اصفهان امروز |
1 روز پیش

نحوه قرار دادن لینک در اینستاگرام اصفهان امروز آنلاین

نحوه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

نحوه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام
24 شهریور 1400, 10:22 / کد خبر:773975
اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و پرطرفدار ایرانیان است و دارای محدودیت هایی که سایر شبکه های اجتماعی دارند نیست و می توان گفت این شبکه اجتماعی تقریبا بهترین وسیله برای برقراری کاربر با مخاطبان می باشد. از این رو ممکن است لازم باشد که همه ی کاربران نحوه استفاده از این برنامه را به طور کامل فرا بگیرند. در این مقاله قصد داریم شما را بانحوه ی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرامآشنا کنیم.

اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام


برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام, قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام, درج لینک در استوری اینستاگرامقرار دادن لینک در استوری اینستاگرام فقط برای اکانت های بالای 10 هزار فالور ممکن است

شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام حتما می دانید که برای گذاشتن لینک در استوری خود می توانید بسیاری از بازدید کنندگان خود را به شبکه های اجتماعی دیگر مانند تلگرام، فیس بوک و ... هدایت کنید. اما همان طور که می دانید این قابلیت در قسمت بیوی اینستاگرام دارای محدودیت می باشد و شما می توانید تنها یک لینک قرار دهید. در صورتی که در استوری می توانید به تعداد دلخواه لینک بگذارید و از این طریق تعداد بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید.

این قابلیت برای بسیاری از افراد بسیار جذاب بوده و از اهمیت زیادی برخوردار است. این کار بسیار ساده است و در چند مرحله شما خواهید آموخت که چگونه به استوری های خود لینک اضافه کنید و فالوور های خود را به وب سایت های خود یا دیگران هدایت کنید.

برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام, قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام, درج لینک در استوری اینستاگرامبرای قراردادن لینک در استوری، وارد قسمت استوری شوید

در ابتدا لینک های موجود در استوری اینستاگرام برای حساب های کاربری تأیید شده که دارای تیک آبی بودند فعال شد. اما در سال 2017 این قابلیت توسط اینستاگرام برای بسیاری دیگر از کاربران امکان پذیر شد و وسعت داده شد.

لینک هایی که قابل کلیک کردن هستند اکنون برای حساب های تجاری که حد اقل دارای 10 هزار فالوور هستند در دسترس می باشد. به علاوه هیچ گونه محدودیت جغرافیایی نیز در مورد لینک گذاشتن کاربران بر روی استوری اینستاگرام وجود ندارد و همه اکانت هایی که بیشتر از این تعداد فالوور دارند امکان گذاشتن لینک در استوری را دارند.

آموزش اضافه کردن لینک در استوری

اضافه کردن لینک روی استوری اینستاگرام کاری بسیار ساده است. برای این کار تنها کافی است که حساب بیزنس شما بیشتر از 10 هزار فالوور داشته باشد تا بتوانید از این امکان استفاده کنید. سپس به ترتیب مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: وارد قسمت اضافه کردن استوری شوید


گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام, لینک در استوری اینستاگرام, نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرامبرای قرار دادن لینک در استوری، روی آیکون لینک کلیک کنید

در قسمتی که مخصوص گذاشتن استوری می باشد شما امکان به اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدئو های موجود در دستگاه خود را دارید. برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدئو هایی که در 24 ساعت گذشته ثبت کرده اید، کافی است صفحه استوری را بالا بکشید و آنها را به اشتراک بگذارید.
بعد از گرفتن تصویر یا ویدئوی مورد نظر لینکی که در بالای صفحه آیکون وجود دارد را انتخاب کنید.

مرحله دوم: اضافه کردن لینک به استوری


قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام, درج لینک در استوری اینستاگرام, روش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرامدر مرحله دوم برای قراردادن لینک در استوری،آدرس لینک موردنظر را وارد کنید

خریدبی واسطه برنج هاشمی دستچین درجه1 با قیمت باورنکردنی+ارسال رایگان!

