دینو |
5 ماه پیش

دلیل جالب برای مجردماندن افراد جذاب دینو

شاید اینطور به نظر برسد که فوق‌العاده جذاب‌بودن زندگی شما را رویایی خواهد کرد؛ طوری که انگار همه‌چیز برای شما از پیش آماده شده است. مردم تصور می‌کنند پیداکردن شغل، ورود به رابطه عاطفی و حتی پیداکردن همسر ایده‌آل برای افراد زیبا آسان‌تر است. اما برخلاف تصور عموم، افراد جذاب با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در این متن بهدلایل مجردماندن افراد جذابمی‌پردازیم.

افراد جذاب معمولاً مجرد می‌مانند. چرا؟

1. جذابیت آنها ترسناک است

مجرد ماندن افراد جذاب

صحبت‌کردن با دختر همسایه به جای یک سوپر مدل خیره‌کننده که به نظر می‌رسد در سطح شما نیست، بسیار آسان‌تر است. به طور کلی صحبت‌کردن با زنان زیبا مردان را مضطرب می‌کند و زنان به دنبال مردانی با ظاهر متوسط می‌روند. براساس نتایج یک نظرسنجی، کاربران مرد از ارتباط‌برقرارکردن با دختران زیبا اجتناب می‌کنند تا از خود در برابر طردشدن و شکست عاطفی محافظت کنند. آنها تصور می‌کنند فردی با ظاهر عالی آنها را طرد میکند، بنابراین چنین رابطه‌ای حتی ارزش امتحان کردن را ندارد.

2. افراد جذاب قابل‌اعتماد به نظر نمی‌رسند

5 دلیل جالب برای مجردماندن افراد جذاب

«او می‌توانند هر کسی را را فریب دهد» ، «همه زنان/مردان عاشق او می‌شوند» یا «من طاقت ندارم همیشه حسادت کنم»، تنها چند مورد از تفکراتی است که ممکن است وقتی با فردی جذاب آشنا می‌شوید، به ذهن شما برسد. برخی ممکن است نگران وفادارماندن همسر خوش‌تیپ خود باشند. با این حال، مردانی که جذابیت کمتری دارند، ظاهر خود را با مهربانی تکمیل می‌کنند و باعث می‌شوند که زنان بیشتر احساس اطمینان کنند.

3. افراد فکر می‌کنند آنها در رابطه هستند

دلایل مجردماندن افراد جذاب

برای اکثر مردم، باور این که یک افراد جذاب ممکن است مجرد باشند، سخت است. پسرها و دخترها حتی به نزدیک‌شدن به همسر رویایی خود فکر نمی‌کنند. حتی اگر فرد متوجه شود که نیمه‌ گمشده آنها مجرد است، هنوز هم موانع زیادی در مسیر آنها وجود دارد. برای مثال، افراد معمولاً برای ورود به رابطه، خود را به اندازه کافی زیبا نمی‌بیند.

4. افراد جذاب مشکل اعتماد دارند

یکی از دلایل مجردماندن افراد جذاب این است که آنها به سختی می‌توانند به سایر افراد اعتماد کنند. برای مثال دختران جذاب نگران این هستند که دوست پسرشان از آنها برای خودنمایی در مقابل دوستانش استفاده کنند. از این گذشته، افراد زیبا اغلب بر‌اساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند و افراد شخصیت آنها را نادیده می‌گیرند.

 دلیل چهارم جالب برای مجردماندن افراد جذاب

5. افراد جذاب مغرور به نظر می‌رسند

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که فرد جذاب خجالتی هم باشد. برای مثال فردی جذاب داستانی را تعریف کرد: من برای کمک به یکی از دوستانم در یک رویداد بیرون رفتم و او به من افراد زیادی را که در نمایشگاه حاضر بودند، معرفی کرد. من با آنها خوب صحبت کردم، سپس در جایی نشستم که مزاحم کسی نباشم. زیرا آنها مشغول فروش صنایع دستی خود به مردم بودند. مدتی بعد، دوستم به من گفت که همه فکر می‌کنند من مغرور هستم، چون دور از همه نشستم.

  • اگر از این 9 عبارت استفاده می کنید رابطه شما موفق تر از روابط دیگر است
  • در اینجا با کشورهایی با کمترین میزان طلاق در جهان آشنا شوید
  • 11 کاری که باید انجام دهید تا رابطه خود را زنده نگه دارید
  • دیدن خواب خیانت به شریک زندگی می ‌تواند نشان دهنده این 4 مشکل در رابطه باشد


#‌مدوزیبایی #‌سبک_زندگی منبع: دینو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اینکه چرا انسان معاصر در زندگی مدرن هرگز راضی نمی‌شود یک موضوع پیچیده بوده که از عوامل اجتماعی، فرهنگی و تکنولوژیکی مشتق شده است.

5 ماه پیش

مدیریت زمان به شما اجازه می‌دهد تا به شکل بهتری از زندگی خود لذت ببرید. زمان بیشتری برای تفریح، خانواده و دوستان به شما ارائه می‌دهد.

5 ماه پیش

برای کاهش ترس از شکست، باید یک برنامه دقیق و جامع برای دستیابی به اهداف تعیین کنیم و اقدامات مشخصی را برای هر مرحله انجام دهیم.

5 ماه پیش

از 9 توصیه این مطلب می‌توانید برای کمک و حمایت از شخصی که فکر می‌کنید قربانی خشونت خانگی است، استفاده کنید.

5 ماه پیش

برخلاف تصور بیشتر مردم، افراد جذاب با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در این متن به دلایل مجردماندن افراد جذاب می‌پردازیم.

5 ماه پیش

سابسیژن عمل جراحی کوچکی برای درمان جای جوش و اسکار آکنه است. در این روش با آزادکردن رشته‌های فیبروتیکی پوست به درمان زخم کمک می‌شود.

5 ماه پیش

گوشی‌های هوشمند به یک بخش مهم از زندگی افراد تبدیل شده‌اند در نتیجه ابتدا باید وضعیت فعلی اعتیاد به گوشی‌های هوشمند را تجزیه و تحلیل کنیم.

5 ماه پیش

ساعت‌های لوکس در میان اقلام مختلف لباس‌های مردانه بی‌نظیر هستند، زیرا آن‌ها یکی از اکسسوری‌ها یا جواهراتی هستند که در همه جا، چه در موقعیت‌های رسمی و چه در موقعیت‌های غیر رسمی، استفاده می‌شوند. اگرچه ساعت مناسب برای کراوات مشکی احتمالاً همان ساعتی نیست که در تعطیلات در یک ساحل استوایی استفاده کنید، اما ساعت‌های […]

6 ماه پیش

مدیریت زمان به شما اجازه می‌دهد تا به شکل بهتری از زندگی خود لذت ببرید. زمان بیشتری برای تفریح، خانواده و دوستان به شما ارائه می‌دهد.

5 ماه پیش

بیشتر...