مجله دلتا |
5 ماه پیش

ماندگاری آرایش ماندگاری آرایش روی صورت بالا بردن ماندگاری آرایش مجله دلتا

آرایش در فصل تابستان و ماندگاری آن بر روی پوست دارای بایدها و نبایدهایی است که معمولا افراد حرفه‌ای این زمینه آگاه هستند.
ماندگاری آرایش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزانماندگاری آرایشبر روی صورت به‌شدت کاهش یابد. در این مطلب ازمجله دلتانکات لازم برای افزایش ماندگاری آرایش در تابستان به شما ارائه می‌شود.

عوامل افزایش ماندگاری آرایش در تابستان

کرم پودر مناسب

معمولا در فصل تابستان برای جبران آب ازدست‌رفته پوست، توصیه می‌شود تا مقداری مرطوب‌کننده وپرایمرقبل از استفاده از تونر، بر روی پوست زده شود. این موارد باعث نرم شدن پوست می‌شوند و از طرف دیگر آب ازدست‌رفته پوست را جبران می‌کنند.

در فصل تابستان برای خودآرایی، پیشنهاد می‌شود تا از کرم پودرهایی استفاده کنید که میزان چربی در آن‌ها کم است.  پس از اینکه صورت خود را برای آرایش کردن آماده نمودید و کرم مخصوص و پرایمر را به‌کار بردید، می‌توانید از یک ضدآفتاب پودری استفاده کنید. درنظر داشته باشید که ضدآفتاب کرمی می‌تواند باعث به راه افتادن عرق بر روی صورت شود.

اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلببا این آرایش چشم، همه به شما نگاه می‌کنند!را بخوانید.

ماندگاری آرایش

استفاده از برنزه‌کننده

در فصل تابستان پوست‌های برنزه دارای طرفداران بسیاری هستند. اما باید درنظر داشته باشید که فصل تابستان و اشعه‌های خورشید برای برنزه کردن پوست می‌توانند باعث آسیب‌های پوستی شوند. از این‌رو برای آرایش کردن از نوع برنزه می‌توانید از انواع برنزرها استفاده نمایید. در زمان استفاده از این کرم‌ها به‌صورت مرحله‌ای عملیات تیره نمودن پوست را انجام دهید زیرا پوست‌های برنزه به تمام افراد نمی‌آیند.

پرهیز از آرایش زیاد برای افزایش ماندگاری آرایش

فراموش نکنید آرایش کردن در تابستان، بایدها و نبایدهای خود را دارد. در این فصل هرچه بیشتر آرایش نمایید، صورت شما مصنوعی‌تر به‌نظر می‌رسد. گرما باعث می‌شود که آرایش شما بر روی صورت پخش گردد، لذا پیشنهاد می‌شود که در آرایش کردن تعادل را برقرار کنید.

پرهیز از براق‌کننده‌ها

در فصل تابستان به‌دلیل تعریق پوست، اگر سایه‌ها و مواد به‌کار گرفته‌شده در زمان آرایش کردن براق باشند، ممکن است از دور صورت را عرق کرده و خیس نمایش دهند. لذا در این فصل سعی نمایید تا از میکاپ‌های غلیظ خودداری کرده و از رنگ‌های پایه‌ای استفاده کنید. رنگ‌هایی چون قهوه‌ای، صورتی و نارنجی کم‌رنگ گزینه خوبی محسوب می‌شوند.

ماندگاری آرایش

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۳ معجزه در مراقبت از پوست‌های جوش‌داررا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شما بعد از مدتی، وارد یک چرخه روتین با شریکتان می‌شوید اما برای زنده نگه داشتن رابطه راه حل‌هایی وجود دارد که با شما به اشتراک می‌گذاریم

2 ماه پیش

یک‌سری از کفش‌ها را خانم‌ها لازم است که در کمد خود داشته باشند. در این مطلب به کفش های لازم برای خانم ها می‌پردازیم.

4 ماه پیش

استرس، اضطراب و ناامیدی همه احساسات بسیار رایجی هستند که هنگام پروژه بازسازی خانه تجربه می‌شوند و ما راه‌هایی برای مدیریت آن داریم.

1 ماه پیش

تمام ساعاتی را که در تابستان بیرون از خانه سپری می‌کنید، معمولاً یک چیز اجتناب ناپذیر است: آفتاب سوختگی. که راه حل‌هایی برای آن وجود دارد

2 ماه پیش

همچنین بخوانید: مدل مو‌های جذاب تابستانی را بشناسید! آموزش بستن شال و روسری آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه آموزش تصویری بستن مو در کمترین زمان بهترین مدل مو مناسب انواع صورت

5 ماه پیش

اگر می‌خواهید ابروهای پر داشته باشید، خوشبختانه درمان‌های خانگی زیادی وجود دارد که می‌توانید آن را امتحان کنید.

2 ماه پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

4 ماه پیش

چشم هایی با پلک افتاده همیشه در زمان آرایش کردن دردسرساز هستند. اما نگران نباشید ما نکاتی برای آرایش پلک افتاده با شما به اشتراک می‌گذاریم.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! ساختن کیف دستی با روسری

5 ماه پیش

بیشتر...