دینو |
9 ماه پیش

دلیل جالب برای مجردماندن افراد جذاب دینو

شاید اینطور به نظر برسد که فوق‌العاده جذاب‌بودن زندگی شما را رویایی خواهد کرد؛ طوری که انگار همه‌چیز برای شما از پیش آماده شده است. مردم تصور می‌کنند پیداکردن شغل، ورود به رابطه عاطفی و حتی پیداکردن همسر ایده‌آل برای افراد زیبا آسان‌تر است. اما برخلاف تصور عموم، افراد جذاب با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در این متن بهدلایل مجردماندن افراد جذابمی‌پردازیم.

افراد جذاب معمولاً مجرد می‌مانند. چرا؟

1. جذابیت آنها ترسناک است

مجرد ماندن افراد جذاب

صحبت‌کردن با دختر همسایه به جای یک سوپر مدل خیره‌کننده که به نظر می‌رسد در سطح شما نیست، بسیار آسان‌تر است. به طور کلی صحبت‌کردن با زنان زیبا مردان را مضطرب می‌کند و زنان به دنبال مردانی با ظاهر متوسط می‌روند. براساس نتایج یک نظرسنجی، کاربران مرد از ارتباط‌برقرارکردن با دختران زیبا اجتناب می‌کنند تا از خود در برابر طردشدن و شکست عاطفی محافظت کنند. آنها تصور می‌کنند فردی با ظاهر عالی آنها را طرد میکند، بنابراین چنین رابطه‌ای حتی ارزش امتحان کردن را ندارد.

2. افراد جذاب قابل‌اعتماد به نظر نمی‌رسند

5 دلیل جالب برای مجردماندن افراد جذاب

«او می‌توانند هر کسی را را فریب دهد» ، «همه زنان/مردان عاشق او می‌شوند» یا «من طاقت ندارم همیشه حسادت کنم»، تنها چند مورد از تفکراتی است که ممکن است وقتی با فردی جذاب آشنا می‌شوید، به ذهن شما برسد. برخی ممکن است نگران وفادارماندن همسر خوش‌تیپ خود باشند. با این حال، مردانی که جذابیت کمتری دارند، ظاهر خود را با مهربانی تکمیل می‌کنند و باعث می‌شوند که زنان بیشتر احساس اطمینان کنند.

3. افراد فکر می‌کنند آنها در رابطه هستند

دلایل مجردماندن افراد جذاب

برای اکثر مردم، باور این که یک افراد جذاب ممکن است مجرد باشند، سخت است. پسرها و دخترها حتی به نزدیک‌شدن به همسر رویایی خود فکر نمی‌کنند. حتی اگر فرد متوجه شود که نیمه‌ گمشده آنها مجرد است، هنوز هم موانع زیادی در مسیر آنها وجود دارد. برای مثال، افراد معمولاً برای ورود به رابطه، خود را به اندازه کافی زیبا نمی‌بیند.

4. افراد جذاب مشکل اعتماد دارند

یکی از دلایل مجردماندن افراد جذاب این است که آنها به سختی می‌توانند به سایر افراد اعتماد کنند. برای مثال دختران جذاب نگران این هستند که دوست پسرشان از آنها برای خودنمایی در مقابل دوستانش استفاده کنند. از این گذشته، افراد زیبا اغلب بر‌اساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند و افراد شخصیت آنها را نادیده می‌گیرند.

 دلیل چهارم جالب برای مجردماندن افراد جذاب

5. افراد جذاب مغرور به نظر می‌رسند

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که فرد جذاب خجالتی هم باشد. برای مثال فردی جذاب داستانی را تعریف کرد: من برای کمک به یکی از دوستانم در یک رویداد بیرون رفتم و او به من افراد زیادی را که در نمایشگاه حاضر بودند، معرفی کرد. من با آنها خوب صحبت کردم، سپس در جایی نشستم که مزاحم کسی نباشم. زیرا آنها مشغول فروش صنایع دستی خود به مردم بودند. مدتی بعد، دوستم به من گفت که همه فکر می‌کنند من مغرور هستم، چون دور از همه نشستم.

  • اگر از این 9 عبارت استفاده می کنید رابطه شما موفق تر از روابط دیگر است
  • در اینجا با کشورهایی با کمترین میزان طلاق در جهان آشنا شوید
  • 11 کاری که باید انجام دهید تا رابطه خود را زنده نگه دارید
  • دیدن خواب خیانت به شریک زندگی می ‌تواند نشان دهنده این 4 مشکل در رابطه باشد


#‌مدوزیبایی #‌سبک_زندگی منبع: دینو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در سال 2024، غول‌های مد همچنان بر بازار تسلط دارند. بیایید نگاهی به این 10 برند برتر مد جهان بیاندازیم.

2 ماه پیش

سوشی یکی از محبوب‌ترین غذاهای ژاپنی است که در این مطلب آموزش تهیه چند رول سوشی خانگی و خوشمزه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

2 ماه پیش

در این مطلب گرانترین سبزیجات را به اشتراک می‌گذاریم. به عنوان مثال ریشه واسابی نیاز به برداشت دقیق دارد که قیمت آن را افزایش می‌دهد.

1 ماه پیش

تهیه پیتزا تاریخچه طول درازی دارد و ما اینجا چند حقیقت جالب درباره‌ی پیتزا ایتالیایی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

2 ماه پیش

در این مطلب چهار مورد از محبوب ترین درمان های زیبایی هالیوود در سال 2024 را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

2 ماه پیش

بسیاری از مردم از به کار بردن صورتی در طراحی داخلی اجتناب می‌کنند. اما چرا باید در دکوراسیون داخلی از رنگ صورتی هلویی استفاده کنیم؟

3 ماه پیش

بسیاری از مردم با نه گفتن مشکل دارند. اگر کسی از شما چیزی بخواهد، ممکن است خود را موظف بدانید که «بله» بگویید.

2 ماه پیش

اهداف سال جدید، به ما کمک می‌کنند تا راهی روشن و مدون برای پیشروی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود داشته باشیم.

3 ماه پیش

در این مطلب طرز تهیه یک هات چاکلت خوشمزه و جذاب خانگی را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا در این روزهای سرد زمستان از آن لذت ببرید.

3 ماه پیش

بیشتر...