مجله دلتا |
7 ماه پیش

استایل مناسب بالاتنه چاق خانم های با بالاتنه چاق لباس مناسب بالاتنه چاق مجله دلتا

خانم‌هایی که بالاتنه چاق و بزرگی دارند باید طوری لباس بپوشند که چاقی بالاتنه را مخفی کنند. پنهان کردن چاقی بالاتنه با رعایت چند نکته امکان‌پذیر است.
استایل مناسب بالاتنه چاق

اگر شما هم جزو خانم‌هایی هستید که بالاتنه چاقی دارید و می‌خواهید هرطور که شده آن را لاغرتر جلوه دهید بهتر است با این مطلب ازمجله دلتاهمراه شوید و با انتخاباستایل مناسب بالاتنه چاقبه اندام ایده آل خود برسید.

انتخاب استایل مناسب خانم‌های با بالاتنه چاق

خانم‌هایی با بالاتنه چاق بهتر است لباسی برای بالاتنه انتخاب کنند که ساده باشد. لباس‌های طرح‌دار، کارشده، چین‌دار و گل گلی باعث می‌شوند بالاتنه شما چاق‌تر دیده شود. همچنین از پوشیدن لباس‌هایی که روی سینه دارای تزیینات شلوغی هستند دوری کنید.

در انتخاب لباس برای بالاتنه به مدلیقهدقت کنید، بهترین مدل یقه برای خانم‌هایی که بالاتنه چاقی دارند یقه باز، قایقی، هفت و مربعی هستند زیرا به شدت بالاتنه را کوچک نشان می‌دهند. شما باید از پوشیدن لباس‌هایی که دارای یقه برگردان هستند دوری کنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلبچگونه در زمستان شیک باشیم؟را بخوانید.

استایل مناسب بالاتنه چاق

لباس‌های آستین کوتاه مناسب خانم‌هایی که بالاتنه بزرگ و چاقی دارند نیست، زیرا بدتر بالاتنه را بزرگ جلوه می‌دهند. در عوض لباس‌هایی که آستین سه‌ربع دارند به شدت مناسب این افراد هستند و در کوچک‌تر دیده شدن بالاتنه تاثیر گذار هستند.

اگر بالاتنه چاقی دارید و پایین تنه شما نسبت به بالاتنه لاغر است بهترین کار این است که لباسی به رنگ‌های تیره مانند مشکی، سرمه‌ای، خاکستری و غیره برای بالاتنه خود انتخاب کنید. در مقابل لباسی به رنگ‌های روشن مانند زرد، قرمز، صورتی و غیره برای پایین تنه انتخاب کنید.

استایل مناسب بالاتنه چاق

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلبتیپ زمستانی خاص، با لباس‌های تابستانیرا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امروز با چند نکته و ترفند آشنا می‌شوید که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند باعث از بین بردن وز مو شود. در این مطلب از مجله دلتا همراه ما باشید.

3 ماه پیش

شما بعد از مدتی، وارد یک چرخه روتین با شریکتان می‌شوید اما برای زنده نگه داشتن رابطه راه حل‌هایی وجود دارد که با شما به اشتراک می‌گذاریم

1 ماه پیش

تمام ساعاتی را که در تابستان بیرون از خانه سپری می‌کنید، معمولاً یک چیز اجتناب ناپذیر است: آفتاب سوختگی. که راه حل‌هایی برای آن وجود دارد

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: مدل مو‌های جذاب تابستانی را بشناسید! آموزش بستن شال و روسری آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه آموزش تصویری بستن مو در کمترین زمان بهترین مدل مو مناسب انواع صورت

3 ماه پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

3 ماه پیش

در این مطلب ما مراحلی را که باید برای مراقبت از پوست خود در سنین مختلف انجام دهید، با شما به اشتراک می‌گذاریم.

1 ماه پیش

استرس، اضطراب و ناامیدی همه احساسات بسیار رایجی هستند که هنگام پروژه بازسازی خانه تجربه می‌شوند و ما راه‌هایی برای مدیریت آن داریم.

۱ هفته پیش

شاید فکر کنید که در کشورهای اسلامی حجاب اجباری است اما اینطور نیست. طبق آمار منابع مختلف، فقط درکشورهای ایران و افغانستان حجاب اجباری است.

۳ هفته پیش

کیک لیوانی گزینه سریع و آسان برای زمان‌هایی است که هوس شیرینی و یا دسر آسانی کرده‌اید و فقط در پنج دقیقه می‌توانید به راحتی آن را درست کنید.

1 ماه پیش

بیشتر...