زومیت |
۱ هفته پیش

ظاهراً اپل به خرید تیم فوتبال منچستر یونایتد علاقمند است زومیت

مجموع درآمد سه‌ماهه‌ی اپل از فروش آیپد، برای خرید تیم معروف فوتبال منچستریونایتد انگلستان کافی است و به‌نظر می‌رسد غول فناوری کوپرتینویی به خرید این باشگاه ورزشی علاقه‌مند است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

این مجموعه خیره کننده و رنگارنگ از گونه‌های مختلف پرندگان، از طاووس تا قرقاول، که اغلب برای مصرف ما شکار می شوند درست شده‌است.

6 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: خودروی مفهومی GMC سنتور ترکیبی عجیب و نوآورانه از پیکاپ و مینی ون متعلق به دهه 80 میلادی است.

12 ساعت پیش

ایرانسل و دانشگاه علم و صنعت ایران، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

12 ساعت پیش

زومیت نوشت: شواهد جدید نشان می‌دهد که مهندسی ژنتیکی پشه‌ها به‌منظور کشتن هم‌نوعان خود برای نابودی این حشرات ناقل بیماری، راهکاری مؤثر است.

15 ساعت پیش

مرورگر مایکروسافت اج قابلیت‌های بی‌شماری دارد که تعدادی از آن‌ها مخفی هستند و می‌توان از بخش flag به آن‌ها دسترسی داشت.

12 ساعت پیش

اپل به تأمین‌کنندگان خود اعلام کرده است برای انتقال خطوط مونتاژ محصولات این شرکت از چین به هند و ویتنام برنامه‌ریزی کنند.

14 ساعت پیش

یکی از مدیران سابق اپل درمورد روش تیم کوک در آرام کردن ایلان ماسک و ایجاد آرامش میان اپل و توییتر توضیحاتی ارائه داده است.

13 ساعت پیش

اگر یک دستگاه سامسونگ جدید خریده‌اید، بهتر است پیش از هر کاری با روش ساخت اکانت سامسونگ و مزایای استفاده از آن آشنا شوید.

13 ساعت پیش

۳۰ سال پیش و در سال ۱۹۹۲ اولین پیامک جهان ارسال شد؛ اما کمی طول کشید تا تکنولوژی پیامک کاربردی شود. نوکیا در سال ۱۹۹۳، اولین شرکت سازنده گوشی‌های GSM بود که قادر به ارسال پیامک بودند.

14 ساعت پیش

بیشتر...