مجله دلتا |
5 روز پیش

رسیدگی به ناخن ها مانیکور ناخن روتین مراقبت از ناخن سلامت زیبایی ناخن مجله دلتا

ناخن‌ها نیز مانند سایر اعضای بدن به مراقبت و نگهداری نیاز دارند و داشتن ناخن‌های مرتب و کشیده یکی از رازهای مهم زیبایی دست و پاها می‌باشد.
رسیدگی به ناخن ها

دیگر زمان رسیدگی به ناخن‌های‌مان رسیده البته باید بگویم که بعد از پشت سر گذاشتن فصل تابستان و لذت بردن از رنگ‌های شاد و نور آفتاب، الان زمان به کار بردن رنگ‌های گرم و رنگارنگ پاییزی است. در این مقاله می‌خواهیم چند ترفند کم‌هزینه برایرسیدگی به ناخن هاخود در منزل را با هم امتحان کنیم. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

استفاده از مداد برای قرار دادن سنگ‌های تزئینی ناخن

اگر خلاقیت بر روی ناخن‌های خود را دوست دارید و می‌خواهید از سنگ‌های تزئینی بر روی ناخن استفاده کنید، به جای استفاده از موچین، نوک مداد بهترین پیشنهاد به شمار می‌رود. به قسمت داخلی آن چسب سنگ زده و بعد با این وسیله سنگ را به ناخن خود بزنید.

شیشه لاک ناخن را تکان دهید

شیشه لاک

قبل از لاک زدن، شیشه لاک ناخن خود را بین دو دست بچرخانید. این کار باعث می‌شود که حباب در لاک ناخن به وجود آمده و در نتیجه ماندگاری لاک بر روی ناخن‌ها بیشتر شود.

استفاده اسفنج آرایشی برای طراحی در ناخن

یکی دیگر از راه‌های رسیدگی به ناخن ها ، اسفنج‌های آرایشی است. یک لاک پس زمینه بزنید سپس اسفنج را به رنگ دیگر آغشته کرده و روی ناخن‌های خود به کمک آن طرح بیندازید.

ساختن لاک ناخن با استفاده از سایه چشم

سایه چشم شکسته را با لاک ناخن بی‌رنگ ترکیب کنید، اکنون می‌توانید رنگ مورد علاقه خود را به ناخن‌های خود بزنید. قانون بقای لوازم آرایشی اینجا به کمک آمده است، لوازم آرایشی از بین نمی‌روند بلکه از صورتی به صورت دیگر تغییر می‌کنند.

ناخن‌های تمیز با کمک سرکه

قبل از استفاده از لاک، ناخن‌های خود را با کمک پنبه آغشته به سرکه تمیز کنید. لاک ناخن روی ناخن‌های تمیز دوام بیشتری دارد و زیبا‌تر نیز جلوه خواهد کرد.

لایه‌ای نازک از لاک را به ناخن‌ها بزنید

برای اینکه لاک ناخن سریع‌تر خشک شود، سه لایه نازک لاک ناخن را به جای دو لایه یا یک لایه غلیظ بزنید. لاک‌های خود را غلیظ شده‌اند را می‌توانید به کمک لاک بی‌رنگ یا استون رقیق کنید.

استفاده از قلم موی آرایشی

اگر در هنگام لاک زدن علاوه بر ناخن، بر روی پوست خود هم لاک زدید، با استفاده از قلم موی آرایشی آغشته به استون لاک را از روی پوست خود پاک کنید.
بهتر است قبل از شروع لاک زدن، اطراف ناخن خود را به کمک قلم موی آرایشی به وازلین آغشته کنید. این کار علاوه بر اینکه جلوی جذب شدن لاک بر روی پوست شده و پاک کردن آن را راحت‌تر می‌کند بلکه با تقویتکوتیکول‌های ناخن، ناخن‌های خود را سالم و مقاوم نگه می‌دارد.

طراحی ناخن با چسب

مانیکور ناخن

می‌توانید با زدن چسب بر روی ناخن، طراح‌های خلاقانه روی آن ایجاد کنید. سپس چسب را به صورت اریب روی ناخن‌ها زده و رنگ دوم را روی ناخن بزنید. پس از خنک شدن لاک، چسب را جدا کنید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبجدید‌ترین و جذاب‌ترین طرح‌های ناخنرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

4 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

4 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

4 روز پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

5 روز پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

6 روز پیش

بعضی افراد موی صاف و برخی دیگر موی فر را دوست دارند. با این مطلب در مجله دلتا می‌توانید به راحتی مو‌های خود را در خانه بدون حرارت صاف کنید.

۱ هفته پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

بی تردید برخی از مدل‌های کفش هستند که گذشتن از آن‌ها برای ما کاری ناممکن است. یکی از این کفش‌­های مهم کفش کتونی زنانه است.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

اگر می‌خواهید در انتخاب لباس مجلسی زنانه درست عمل کنید و استایل خود را چشمگیرتر از همیشه نمایید، با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

برخی از پیراهن های زنانه لباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

برای اینکه اصول خوش استایلی را بشناسید آن‌ها را اینجا در قالب نکات کلیدی درآورده‌ایم و قصد داریم با معرفی این اصول شما را راهنمایی‌ کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...