کرم پودر نزن!!!بهترین جایگزین کرم ارایشی-یکی بخر دوتا ببر!بعد از اینکه آیکون لینک را در بالای صفحه فشار دادید، به صفحه دیگری هدایت می شوید. وقتی این کار را انجام دادید یک پنجره جدید بر روی صفحه برای شما باز خواهد شد. شما در این صفحه می توانید آدرس صفحه مورد نظر خود را وارد کنید. سپس آدرس کامل لینک مورد نظر را وارد کرده و روی گزینه تأیید کلیک کنید تا لینک ذخیره شود (گزینه تأیید در گوشی های اندروید به صورت سبز رنگ می باشد و در ios به صورت "انجام شد" می باشد.)

بعد از اتمام این کار و زمانی که موفق به متصل کردن آدرس اینترنتی مورد نظر به استوری اینستاگرام خود شدید، در قسمت بالای استوری تان یک آیکون زنجیره ای ظاهر می شود که نشان می دهد استوری که اضافه کردید حاوی یک لینک می باشد.
شما می توانید هر چیز دیگری مانند نوشته، استیکر، فیلتر و ... را به استوری خود اضافه کنید و آن را مانند استوری ها در صفحه پروفایل خود بارگذاری کنید.

با اضافه کردن لینک به استوری خود در اینستاگرام می توانید با مخاطبان خود تعامل بهتری داشته باشید. به طور مثال کسب و کار هایی که وجود دارند که با استفاده از این قابلیت یعنی افزودن لینک خرید محصولات خود بر استوری های صفحه اینستاگرام خود، فرایند خرید از سایت را برای مشتریان خود بسیار راحت تر می کنند.

همان طور که می دانید این روز ها کسب درآمد و افزایش مخاطبان موضوع بسیار مهمی است که باید در مورد آن آگاهی ها و روش های لازم را فرا بگیرید تا در این کار موفق باشید.

افزودن لینک برای کاربرانی با تعداد فالوور محدود

همان طور که گفتیم کاربران حساب تجاری دارای بیش از 10 هزار فالوور امکان اضافه کردن لینک به استوری خود را دارند، اما ممکن است شما جزو آن دسته از کاربرانی باشید که به تازگی پیج اینستاگرام خود را شروع کرده اید و تعداد فالوور های تان محدود است.

در این صورت شما می توانید برای اضافه کردن لینک به استوری خود از یک پلت فرم به نام زیلینک استفاده کنید. با استفاده از این پلت فرم شما می توانید لینک هایی که قرار است در استوری اضافه کنید را در این پلت فرم یک جا جمع کنید. این پلت فرم، لینک های شما را سازمان دهی می کند و به صورت یک جا به مخاطب نشان می دهد.

مرحله سوم: اضافه کردن CALL TO ACTION به استوری


نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام, چگونگی قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام, برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرامشما می توانید در هر استوری خود یک لینک به صورت سویپ آپ قرار دهید

این مرحله آخرین و مهم ترین مرحله اضافه کردن لینک به استوری می باشد. شما تنها با اضافه کردن لینک به روی استوری اینستاگرام خود نمی توانید تمام مخاطبان را از این لینک آگاه کرده و روی آن کلیک کنند.

اگر می خواهید واقعا تعداد بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت و یا فروشگاه آنلاین یا وبلاگ خود هدایت کنید باید در مورد آن با مخاطبان و فالوور های خود صحبت کنید.
می دانید که دکمه لینک چندان واضح و مشخص نیست. به همین منظور باید به فالوور های خود نشان دهید که با بالا کشیدن صفحه استوری، می توانند به توضیحات بیشتری دسترسی پیدا کنند، همچنین به فالوور های خود نشان دهید که چگونه می توانند به جای یک وب سایت عمومی، به صفحه یا وبلاگ دیگری منتقل شوند.


برای مثال در تصویر زیر می بینید که چگونه از مخاطب در خواست می شود تا برای خواندن ادامه ی مقاله و دسترسی به لینک، صفحه را بالا بکشد.
این نکته بسیار مهم است که برای فالوور های خود توضیح دهید که چگونه از لینک استوری های تان استفاده کنند. برای این کار می توانید از عبارت هایی همچون "برای توضیحات بیشتر صفحه را بالا بکشید" ، "لینک زیر را بالا بکشید تا وب سایت ما را ببینید" و یا هر جمله این که به نظر خودتان مناسب بوده و بهتر می تواند مخاطب را به لینک استوری تان هدایت کند استفاده کنید.
استفاده از روش call to action روش بسیار مناسب و مؤثری برای برقراری تعامل با مخاطب است.

