مجله دلتا |
۲ هفته پیش

مراقبت پوست مراقبت از پوست صورت روتین مراقبت از پوست پوست صورت مجله دلتا

برای زیبایی صورت و داشتن پوستی زیبا و درخشان، تداوم در مراقبت روزانه از پوست و استفاده از محصولات مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است.
مراقبت پوست

لباسی که بر تن می‌کنید، زمانی که صرف بهداشت و زیبایی پوست و مو می‌کنید، در مجموع از شما تصویری در ذهن دیگران می‌سازد. آراستگی تنها شامل پوشیدن لباس خاص نیست. دقت به جزئیات فردی و صرف وقت برایمراقبت از پوست، مو و نکاتی که باید در شیوه آرایش و میکاپ به آن‌ها دقت کنید نیز جزو اصول آراسته بودن بشمار می‌آیند. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

تهدید کننده های اصلی پوست شما کدامند

  • غافلشدن از لایه برداری و پاکیزه کردن پوست

مراقبت از پوست صورت

پوست صورت و لب‌ها، مثل پوست سایر بخش‌های بدن به لایه برداری نیاز دارد.

اسکراب‌پوست، یکی از بهترین راه‌های مراقبت از پوست می‌باشد.

لکه‌های سطحی ناشی از تجمع سلول‌های مرده را می‌توان با استفاده از اسکراب‌ها برطرف کرد.

البته بهتر است برای تشخیص اینکه لکه صورت شما از چه نوعی است حتما با پزشک پوست مشورت کنید.

  • بهپوست خود نرسیدن

هیچ چیزی به اندازه داشتن تغذیه و خواب مناسب نمی‌تواند به شما در داشتن پوستی سالم کمک کند.

  • ضد آفتاب را جدی نگرفتن

روتین مراقبت از پوست

در هر شرایطی آب و هوایی از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر کرم ضدآفتابتان SPF کمتر از ۳۰ دارد، احتمال اینکه پوستتان با جوش‌ها یا لکه‌ها پوشانده شود یا منافذ پوستتان هر روز بازتر شود، بالا خواهد بود.

  • پاک کننده صورت یا فیس واش

پوست صورت

یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبت از پوست، پاک کننده صورت است.

قبل از خوابیدن باید حتما آرایش خود را پاک کنید. اگر با آرایش بخوابید، منافذ پوست صورتتان مسدود می‌شود.

برای شادابی و زیبایی پوست، شب‌ها با استفاده از شوینده صورت مناسب پوست‌ خود، آرایش و آلودگی‌هایی که در طول روز جذب پوستتان شده است را پاک کنید.

  • پرایمررا دست کم نگیرید

پرایمرها پایه و اساسآرایششما به حساب می‌آیند. علاوه بر مواد مرطوب کننده‌ای که دارند به ثابت ماندن آرایش روی صورت کمک می‌کنند. برای پرایمر خوب با تاریخ مصرف بالا،  هزینه کنید. پرایمرها تنها برای میکاپ صورت نیستند. می‌توانید از پرایمر‌ها برای زیر‌سازی لب‌ها نیز استفاده کنید.

  • کرم پودر روی صورت

مجله دلتا

اینجاست که اهمیت نقش مرطوب کننده‌ها روشن می‌شود. بدون استفاده از مرطوب کننده سراغ کرم پودر نروید.
خصوصا اگر از افرادی هستید که بصورت طبیعی دارای پوست خشک هستند. انتخاب کرم پودر اشتباه برای صورت، درست به اندازه استفاده نکردن از آن می‌تواند به پوستتان آسیب بزند.

  • بالش‌های قاتل زیبایی

رسیدگی به نظافت بالش و روبالشی اهمیت زیادی دارد. بهتر است طبق یک برنامه زمانی منظم رویه بالش و ملحفه ها را که با پوست صورت تماس دارد تعویض کنید و آن را همیشه تمیز نگه دارید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبضرورت استفاده از ضد آفتاب در تابستانرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مطلب، انواع شومیز زیر مانتویی را معرفی کردیم و به ذکر نکاتی پرداختیم که در انتخاب این نوع شومیز‌ها باید رعایت کرد.

۱ هفته پیش

امروزه مدل مانتو زیادی در بازار کشورمان موجود است. اما ب انتخاب مانتو مورد نظر سخت به نظر می آید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

اگر هر بار خواستید سراغ تیپ رسمی مردانه بروید، و برای موقعیت‌های مهم آماده شوید، این فهرست قوانین مجله‌ی دلتا را دقیق چک کنید.

۱ هفته پیش

تابستان فصل رنگ‌های شاد است و هر چه استایل شما خوش‌رنگ‌تر باشد، بیشتر می درخشید. در این مطلب چند ست تابستانه پرکاربرد را آموزش می‌دهیم.

۱ هفته پیش

خوشبختانه مدل تیشرت نخی تابستانه، زیاد است. هر فردی می‌تواند با توجه به سلیقه خود آن را تهیه کند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

شومیز حریر طرح‌دار استایل شما را متفاوت می‌کنند. اگر می‌خواهید با مدل‌های جذاب شومیز حریر آشنا شوید، به این مطلب از مجله دلتا سر بزنید

۱ هفته پیش

بیشتر...