مجله دلتا |
۲ هفته پیش

استایل مناسب بالاتنه چاق خانم های با بالاتنه چاق لباس مناسب بالاتنه چاق مجله دلتا

خانم‌هایی که بالاتنه چاق و بزرگی دارند باید طوری لباس بپوشند که چاقی بالاتنه را مخفی کنند. پنهان کردن چاقی بالاتنه با رعایت چند نکته امکان‌پذیر است.
استایل مناسب بالاتنه چاق

اگر شما هم جزو خانم‌هایی هستید که بالاتنه چاقی دارید و می‌خواهید هرطور که شده آن را لاغرتر جلوه دهید بهتر است با این مطلب ازمجله دلتاهمراه شوید و با انتخاباستایل مناسب بالاتنه چاقبه اندام ایده آل خود برسید.

انتخاب استایل مناسب خانم‌های با بالاتنه چاق

خانم‌هایی با بالاتنه چاق بهتر است لباسی برای بالاتنه انتخاب کنند که ساده باشد. لباس‌های طرح‌دار، کارشده، چین‌دار و گل گلی باعث می‌شوند بالاتنه شما چاق‌تر دیده شود. همچنین از پوشیدن لباس‌هایی که روی سینه دارای تزیینات شلوغی هستند دوری کنید.

در انتخاب لباس برای بالاتنه به مدلیقهدقت کنید، بهترین مدل یقه برای خانم‌هایی که بالاتنه چاقی دارند یقه باز، قایقی، هفت و مربعی هستند زیرا به شدت بالاتنه را کوچک نشان می‌دهند. شما باید از پوشیدن لباس‌هایی که دارای یقه برگردان هستند دوری کنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید می‌توانید مطلبچگونه در زمستان شیک باشیم؟را بخوانید.

استایل مناسب بالاتنه چاق

لباس‌های آستین کوتاه مناسب خانم‌هایی که بالاتنه بزرگ و چاقی دارند نیست، زیرا بدتر بالاتنه را بزرگ جلوه می‌دهند. در عوض لباس‌هایی که آستین سه‌ربع دارند به شدت مناسب این افراد هستند و در کوچک‌تر دیده شدن بالاتنه تاثیر گذار هستند.

اگر بالاتنه چاقی دارید و پایین تنه شما نسبت به بالاتنه لاغر است بهترین کار این است که لباسی به رنگ‌های تیره مانند مشکی، سرمه‌ای، خاکستری و غیره برای بالاتنه خود انتخاب کنید. در مقابل لباسی به رنگ‌های روشن مانند زرد، قرمز، صورتی و غیره برای پایین تنه انتخاب کنید.

استایل مناسب بالاتنه چاق

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلبتیپ زمستانی خاص، با لباس‌های تابستانیرا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

راه‌های مختلفی برای پوشاندن جای لک صورت با آرایش وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در این مطلب بهترین راه را آموزش می‌دهیم.

3 روز پیش

بسیاری از ما درگیر ست کردن روسری، کیف و غیره با یکدیگر هستیم. در این مطلب اسرار شیک پوشی و ست کردن را به شما معرفی می‌کنیم.

3 روز پیش

فواید صابون زردچوبه برای پوست بسیار زیاد است. بنابراین رنگ پوستی درخشان و یک‌دست برای شما به ارمغان می‌آورد.

3 روز پیش

موارد زیادی در اشتباهات درمان جوش و آکنه وجود دارد که می‌تواند منجر به تشدید آکنه، بدتر شدن آن و طولانی شدن دوره درمان شود.

4 روز پیش

شما می‌توانید با زندگی و غذای سالم و مصرف ویتامین های رشد مو مناسب، به رشد سریع مو و بهبود موهای خود کمک کنید.

4 روز پیش

زمانیکه برای رفتن به یک سفر تدارک می‌بینید و وسایل خود را جمع‌آوری می‌نمایید، باید به‌یاد کیف لوازم آرایش مناسب سفر نیز باشید.

4 روز پیش

یکی از دغدغه‌های خانم‌ این است که لاغرتر به‌نظر برسند، در این مطلب می‌خواهیم لباس‌هایی که راز لاغر دیده شدن خانم ها هستند را معرفی کنیم.

5 روز پیش

چطور بعضی افراد در تصاویر چهره‌ای بدون نقص دارند؟ با رعایت یسری از نکات آرایش مناسب عکس گرفتن می‌توانیم به چهره دلخواه خود برسیم.

5 روز پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم تا در خصوص بند انداختن، نکات مهمی برای جلوگیری از جوش زدن بعد از اصلاح صورت صحبت کنیم.

6 روز پیش

نرم کننده خانگی مو سر یکی از روش‌های ساده و آسان است که می‌توانید در خانه و با وسایل در دسترس موهای خود را نرم و حتی احیا کنید.

6 روز پیش

اگر رنگ لاک مناسب رنگ پوست نباشد، نه‌تنها دست شما را زیبا نمی‌کند، بلکه از زیبایی طبیعی دست شما نیز می‌کاهد.

۱ هفته پیش

می‌توانید از لیمو ترش به‌همراه مواد دیگری به صورت ترکیبی برای درست کردن ماسک پوستی استفاده کنید و شاهد درخشندگی و زیبایی پوست صورت خود باشید.

۱ هفته پیش

اگر شما هم به صورت طبیعی چشم‌های درشت و بزرگی ندارید، در این مطلب با ترفندهای آرایشی برای بزرگ نشان دادن چشم ها آشنا خواهید شد.

۱ هفته پیش

اقدامات مختلفی بدون نیاز به کوتاهی می‌توان برای برگرداندن درخشش و استحکام موها انجام داد. ما بهترین درمان موهای سوخته را به شما معرفی می‌کنیم.

۱ هفته پیش

جالب است بدانید تنها روش سفید کردن دندان‌ها، بیلچینگ یا روکش دندان نیست، بلکه با مواد طبیعی، سفید کردن دندان در خانه را می‌توانید انجام دهید.

۱ هفته پیش

بیشتر...