5 ماه پیش
20 بازدید

شکیب شجره از تست های بازیگری تا شیطنت های کودکی در دورهمی

شکیب شجره
فرهنگ و هنرسینما ، تئاتر ، تلویزیون

دورهمی دیدنی مهران مدیری با شکیب شجره

شکیب شجره بازیگر سریال هیولا شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه از خاطرات کودکی و تست های بازیگری اش گفت.

شکیب شجرهبازیگر هیولا در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرایمهران مدیریشب گذشته 10 اردیبهشت ماه 98 روی آنتن رفت.مهران مدیریدر این برنامه میزبانشکیب شجرهبازیگر سینما و تئاتر بود.

شکیب شجره بازیگری که در سریال هیولا با مهران مدیری همکاری کرد روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت و پاسخگوی سوالات او شد که در ادامه خواهید خواند.

ماجرای تست های بازیگری شکیب شجره در دورهمی

مهران مدیری صحبت درباره شکیب شجره را با این بحث آغاز کرد که اولین گفتگوی شکیب شجره در برنامه دورهمی است و مدرک بازیگری تئاترش را از استرالیا گرفته است، پیانیست درجه یکی است، تدریس بازیگری میکند و آواز میخواند.

بازیگر هیولا در ادامه این تعاریف گفت:من متولد 1 شهریور 68 هستم و از حدود 18 سالگی در موسسه آقای تارخ و استاد سمندریان تست بازیگری دادم. من تا قبل از 20 سالگی درگیر نوعیاسترسبودم و زمانی که در شرایطاسترسزا قرار میگرفتم بدنم خود به خود واکنش نشان میداد و این اتفاق در تست های بازیگری هم رخ داد و من هرجا دچاراسترسمیشدم ناخودآگاه می ایستادم یا می نشستم که برای این اساتید سوال برانگیز بود.

شکیب شجره و مهران مدیری

آقای تارخ به من گفتند که خیلی با استعدادم اما بخاطر قدم بازیگر سینما نخواهم شد اما خداروشکر سینما هم بازی کردم و دیدم بازیگران قد بلندتر از من هم خیلی هستند قد من 1/89 است.

بازیگر هیولا در ادامه گفت:بعد از این ماجرا به موسسه آقای سمندریان رفتم و آنجا هم تست دادم و از آنجایی که استاد سمندریان گمان میکردند که صدرالدین شجره پدر من هستند حسابی من را تحویل گرفتند و گفتند که به ایشان سلام برسان این درحالی بود که صدرالدین شجره عموی پدر من بودند اما من آنجا جرات نداشتم که بگویم که در نهایت زمانی که از در خارج میشدم گفتم که صدرالدین شجره پدر من نیستند و در نهایت این تست را هم قبول شدم اما پول نداشتم که ادامه بدهم.

در ادامه بحث تست بازیگری،مهران مدیری هم از او تست بازیگری گرفت و درباره تحصیلات او پرسید که گفت:من لیسانس فیزیک دارم اما در واقع دکترای این رشته را دارم چون 7 سال طول کشید که درسم را تمام کنم چون موازی با آن به دانشکده سینما تئاتر میرفتم اما اولین تئاترم را در دانشگاه علوم تحقیقات راه اندازی کردیم و برای اولین بار مقابل 300 نفر روی صحنه رفتم و بعد از آن از طریق یکی از دوستانم به دانشکده سینما تئاتر معرفی شدم در کلاس های آنها شرکت میکردم و بعد از آن تحقیق کردم و راهی استرالیا شدم و یکسال آنجا بودم و الان ورکشاپ بازیگری برگزار میکنم و یک متد مخصوص خودم را توانستم ثبت کنم.

شیطنت های بچگی شکیب شجره

مهران مدیری درباره خصوصیات اخلاقی بازیگر هیولا پرسید که گفت:من آدم تا حدودی جدی هستم اما بسیار پرانرژی ام و شیطنت های بسیاری دارم بخصوص در دوران کودکی که اتفاقات خیلی زیادی برایم افتاده است.

