بیتوته |
۱ هفته پیش

مصرف ماهی، اصلی ترین گزینه تغذیه سالم در دوران کروناستمحصولات دریایی,فروشگاه آنلاین ماهی جزیره

محصولات دریایی

معرفی فروشگاه آنلاین ماهی جزیره 

روزهای گذشته، رییس جمهور محترم پیشنهادی دادند که اگر صرفا از جنبه‌های بهداشتی، ایمنی و تقویت سیستم بهداشتی افراد و خانواده‌های ایرانی به آن نگاه کنیم، فواید و مزایای زیادی در آن وجود داشت. هرچند این پیشنهاد از نظر اقتصادی، جایگزین کردن گوشت و مسائل موجود در بازار محصولات غذایی هم حائز اهمیت است.

 

البته سال‌هاست که پزشکان و دانشمندان در زمینه لزوم استفاده از محصولات دریایی و ماهی توصیه‌های اکید داشته اند و اخیرا شاهد استقبال مردم از محصولات دریایی به جای گوشت قرمز و مرغ هستیم. 

 

نمونه‌هایی هم به عنوان نتایج قطعی تاثیر استفاده از محصولات دریایی در سلامتی وجود دارد. طول عمر بالا، شاخص سلامت و عمر متوسط زیاد در کشورهایی مانند ژاپن که عمر 100 ساله برای مردان و زنان به امری عادی تبدیل شده است، یکی از این نمونه‌هاست. ظواهر نشان ‌می‌دهد که کشورهایی که محصولات دریایی و ماهی تغذیه اصلی آن‌ها به شمار ‌می‌رود، مقاومت بیشتری هم در مقابل کرونا داشته اند.

 

به هر حال، شرایط و مشکلاتی که پاندمی کرونا در جامعه ایجاد کرده، لزوم استفاده از ماهی به عنوان غذای اصلی خانواده‌ها را یادآوری ‌می‌کند. چون تصریح پزشکان بر این است که استفاده مستمر از ماهی که سرشار از امگا 3 و پروتئین‌های مفید است و محصولات دریایی ‌می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر سلامت و تقویت سیستم ایمنی بدن و در نتیجه مقاومت بدن در مقابل ویروس‌های مختلف از جمله کرونا داشته باشد.

 

به این خاطر توصیه شده است که مردم در دوره کرونا توجه بیشتری نسبت به گذشته درخصوص استفاده از محصولات دریایی بخصوص ماهی بنمایند. حقیقت این است که رفتن به فروشگاه‌های عمومی سربسته و حتی باز و تردد در محیط‌های شلوغ، حتی برای خرید ماهی از نظر ایمنی و مشکلات بهداشتی توصیه ن‌می‌شود.

 

در این صورت بهترین راه برای حل مشکل فوق استفاده از فروشگاه‌های آنلاین محصولات دریایی مانند فروشگاه آنلاین ماهی جزیره است. طبیعی است که در استفاده از فروشگاه‌های آنلاین محصولات غذایی باید نکات بهداشتی و نوع عملکرد این فروشگاه‌ها به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

 

اهمیت حفظ نگهداری و بسته‌بندی و ارسال محصولات فاسد شدنی از جمله محصولات دریایی، کار فروشگاه‌های فوق را بسیار دشوار ‌می‌کند و تیمی که راه‌اندازی چنین فروشگاهی را برعهده ‌می‌گیرد، لازم است که تجربه، پشتیانی، لجستیک، تخصص و دانش بسیار بالایی برای کار خود داشته باشد.  خلاصه این که فروش محصولات دریایی مانند فروش سایر کالاها نیست و از آن جایی که این گروه از محصولات با سلامت مردم به طور مستقیم سروکار دارند نیاز به تخصص بالایی دارد.

