مجله دلتا |
۲ هفته پیش

پنهان کردن شکم آب کردن شکم در یک هفته راه های کوچک شدن شکم چاقی مجله دلتا

هوا رفته رفته گرم می‌شود و در نتیجه ما نیاز داریم لباس‌های کمتری بپوشیم. زمانی که لباس‌ها کمتر و نازک‌تر باشند، فرم بدن بیشتر به چشم می‌آید. شاید این مسئله برای افرادی که شکم بزرگ دارند، نگران کننده باشد.
پنهان کردن شکم

چاقی شکم هم در مردان و هم در زنان دیده می‌شود. بسیاری از افراد با اندکی بزرگ شدن شکم، احساس چاقی می‌کنند. اما توجه به دو واقعیت می‌تواند این نگرانی را تسکین دهد. اولین و مهم‌ترین مورد این است که هیچ فردی کامل نیست. ظاهر فرد نمی‌تواند درون او را توصیف کند. اگر واقعاً دوست دارید ظاهری ایده‌آل داشته باشید، آن را به خاطر خودتان به هدف تبدیل کنید. ما در این مطلب ۷ ترفند برایپنهان کردن شکم با لباسرا به شما آموزش می‌دهیم. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

ترفند‌های پنهان کردن شکم برای خانم‌ها

۱. پیراهن بلند بپوشید

 آب کردن شکم در یک هفته

پوشیدن پیراهن بلند یک ایده مناسب و البته بی‌نقص است. لباس‌های بلند و آزاد به راحتی فرم بدن شما را پنهان می‌کنند. پیراهن بلند را می‌توان با هر مدل شلوار ترکیب کرد.

اما توصیه نمی‌کنیم به سراغ لباس‌هایی بروید که از سایز خودتان بسیار بزرگ‌تر باشند. پس مهم این است که سایز مناسب خودتان را بپوشید، نه بزرگ‌تر و نه کوچک‌تر.

۲. لباس تیره انتخاب کنید

 | راه‌ های کوچک شدن شکم

لباس‌های تیره، باعث می‌شوند لاغرتر به نظر برسید. لباس تیره به دلیل این که روی بدنسایه و روشنبه وجود نمی‌آورد، برجستگی شکم را پنهان می‌کند.

۳. لباس‌هایی با برش مناسب بپوشید

چاقی

پیراهن یا تیشرتی بپوشید که در ناحیه باسن پهن‌تر است. لباس‌های کلوش و چین‌دار در این دسته قرار می‌گیرند. فراموش نکنید که در مورد پوشیدن لباس زیر هم باید به سراغ سایز مناسب خود باشید.

۴. شلوار فاق کوتاه نپوشید

مجله دلتا

یکی دیگر از گزینه‌های ایده‌آل برای پنهان کردن شکم، پوشیدن شلوار فاق بلند است. این شلوارها راحت هستند و شکم را هم پنهان می‌کنند. پوشیدن شلوار فاق کوتاه باعث می‌شود که آنچه قصد دارید دیده نشود، حتی برجسته‌تر هم به نظر برسد.

نکات مد و پوشاک برای مخفی کردن شکم در آقایان

۵. کت بزرگ انتخاب کنید

پنهان کردن شکم آقایان

پوشیدن اورکت ظاهری بسیار شیک و برازنده به شما می‌دهد. و یکی از راه حل‌های بی نظیر برای پوشاندن شکم است. البته این لباس در فصول گرم‌تر چاره ساز نیست، پس موارد بعدی را هم دنبال کنید.

۶. لباس باطراحی مناسببپوشید

کت‌های بهاره و پاییزه کارآمد هستند، خصوصاً اگر دکمه و زیپ آن‌ها را باز بگذارید.

در مورد انتخاب شلوار بهتر است مدل‌هایی را بپوشید که فاق بلند داشته باشند. البته اگر شکم خیلی بزرگی ندارید. با این کار پاهای شما به نظر بلندتر می‌رسد و در نتیجه لاغرتر دیده می‌شوید.

در نهایت از لباس‌هایی با خطوط افقی و نقش اجتناب کنید.

۷. وضعیت ایستادن

بدن یک فرد در وضعیت‌های مختلف، متفاوت دیده می‌شود. پس صاف بایستید و چانه‌تان را بالا نگه دارید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبرازهایی برای استایل بهتر افراد قد کوتاهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زرد یک رنگ اصلی است و توجه را به سمت خود جلب می‌کند.در لباس پوشیدن، از این رنگ بیشتر برای کنترل تمرکز بیننده استفاده می‌شود.

17 ساعت پیش

برای دختری که به دنبال بهترین برای خود است، داشتن چند مورد از زیورآلات زنانه ضروری است، تا بسیاری از لباس‌هایش را تکمیل کند.

18 ساعت پیش

برای آنکه از فصول گرم، خنک بگذریم، نیاز به استفاده از پارچه‌های مناسب تابستان داریم. پارچه‌هایی که جریان هوا از آن‌ها عبور می‌کند.

21 ساعت پیش

شلوار کوتاه، یک انتخاب مناسب برای فصل تابستان است. برای ست کردن شلوار کوتاه با انواع لباس‌ها می‌توانید با ما در مجله دلتا همراه باشید.

1 روز پیش

تونیک زنانه بلندتر از بلوزهای معمولی‌هستند. این لباس همه کاره را می‌توان به روش‌های مختلفی و در افراد با هر نوع فرم بدنی استفاده کرد.

2 روز پیش

در این مطلب نکاتی راجع به اصول ست کردن مانتو با شال و روسری با شما در میان می‌گذاریم. با این نکات از سر درگمی لباس پوشیدن رها شوید.

2 روز پیش

لباس‌های مجلسی زنانه در انواع مدل‌های جذابیت استایل بانوان را دو چندان می‌کنند در این مقاله به معرفی 10 مدل لباس مجلسی آستین دار پرداختیم

3 روز پیش

در این مطلب، انواع ست مانتو با شلوار گشاد مشاهده می‌کنید، این مطلب کمک می‌کند تا این بهار و تابستان یک استایل فوق‌العاده داشته باشید. 

3 روز پیش

در مورد پوشیدن و ست کردن لباس ، گفته‌های کلیشه‌ای باب شده و برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است، که باید کنار گذاشته شود.

3 روز پیش

شما می‌توانید برای ست مدل شومیز کرپ حریر مجلسی یا اسپرت خود از این مقاله ایده بگیرید و خوش‌تیپ، چشمگیر و جذاب‌تر از همیشه ظاهر شوید.

4 روز پیش

بیشتر...