شکیب شجره

سگ گازم گرفته، پامو آهن بستم،لکنت زبانگرفتم، سوختم، یه بار یه میوه ای در خیابان خوردم وکهیرزدم و راهی دکتر و بیمارستان شدم و چند روز بیمارستان بستری شدم، یکبار دیگر در مدرسه فوتبال بازی میکردیم و توپمان توی باغ افتاد و من برای برداشتنش رفتم و وقتی داشتم از دیوار بالا میرفتم سگ پای چپم رو گرفت و وقتی مربی مدرسه من را بالا کشید سگ هم بالا آمد اما یکدفعه خداروشکر بی خیال شد.

این بازیگر سینما درباره یک ماجرای دیگر در دوران نوجوانی اش گفت:یک شب رفتم و از روی سوئیچ ماشین یکی زدم بدون اینکه پدرم متوجه شود و شب وقتی همه خوابیدند زنگ زدم به پسرخاله ام و خبر دادم و سوار ماشین شدیم و رفتیم در خیابان دور میزدیم که یکدفعه ماشین ایستاد و من چون چیزی نمیدونستم همش روی ماشین آب می ریختم و یک وانتی را پیدا کردیم و ماشین را دم در گذاشتیم و من رفتم خانه خالم خوابیدم و فردا صبح که پدرم فهمید حسابی به خدمتم رسید.

این بازیگر سینما و تئاتر در ادامه صحبت هایش گفت:من واقعا مجنون بازیگری هستم و همه کار میکنم که بهتر شوم و همیشه تمرینات بازیگری میکنم و از 12 سالگی پیانو میزدم اما از یه جایی به بعد پیانو را هم در خدمت بازیگری گرفتم و به نظرم هر نقشی یک آهنگی دارد.

علت ازدواج نکردن شکیب شجره در دورهمی

مهران مدیری درباره ازدواج نکردن شکیب شجره از او پرسید که گفت:ازدواج اولویت من نیست و من بازیگری را دوست دارم و میخواهم به جایگاهی که دوست دارم برسم و به نظرم زندگی مشترک خیلی وقت گیر است و من ترجیح میدهم که بیشتر وقتم را برای بازیگری بگذارم.

این بازیگر سینما و تئاتر گفت:به نظر من عشق دردآور است اما به نظرم نرسیدن بهتر است.

بازیگر خوب بد جلف 2 درباره فعالیت این روزهایش گفت :ما درگیر دو تئاتر بودیم که بخاطرکرونامتوقف شد و سه فیلم اکران نشده دارم.

شکیب شجره و مهران مدیری

دیده شدن شکیب شجره با هیولا

مهران مدیری در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که شکیب از بازیگران مطرح تئاتر بود که هیولا خیلی دیده شد و از او درباره بعد از بازی در سریال هیولا پرسید که گفت:من از استرالیا تازه برگشته بودم و یک اجرای تئاتر داشتم و یکدفعه دیدم موبایلم زنگ خورد و دیدم که افشین آقایی است و به من پیشنهاد داد که سر صحنه هیولا بیایم.

آنجا با خواندن فیلمنامه شخصیت داوود واقعا عاشقش شدم و از آنجا به ناصر خسرو رفتم و آنجا دستیار یک دارو فروش شدم و دو روز ایستادم و دارو فروختم تا نقش را یاد بگیرم و آنجا خیلی چیزها دیدم و با همان نقش داشتم زندگی میکردم و بعد از آن هم در سریال هیولا بازی کردم.

بازیگر سریال هیولا درباره بعد از بازی در این سریال گفت:بعد از بازی در این سریال از سمت آقای قاسم خانی پیشنهاد بازی در فیلم خوب بد جلف 2 را داشتم که نقش بسیار خاصی بود و برای آن نقش هم 10 روز به توانبخشی عمل رفتم و بعد از آن در فیلم انفرادی و بعد از آن در عروسی مردم بازی کردم و در نهایت همه را مدیون سریال هیولا هستم.