دیدن لینک استوری شما توسط فالوورها


قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام, درج لینک در استوری اینستاگرام, روش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرامپس از قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام، با call to action دعوت به اقدام کنید

فالوورهای شما با دیدن استوری های لینک دار شما در اینستاگرام، گزینه "بیشتر ببینید" یا see more  و یا  learn more  را در قسمت پایین صفحه مشاهده خواهند کرد.
اگر چه گزینه "بیشتر ببینید" کاملا واضح است اما باز هم ممکن است برخی از کاربران متوجه آن نشوند. یا حتی کسانی که به ندرت از اینستاگرام استفاده می کنند از چنین گزینه ای آگاهی نداشته باشند. بنا بر این مهم است که این قسمت را به وسیله یک فلش یا هر چیز دیگری برای مخاطب مشخص کنید.

نکاتی که باید در هنگام افزودن لینک در استوری رعایت کنید

همان طور که گفتیم افزودن لینک تنها در استوری امکان پذیر است و همین امر باعث می شود تا کاربران تجاری بخواهند در هر استوری خود یک لینک اضافه کنند. اما باید در نظر داشته باشید که این کار یعنی گذاشتن لینک در استوری به طور مرتب سبب می شود تا درصد کمی از فالوور ها واقعا با بالا کشیدن صفحه، آن را مشاهده کنند. به طور کلی در اینستاگرام از تکرار کردن یک کار به طور مرتب باید خودداری کنید زیرا باعث خسته کردن مخاطب می شود.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که همه گروه های استوری نیاز به لینک ندارند. شما به عنوان یک بازاریاب حرفه ای باید مطمئن شوید که افزودن لینک به استوری اینستاگرام، ارزش محتوای تان را چند برابر می کند. در نتیجه کاربران با کلیک کردن روی آنها با مطالب مفیدی رو به رو خواهند شد.

در ادامه روش های خلاقانه افزودن لینک برای جذب بیشتر مشتری را به شما ارائه می دهیم.

افزایش ترافیک پست های وبلاگ

به اشتراک گذاشتن پست های جدید وبلاگ در صورتی که تنها صاحب یک وبلاگ هستید از اهمیت زیادی برخوردار است. با افزودن لینک به استوری می توانید فالوور های خود را از پست جدید خود مطلع کرده و همچنین آنها را به طور مستقیم به یک پست جدید هدایت کنید.

تکمیل استوری آموزشی


چگونگی قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام, برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام, قرار دادن لینک در استوری اینستاگرامقرار دادن لینک در استوری اینستاگرام، برای معرفی محصول در سایت نیز کاربرد دارد

اگر برای به اشتراک گذاشتن مطالب آموزشی خود از استوری اینستاگرام استفاده می کنید لینک مورد نظر را در آخرین بخش آنها قرار دهید.
برای هر هدفی که چندین استوری به اشتراک گذاشته اید، استوری های اول باید در مورد معرفی محصول ، خدمات یا آموزشی  که ارائه می دهید و فرایند و مراحل آن باشد و آخرین استوری شما باید در بر گیرنده لینک باشد.
در نهایت اگر می خواهید محصول یا خدمات خود را ارائه دهید باید در یک قالب سرگرم کننده و جذاب باشد مانند سایر استوری های معمولی که می گذارید.


#‌دانش #‌فناوری منبع: اصفهان امروز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تلسکوپ یوکلید که سال آینده پرتاب خواهد شد، قصد دارد انرژی و ماده تاریک جهان و تأثیر آن‌ها بر کهکشان‌ها را بررسی کند. چنین تلسکوپی چگونه ساخته شده است؟

1 روز پیش

حذف شدن آیکون باتری لپ تاپ یکی از مشکلاتی است که برخی کاربران با آن مواجه می شوند. در این مطلب با چند روش رفع این مشکل آشنا می شوید.