 

این روزها با شیوع ویروس هندی در بخشی از جهان و آسیا و نگرانی‌های موجود درخصوص شیوع این ویروس در ایران، توجه به مساله سلامتی و تقویت سیسم ایمنی بدن در خانواده‌ها اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. نگاهی به سرچ‌های انجام شده در موتور جست و جوی گوگل نشان ‌می‌دهد که عبارت‌هایی مانند «رژیم غذایی سالم» و «رژیم غذایی دوران کرونا» یا «مصرف ماهی در دوران کرونا» از سرچ‌های بسیار پر بسامد مردم ایران بوده است و این مساله نشان ‌می‌دهد که مردم به مساله سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن اهمیت بسیاری ‌می‌دهند و یکی از نگرانی‌های خانواده‌ها جلوگیری از بیمار شدن اعضای خانواده به وسیله تقویت سیستم دفاعی بدن، در دوران کروناست.

 

مطالعه علایق و گرایش‌های غذایی مردم از طریق مجاری اطلاعاتی نشان ‌می‌دهد که ایرانی‌ها در حال حاضر کمتر به سمت مصرف غذاهای سنتی ‌می‌روند و بیشترین دغدغه آن‌ها در خرید و مصرف محصولات، غذایی سالم تر بودن و مقوی بودن این غذاهاست.

 

خوش بختانه با رشد شبکه‌های اجتماعی و افزایش آگاهی مردم، تقریبا کسی نیست که نداند برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا مصرف ماهی، به خاطر سرشار بودن ازامگا 3اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

فروشگاه آنلاین «ماهی جزیره»که دفتر مرکزی آن در جزیره کیش قرار دارد، توانسته است با راه‌اندازی شبکه‌ای قابل اطمینان و با همکاری عده ای از بهترین صیادان جنوب، ظرفیت خوبی برای بازار آنلاین محصولات دریایی ایجاد نماید. این فروشگاه طیف گسترده ای از محصولات تازه را طی فرایندی کاملا بهداشتی و مکانیزه برای ارسال به سفارش دهندگان آماده کرده و ارسال ‌می‌کند.

 

فروشگاه اینترتنی «ماهی جزیره» اولین فروشگاه حرفه ای محصولات دریایی در جزیره کیشاست که به طور تخصصی به این حوزه وارد شده و با هدف پوشش سراسری کشور راه اندازی شده است تا علاوه بر تامین مواد غذایی سالم، بدون مراجعه فیزیکی، سهولت دسترسی به این محصولات را برای خانواده‌ها فراهم آورد.

 

ماهی جزیره شعار «از دریا به هرجا» را سرلوحه کار خود قرار داده و درحال حاضر محصولات خود را طی فرایند و پروسس استاندارد و به مدرن ترین روش‌های ممکن در چرخه صید، بسته‌بندی و ارسال به سفارش دهندگانی که از سایت این فروشگاه اقدام به خرید ‌می‌کنند، ارسال ‌می‌کند.

 

محصولات پروتئینی و دریاییموجود در فروشگاه «ماهی جزیره» در سه دسته ماهیان، میگوها و ادویه جات ارائه ‌می‌شود که با اتکا به روش‌های اصولی از نظر بهداشتی و به صورت استاندارد و مدرن تهیه شده و پس از بسته بندی مناسب طبق درخواست مشتریان به آدرس آن‌ها ارسال ‌می‌شود.

 

علاقه مندان ‌می‌توانند برای سفارش محصولات پروئینی و دریایی خود به سایتmahijazire.comمراجعه کرده و سفارش‌های خود را ثبت نمایند.

 

محصولات سفارش شده تا 24 بعد در بسته بندی مناسبت و بهداشتی در محل زندگی یا کار تحویل خریداران ‌می‌شود.

 

شماره‌های تماس برای کسب اطلاعات بیشتر:

09904949500

07644433983

 

نشانی دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی ماهی جزیره

جزیره کیش، بلوار میرمهنا، خیابان شمس، ساختمان نوآوری، طبقه 9

 

 


#‌پزشکی منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وقتی هوا کاملا تاریک می‌شد، راننده زانتیا راهی خیابان‌ها می‌شد و در نقش مسافرکش، زنان جوان را گروگان گرفته و آنها را تسلیم نیت شوم خود می‌کرد.

