زومیت |
1 ماه پیش

تصاویر فاش شده از وانپلاس نورد واچ این ساعت هوشمند را در پنج مدل نشان می دهد زومیت

رندرهای جدیدی از ساعت هوشمند وان‌پلاس Nord منتشر شده است که طراحی آن را نشان می‌دهد. علاو‌ه‌براین گفته می‌شود احتمالاً شاهد رونمایی از مدل مقاوم این محصول خواهیم بود.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اینتل می‌گوید گرافیک های سری Arc Alchemist برای کارکرد صحیح به تراشه‌های نسل دهم Core یا AMD Ryzen 3000 نیاز دارند.

17 ساعت پیش

زومیت نوشت: ظاهراً اپل تصمیم دارد در آینده از روکش آلیاژ تیتانیوم رنگی در تعداد بیشتری از محصولات خود ازجمله آیفون، آیپد و مک استفاده کند.

14 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: با وجود این قابلیت جدید اکنون می‌توان در یک توییت به‌طور همزمان از عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های GIF استفاده کرد.

23 ساعت پیش

پیکسل ۷ پرو گوگل Google Pixel 7 Pro و مدل عادی از فیلترشکن وی پی ان VPN داخلی استفاده می‌کنند. VPN رایگان گوشی ۲۰۲۲ گوگل چیست؟ VPN گوگل وان.

14 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: لاماری ایما به عنوان یکی از جدیدترین شاسی بلندهای بازار ایران محسوب می‌شود که توانست با طراحی جذاب خود نگاه بسیاری را جلب کند؛ اما این خودرو در بازار ایران چه رقبایی دارد؟

19 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: یکی از عجیب‌ترین و باورنکردنی‌ترین اکتشافات اخیر دیرینه شناسی، کشف یک جنین ۷۲ میلیون ساله از دل تخم دایناسور فسیل شده است.

13 ساعت پیش

سیستم-روی-چیپ Snapdragon 7+ Gen 1 احتمالاً با طراحی سه خوشه‌ای بهبود یافته به زودی معرفی خواهد شد.

21 ساعت پیش

زومیت نوشت: به‌نظر می‌رسد که Session نیز به جمع پیام‌رسان‌های فیلترشده پیوسته است و استفاده از آن با IP ایران دیگر ممکن نیست.

19 ساعت پیش

اپل احتمالاً قصد دارد در آینده از روکش آلیاژ تیتانیوم رنگی در طیف گسترده تری از محصولات خود ازجمله آیفون و آیپد و مک استفاده کند.

15 ساعت پیش

بیشتر...