انتقال آب از چاه به لوله‌های تأمین آب این شهرستان دچار مشکل شده و اتفاقات آب برای رفع مشکل، عملیات آب‌گیری مجدد را انجام داده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه با رفع مشکل خط لوله آب‌رسانی، تا پایان امشب (۲۱ تیر ۱۴۰۳)، آب وارد خطوط خواهد شد و تا آن زمان، آب‌رسانی با تانکرهای اعزامی از نیشابور انجام خواهد شد.

گفتنی است شهر عشق‌آباد، مرکز شهرستان میان‌جلگه، در ۱۵کیلومتری نیشابور به سمت کاشمر، با داشتن ۱۵۰۰ خانوار و جمعیت شش‌هزارنفری، ۴۸ ساعت است که آب ندارد.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

1 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

1 ساعت پیش

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

1 ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

1 ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

1 ساعت پیش

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

1 ساعت پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

1 ساعت پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

1 ساعت پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

1 ساعت پیش

بیشتر...