1 روز پیش

کوچک کردن بینی در فتوشاپشاید بتوان گفت که فتوشاپ، کاربردی ترین نرم افزار ادیت کردن عکس در جهان است. این نرم افزار قدرتمند، برای انجام کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کار هایی که می توانید آن را در فتوشاپ انجام دهید، ایجاد تغییرات در چهره ی یک شخص است. برای مثال، شما می توانید

1 روز پیش

به گزارش خبرنگار ایمنا، حتماً تا به امروز برای شما هم پیش آمده که از متنی عکس گرفته‌اید، اما پس از گرفتن عکس متوجه می‌شوید که بسیار سیاه است و حتی صاف هم نیست. با این روش می‌توانید عکس‌های این‌چنین را مانند فایل اسکن شده بسیار تمیز و مرتب کنید.مرحله اول: پس از باز کردن عکس در فتوشاپ و انتخاب ابزار

2 روز پیش

به‌تازگی برندگان و تصاویر تقدیرشده مسابقه عکاس سال پرندگان ۲۰۲۱ اعلام شده است. برای دیدن تصاویر برتر ششمین دوره از مسابقه جهانی عکاسی از پرندگان با زومیت باشید.

2 روز پیش

خودروی چینی چانگان ایدو سدان خانوادگی و شهری می باشد که از پیشرانه BLUE CORE بهره می برد. با بررسی چانگان ایدو همراه ما باشید.

2 روز پیش

پیام رسان واتساپ در ایرانقبل از اینکه پیام رسان واتساپ در ایران به این سطح از استفاده و کاربرد برسد، پیام رسان های دیگری مانند تلگرام، توسط مردم ایران استفاده می شدند. اما پس از گذشت سال ها، پیام رسان تلگرام در ایران فیلتر شد. در نتیجه، مردم به دنبال یک پیام رسان بودند که بتوانند به عنوان جایگزین

3 روز پیش

گوشی شیائومی Mi 11i پرچمدار اقتصادی است که از سخت افزار توانمند و لانچر اختصاصی بهره می برد. با بررسی شیائومی Mi 11i همراه آرگا باشید.

3 روز پیش

سیستم عامل را می‌توان مهم‌ترین نرم افزاری که بر روی کامپیوترها نصب می‌شود دانست. سیستم عامل رابط کاربر و سخت افزار است، چرا که کاربر به صورت مستقیم امکان استفاده از سخت افزار را ندارد و این سیستم عامل است که دستورات را از کاربر دریافت کرده و به سخت افزار ارسال می‌کند و نتیجه اجرای دستور را از سخت

4 روز پیش

مسابقه عکاسی با پهپاد مهم‌ترین مسابقه جهانی در زمینه عکاسی هوایی است. این مسابقه، پروژه‌ای از مسابقات سیه‌نا است که تازگی برندگان سال ۲۰۲۱ خود را اعلام کرده.

4 روز پیش

در ژوئن 2021 شرکت مایکروسافت از ویندوز ۱۱ رونمایی کرد و قرار است نسخه نهایی آن در پاییز عرضه شود. با بررسی ویندوز ۱۱ همراه ما باشید.

4 روز پیش

مینی کوپر s خودروی جذاب بریتانیایی است که در کشور قیمت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. با بررسی این جذاب دوست داشتی همراه ما باشید.

5 روز پیش

اگر علاقمند هستید تا بدانید بهترین دوربین های موبایل در سال 2021 متعلق به کدام یک از گوشی های هوشمند می باشد این مطلب آرگا را دنبال کنید.

6 روز پیش

مایکروسافت نرم افزار math solver را در نسخه 91 مرورگر اج ادغام کرده تا بدون نیاز به نصب برنامه یا جابجایی بین پنجره های مختلف از آن استفاده کنید.

۱ هفته پیش

رنگ آبی از رنگ‌های نادر در طبیعت است و کمیابی آن با شیمی و فیزیک نحوه تولید رنگ‌ها و سازوکار بینایی ما ارتباط دارد.

۱ هفته پیش

بیشتر...