مجله دلتا |
3 ماه پیش

راز لاغر دیده شدن لاغر دیده شدن چگونه لاغر دیده شویم چجوری لاغر دیده شویم مجله دلتا

خانم‌های چاق می‌توانند با چند تکنیک و مهارت در لباس پوشیدن لاغرتر به‌نظر برسند. برای این کار باید لباس‌هایی با طرح‌های ظریف و بلند را انتخاب کنند.
راز لاغر دیده شدن

یکی از دغدغه‌های اصلی خانم‌های چاق این است که لاغرتر به‌نظر برسند، در این مطلب ازمجله دلتامی‌خواهیم لباس‌هایی کهراز لاغر دیده شدنخانم ها هستند را معرفی کنیم.

راز لاغر دیده شدن خانم ها چیست؟

رنگ‌های تیره‌تر بپوشید

برای اینکه فرم بدن زیباتر به‌نظر برسد هیچ‌گاه به سراغ لباس‌هایی به رنگ روشن مانند سفید، زرد لیمویی، آبی روشن، صورتی و غیره نروید. لباس‌هایی با این رنگ‌ها تمایل به نشان دادن شکل واقعی اندام دارند. در مقابل لباس‌هایی با رنگ‌های تیره مانند مشکی، آبی نیلی، بنفش، سبز تیره، زرشکی و غیره بپوشید.

راز لاغر دیده شدن

پارچه‌های ظریف، راز لاغر دیده شدن

جنس پارچه‌ای که شما برای لباس‌های خود درنظر می‌گیرید باید ظریف و لطیف مثلپارچهحریر باشد تا شما با پوشیدن آن لباس لاغرتر به‌نظر برسید. هرگز به سراغ پارچه‌هایی دارای تار و پود برجسته و بافت درشت نروید.

شلوارهای راسته و کاملا بلند بپوشید

جنس شلوار برخلاف لباس شما باید محکم با بافتی منسجم و انعطاف‌پذیر باشد. این جنس شلوار سبب تخت نشان دادن شکم و یک‌دست و صاف نشان دادن ران‌ها می‌شود . هیچ‌گاه پارچه‌های نرم و لطیف را برای جنس شلوار انتخاب نکنید. بهتر است شلوار شما راسته و کاملا بلند تا روی کفش شما باشد.

کفش پاشنه بلند، راز لاغر دیده شدن

برای لاغرتر به‌نظر رسیدن بهتر است سراغ کفش‌های پاشنه بلند بروید. بهترین انتخاب کفش برای کسانی که دارای پاهای تپل هستند، کفش‌هایی با بندهای پهن است زیرا این نوع کفش‌ها می‌توانند چاقی پای شما را پنهان کنند.

راز لاغر دیده شدن

دامن بلند بپوشید

اگر علاقمند به پوشیدن دامن هستید برای لاغرتر به‌نظر آمدن دامنی A شکل بپوشید. اگر ساق و مچ پای شما چاق است بلندی دامن A شکل شما باید تا پایین پا و زیر قوزک باشد.

یقه هفت، راز لاغر دیده شدن

لباس‌های یقه هفت گردن را کشیده‌تر نشان می‌دهند و با ایجاد خطای دید تصویر ظریف‌تری از اندام بالاتنه شما ارائه می‌دهد. پس برای لاغرتر به‌نظر رسیدن خود این نوع لباس را انتخاب نمایید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبترفندهای زیرکانه برای ست کردن پالتورا بخوانید.

لباس‌های یک‌رنگ بپوشید

مهم‌ترین راز لاغر دیده شدن، لباس‌های یک‌رنگ هستند. پوشیدن لباس یک‌دست شما را بلندتر، کشیده‌تر و لاغرتر نشان خواهد داد. انتخاب لباس‌های شلوغ با تنوع رنگی زیاد بلندی قد را پنهان می‌کند و شما چاق‌تر به‌نظر می‌آیید. همچنین می‌توانید مطلب مشابهرنگ زرد را با چی ست کنیم؟را بخوانید.

راز لاغر دیده شدن

پیشنهاد مطالعه:مطلب مشابهچگونه با لباس‌های مشکی جذاب‌تر شویم؟را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ویتامینه کردن مو در منزل! آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

۳ هفته پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! ساختن کیف دستی با روسری

۳ هفته پیش

برای داشتن آرایش مناسب بهار، لازم است جسور باشید و در مقابل سیل عظیم تغییراتی که دنیای مد را نشانه گرفته مقاومت نکنید.

۴ هفته پیش

با شروع فصل تابستان باید پوشیدن انواع لباس نخی و تابستانی را جشن گرفت. در این مطلب لباس‌ها و رنگ‌های مناسب فصل تابستان را بررسی می‌کنیم.

1 ماه پیش

اگر قصد کاهش وزن دارید و نگران شل شدن پوست خود هستید، در این مطلب با درمان شل شدن پوست بعد از لاغری با مواد خوراکی و طبیعی، آشنا شوید.

۴ هفته پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

۳ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم شما را با مزایای آدامس مو و معایب آن که یکی از حالت‌دهنده‌های مو است، آشنا کنیم.

۴ هفته پیش

بیشتر...