یک ربع پیش

«چه تعداد از زنان طلاق‌گرفته در کشور دوباره ازدواج می‌کنند؟»، تقی رستم‌وندی، رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در پاسخ به این سوال گفته است: «بر اساس جدیدترین آمار سازمان ثبت‌احوال، ۴۰ تا ۴۵ درصد از بانوان مطلقه دوباره ازدواج می‌کنند.»

نیم ساعت پیش

ضدعفونی کردن ماسک به‌طور اصولی و درست یکی از راهکارهای مقابله با کرونا است.

نیم ساعت پیش

رییس جمهور گفت: کسی وقتی ویروس کرونا در دنیا شایع شد فکر نمی‌کرد که بشر در هشت‌ ماه بعد به واکسن برسد، البته هرچند کاملا هم تاثیرگذار نیست اما به هرحال به واکسن رسیده است.

نیم ساعت پیش

محققان برای اولین‌بار ژنوم افراد با طول عمر زیاد را با جزئیات رمزگشایی کردند و علت زندگی طولانی آنان و چگونگی جلوگیری از بیماری‌های مرتبط با سن را مورد بررسی قرار دادند.

نیم ساعت پیش

نتایج یک بررسی نشان میدهد: بیماران مبتلا به کووید-۱۹ که در بیمارستان بستری نمیشوند، کمتر در معرض عوارض طولانی مدت بیماری قرار دارند.

نیم ساعت پیش

پژوهشگران با انجام مطالعه‌ای مقطعی، شیوع افسردگی، اضطراب و استرس را در بین رزیدنت‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران، بررسی کردند.

نیم ساعت پیش

اولين محموله واكسن ايراني كرونا به ميزان ۳۰۰ هزار دوز، رونمايي و آماده تحويل به وزارت بهداشت شد. صبح ديروز نخستين محصول انبوه توليدشده واكسن «كوو ايران بركت» در مراسمي با حضور رييس ستاد اجرايي فرمان امام، رييس سازمان غذا و داروي وزارت بهداشت، استاندار البرز، نماينده مردم كرج در مجلس در محل كارخانه توليد واكسن در شهرك شفافارمد كردان، رونمايي و آماده تحويل به وزارت بهداشت شد.

1 ساعت پیش

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وقوع رگبار و رعد و برق در بیشتر مناطق کشور و افزایش ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق خبر داد.

1 ساعت پیش

تزریق واکسن بیماری کرونا مرحله به مرحله پیش می‌رود و افراد جامعه بر اساس اولویت مشخص شده وزارت بهداشت برای زدن واکسن فراخوان می شوند، اما برای این که تزریق واکسن بیشترین ایمنی را ایجاد کند و برای فرد دریافت کننده کمترین عوارض را داشته باشد یکی از متخصصان مرکز بهداشت توضیحاتی را داده است که در ادامه می آوریم : «دکتر فهیمه محمودی»، مسئول بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت شمال تهران به خبرنگار زندگی سلام چنین می گوید:

1 ساعت پیش

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت ۳۰۷ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ در شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۷۵ هزار و ۵۶۸ نفر رسید.

1 ساعت پیش

عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: واکسن برکت به زودی به بازار می‌آید و از نظر اثربخشی و مصونیت تمام فاکتورهای لازم را دارد.

1 ساعت پیش

بررسی روند تغییرات نرخ بیکاری حاکی از آن است که این شاخص، نسبت به سال قبل (١٣٩٨) ، ١.١ درصد کاهش یافته است.

1 ساعت پیش

«۴۰ درصد درگیری ریه»؛ این عکس برای کیه؟ برای من! دودو نگاه بین من و دکتر ...

2 ساعت پیش

فوق تخصص درمان درد گفت:این بیماری مجموعه علائم به شکل درد در سراسر بدن است که با اختلال خواب خود را نشان می‌دهد و مهمترین علت آن هیجانات مثبت و منفی و اختلالات روانشناختی است.

2 ساعت پیش

بیشتر...