مجله دلتا |
3 روز پیش

به رنگ زرد رنگ سال استایل زرد رنگ ترند سال رنگ ترند شده سال 2021 مجله دلتا

رنگ خاکستری یکی از رنگ‌های محبوب در طراحی مد و فشن است. با توجه به درخشانی رنگ زرد، از ترکیب این دو رنگ می‌توان استایل های زیبایی خلق کرد.
به رنگ زرد

کمپانی پنتون pantone امسال دو رنگرا به عنوان رنگ‌های شاخص سال ۲۰۲۱ معرفی کرده است. تا به حال به رنگ زرد و خاکستری در استایل خود فکر کرده اید؟ بامجله دلتابمانید.

اصلاً رنگ سال چیست؟

حتماً متوجه شده‌اید که در سال، طیف رنگ‌های مشابهی در صنعت مد بیشتر به‌چشم می‌خورد. این تشابه رنگی از آنجا می‌آید که هرسال از سوی شرکت پنتون یک رنگ به‌عنوان رنگ ترند و اصلی آن سال معرفی می‌شود.

در سال ۱۹۶۳ یک شیمی‌دان شرکت پنتون pantone ثبت کرد. کلمه‌ پنتون به معنای رنگ‌ها است. شاخص‌ترین فعالیت آن هم کدگذاری رنگ‌های مختلف است.

شناسایی رنگ‌های سال، انقلابی در عرصه مدوفشن، تبلیغات و صنعت ایجاد می‌کند که همه استایلیست ها هم تابع آن هستند. مثلاً لباس‌هایی به رنگ زرد یا قرمز و یا خاکستری.

چرا به رنگ زرد و خاکستری ؟

هر رنگ زردی به معنی سرخوشی و خوش‌گذرانی‌است و به‌واسطه رنگ خورشید یادآور زندگی دوباره، رشد و گرماست.

خاکستری در ادبیات، فیلم و تئاتر، برای شخصیت‌های مرموز و با ویژگی‌هایی هم خیر و هم شر استفاده می‌شود.

پس بدیهی است که جهان ترکیب این دو رنگ را به راحتی می‌پذیرد و به خوبی هماز آن  استقبال می‌کند.

مد و فشن به رنگ زرد و خاکستری

در صنعت مد و فشن نیز، این دو رنگ باهم استایل‌های زیبایی را به وجود آورده‌اند که ترند رنگ امسال را یکی از تاثیرگذارترین ترندها کرده است. این ترکیب در لباس‌های زنانه کاربرد بیشتری دارد که انتظار می‌رود طراحان لباس زنانه امسال از این رنگ‌ها بیشتر استفاده کنند.

چی بپوشم؟

در صنعت مد و فشن هر تکه از لباس‌تان می‌تواند به رنگ زرد و یا هر طیفی ازخاکستریباشد. از نظرم این دو رنگ به قدری باهم هماهنگ هستند که شما می‌توانید حتی اکسسوری‌های مختلفی هم از این طیف عالی رنگی به همراه داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه:شما می‌توانید با مطلباستایل پاییزی ، زودتر از همیشه در پاییز امسال بدرخشید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشگاه‌ هم آداب خاص خود را دارد هم استایل مخصوص به‌خود. بنابراین، مهم است که دانشجوها حداقل‌ترین نکات تیپ دانشجویی را مدنظر قرار‌دهند.

1 روز پیش

رنگ سال با توجه به رویدادهایی که بر زندگی جهانیان مؤثر بوده کاملاً هوشمندانه انتخاب می‌شود تا سرگذشت بشر را برای تا همیشه ماندگار کند.

1 روز پیش

شاید پوشیدن جوراب با کفش صندل کمی مضحک باشد اما امتحان کنید. در دنیای مد کار غیرمعمول خاص‌تر به چشم می‌آید. راستش این استایل ترند هم شده.

2 روز پیش

هرکسی ممکن است با لک صورت مواجه شود. وجود آن‌ها زیبایی شما را تحت شعاع قرار خواهد داد؛ بنابراین از بین بردن لک های پوستی صورت، ضرورت دارد.

3 روز پیش

تمیز کردن یک جفت کتونی سفید در خانه هیچ هزینه ای ندارد. برای اینکه کفش‌هایتان زیبا و مرتب به نظر برسند بهتر است این مطلب را بخوانید.

4 روز پیش

طراحی ناخن همیشه مورد توجه‌ترین بخش زیبایی ناخن است. اما تقویت کردن ناخن قبل از طراحی مهم است. ناخن های زیبا داشتن فقط به دیزاین نیست.

4 روز پیش

آرایش طبیعی داشته باشید، بهترین گزینه‌ این است. سوپر مدل ها هم از آرایش نیمه‌مات استفاده می‌کنند که آن‌ها را طبیعی‌تر نشان بدهد.

5 روز پیش

 این پارچه‌های مخمل کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن‌های کبریتی جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

6 روز پیش

انواع شلوار راحتی زنانه و مردانه نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه این روزها آن‌ها را همه جا و همه وقت هم می‌پوشند!

۱ هفته پیش

بیشتر...