شکیب شجره در ادامه به سوال های کوتاه مهران مدیری با بله و خیر پاسخ داد در بخشی از این پرسش و پاسخ ها گفت که بهکریستیانو رونالدوغبطه میخورد چون به نظرش فوتبال او ذاتی نبوده و برای رسیدن به این جایگاه خیلی تلاش کرده است.#‌سینما
منبع: نمناک


مطالب پیشنهادی

از بین بردن چربی چای ساز | نکات درست کردن و از بین بردن چربی چای ساز

از بین بردن چربی چای ساز ونکات درست کردن چای و روش از بین بردن چربی چای ساز و روش های دم کردن چای و چگونه چای را دم کنیم را در پرشین وی بخوانید

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

طلایی: در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اصولگراها ۲۵ میلیون رای دارد

مرتضی طلایی می‌گوید: اصولگرایان هر کاری می‌خواهند بکنند از الان انجام دهند که سال ۱۴۰۰ با یک چهره پا به عرصه انتخابات بگذارند. اگر این اتفاق رقم بخورد من تضمین می کنم که کاندیدای اصولگرایان ۲۵ میلیون رای خواهد داشت.

به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.

نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش | نکات مهم و نحوه دم کردن قهوه با قهوه جوش

نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نکاتی پیرامون نحوه دم كردن قهوه با قهوه جوش و نحوه دم کردن انواع قهوه و روش دم کردن قهوه را در پرشین وی بخوانید

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

صوفی: در ۱۴۰۰ اگر کاندیدای اصلاح‌طلب داشتیم، شرکت می‌کنیم

وزیر دولت اصلاحات می گوید: پیش بینی ما این است که اگر اجازه دهند کاندیدای مورد نظرمان را وارد صحنه انتخابات ۱۴۰۰ کنیم اوضاع تغییر خواهد کرد. اما مردم دیگر با کاندیداهای دست دوم، اجاره ای و ... پای صندوق نمی آیند.

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

ساختار شورای نگهبان قابل بازنگری و اصلاح است؟ / پاسخ دو حقوقدان

آیا قانون اساسی بعد از ۳ دهه از آخرین بازنگری نیازمند اصلاحی دیگر است؟ آیا با وجود انتقادات به عملکرد شورای نگهبان به مرحله بازنگری در ساختار این شورا رسیده‌ایم؟ چرا به اصل رفراندوم نگاه منفی وجود دارد؟ و ...سوالاتی که در میزگردی که به مناسب سالگرد تصویب قانون اساسی در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین برگزار شد به آن ها پاسخ داده شد.

سه قوه، دشمن مشترک را فراموش نکنند

در سال ۹۸ با چالش های زیادی مواجه شدیم. از بلایای طبیعی که در اول سال رخ داد تا بیماری کرونا که از اول اسفندماه در کشور شیوع پیدا کرد.

روایتی از جلسات ویژه شمخانی با اصولگرایان و اصلاح‌طلبان

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز می گوید:نگاه رهبری معظم انقلاب هم این نیست که دولت باید برود و رئیس جمهور باید استیضاح شود یا استعفا بدهد. نگاه رهبری این است که رئیس جمهور باید تا روز آخر بایستد و کار خودش را انجام دهد.

علت تیره شدن خورش قیمه | علت تیره شدن خورش قیمه چه می تواند باشد

علت تیره شدن خورش قیمه و علت تیره شدن خورش قیمه چه می تواند باشد و خوشرنگ شدن خورشت و چگونه خورشت قیمه خوشرنگ طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

یک توصیه به عقلای مجلس آینده

بیماری کرونا این روزها بر حوزه های سیاست، اقتصاد، جامعه و ...سایه انداخته و همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است.

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

انکار ادعای شبکه فارسی زبان خارجی درباره روحانی و شورای عالی امنیت ملی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری ادعای یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور درباره جلسه شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

چگونه مرغ را آبپز کنیم | چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد

چگونه مرغ را آبپز کنیم و چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد و روش مزه دار کردن مرغ و چگونه مرغ خوشمزه طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

ویدیو - روایتی دیده نشده از امام خمینی(ره) از برداشت‌های مختلف درباره انتظار فرج

در روز نیمه شعبان و ولادت حضرت ولیعصر(ع)، روایتی از امام خمینی(س) از برداشت های مختلف درباره انتظار فرج که برای اولین بار منتشر می شود را مشاهده می کنید.

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

مطالب مرتبط