آرگا |
۳ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد دارای جاذبه های تفریحی زیاد

مجمع الجزایر استکهلم در سوئد جذابیت های زیادی برای گردشگران دارد. این مجموعه تفریحات مهمی همچون قایق رانی و ماهیگیری دارد که شما می توانید از آن ها بازدید کنید.

یکی از مهم ترین مجموعه جزایر دنیا شامل مجمع الجزایر استکهلم می باشند که شما در این بخش با ویژگی های گردشگری آن آشنا می شوید. این جزایر در سوئد نیز شهرت زیادی دارند و به عنوان دومین مجموعه جزایر مهم دنیا در دریای بالتیک محسوب می شوند.

مجمع الجزایر استکهلم کجا قرار دارد؟

این مجموعه دیدنی و پر جاذبه در بخش دریای بالتیک واقع شده اند. این مجموعه در سوئد واقع شده و از نواحی اطراف دارای خط های ساحلی مهمی هستند. خط های ساحلی در این مجموعه نیز بازدیدکنندگان زیادی داشته و برای گردشگران زیادی جالب توجه می باشد.

تفریح در استکهلم

جزیره گوتلند:

این جزیره یکی از بزرگ ترین های این مجموعه به شمار می آید. این سواحل در دریای بالتیک از اهمیت زیادی برخوردار هستند. رفتن به این سواحل و استفاده از تفریحات مهم آن برای گردشگران زیادی جالب توجه می باشد. اگر اهل پیاده روی در تابستان هستید این ناحیه حتما برای شما مناسب خواهد بود. دیواره هایی که در میانه این جزیره مشاهده می کنید، ویرانه هایی از وایکینگ ها هستند که برای گردشگران زیادی جالب توجه می باشند.

تفریح در منطقه استکهلم

جزیره سندون:

این جزیره نیز به عنوان یکی از جزیره های کوچکی بوده که توجه شما را جلب می کند. این جزیره در بخش شرقی استکهلم واقع شده است و یکی از سواحل پرطرفدار محسوب می شود. شما می توانید ناهاری لذت بخش را در نزدیکی این سواحل نوش جان کنید. شما عزیزان همچنین امکان اقامت در این سواحل را خواهید داشت. اگر می خواهید یک روز رمانتیک داشته باشید حتما سری به زیبایی های این سواحل هم بزنید.

مجمع الجزایر استکهلم

جزیره وکسهلم:

این ساحل نیز از محبوبیت زیادی برای گردشگران برخوردار است. در فصل تابستان این جزیره محبوبیت زیادی دارد. اگر اهل قایق رانی هستید، حتما سری به زیبایی های این ناحیه هم بزنید. ماهی گیری نیز یکی دیگر از تفریحاتی است که علاقه مندان در این نواحی از آن استفاده می کنند. شما می توانید در این حوالی یک قلعه بلند و قدیمی را نیز مشاهده کنید که از معماری زیبایی برخوردار است.

جزایر استکهلم

جزیره اولند:

این جزیره نیز یکی دیگر از مجمع الجزایر استکهلم می باشد. اهمیت این جزیره نیز به دلیل وجود مکان های تفریحی متعدد است. این مکان که ویژه خانواده سلطنتی در تابستان می باشد، امتیازات و امکانات بسیار زیادی دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. این سواحل در تابستان ها نیز گردشگران و علاقه مندان زیادی خواهد داشت. اگر اهل ماجراجویی هستید، حتما سری به زیبایی های این ناحیه هم بزنید.

تفریحات مهم استکهلم

این جزایر از مهم تریندیدنی های سوئدبوده که شما علاقه مندان می توانید از آن ها دیدن کنید. شما می توانید در لینک نیز بادیدنی های گوتنبرگسوئد آشنا شوید. این جذابیت ها و شگفتی ها برای گردشگران و علاقه مندان زیادی اهمیت دارند.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

۳ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۲ هفته پیش

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۲ هفته پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۳ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۲ هفته پیش

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۳ هفته پیش

بیشتر...