مجله دلتا |
1 ماه پیش

زیورآلات بدلیجات گوشواره دستبند مجله دلتا

زیورآلات به طور ناخودآگاه اعتماد به‌نفس را افزایش می‌دهد، چرا که توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند. با این مقاله به اهمیت زیورآلات بیشتر پی خواهید برد.
زیورآلات و بدلیجات

در صورتی که به استایل خود اهمیت می‌دهید، در استفاده اززیورآلاتو بدلیجاتباید به نکاتی توجه کنید تا استایل شما زیباتر شود. بر اساس دنیای مد و فشن  استفاده از اکسسوری‌ها شرایطی دارد که باید برای جذاب‌تر شدن رعایت کنید. درمجله دلتانکاتی را به شما یادآوری می‌کنیم تا استایل خود را با کمک زیورآلات، جواهرات یا بدلیجات کامل‌تر کنید.

استفاده از زیورآلات و بدلیجات به صورت روزمره

بعضی از زیورآلات و بدلیجات کاربردی هستند و به منظور زیباتر کردن استایل به کار نمی‌روند. برای مثال حلقه ازدواج در این گروه قرار دارد. علاوه بر این ساعت مچی مردانه یا زنانه نیز جز روزمره آن محسوب می‌شود. اگرچه بعضی از ساعت‌های مچی نیز می‌توانند در گروه زیورآلات لوکس و گران‌قیمت قرار بگیرند، اما کاربرد آن به گونه‌ای است که می‌توانید در هر مراسم، مهمانی یا به صورت روزمره از آن بهره‌مند شوید. برخی افراد، به‌خصوص خانم‌ها عادت دارند که یک گردنبند ظریف، به همراه یک پلاک کوچک و ظریف از گردن خود آویزان کنند.

زیورآلات و بدلیجات

محل کار یا قرارهای رسمی

به غیر از حلقه و ساعت می‌توانید از زیورآلات و بدلیجات دیگری در استایل محل کار یا قرارهای رسمی بهره‌مند شوید. انواع پرسر و صدا آن، مناسب مکان‌های رسمی نیستند. در صورتی که در یک شغل غیردولتی یا غیراداری مشغول به کار هستید، می‌توانید از گوشواره‌های ظریف یا گوشواره‌های میخی که متناسب با مانتو شما است، استفاده کنید. با این حال، رنگ‌هایی که توجه را به خود جلب می‌کند، مناسب محل کار نیست. اگر معمولا لباس‌های اسپرت یا غیررسمی به تن می‌کنید، می‌توانید از دستبند چرم زنانه استفاده کنید. توصیه می‌کنیم در محل کار تا جایی که ممکن است از اکسسوری کمی استفاده کنید، چرا که توجهات را به خود جلب می‌کند. همچنین حتما به رنگ و اندازه آن توجه کنید. بهترین انتخاب در این نوع مکان و شرایط، نوع ساده و سبک است.

گوشواره

مراسم یا مهمانی‌های رسمی

استفاده از اکسسوری‌ها در مراسم‌های رسمی نیز قوانین و شرایط مربوط به خود را دارد. شما می‌توانید از یک سِت یا نیم سِت زیبا استفاده کنید و استایل خود را جذاب کنید. بنابراین استفاده نامرتبط از آن‌ها (برای مثال استفاده از طلای سفید به همراه طلای زرد یا استفاده از مروارید به همراه بدلیجات رنگی) در مراسم‌های رسمی پیشنهاد نمی‌شود. بسیاری از طراحانمدو فشن در فرش قرمز یا مراسم‌های رسمی، تمرکز خاصی روی جواهرات دارند. استفاده از زیورآلاتی از الماس، برلیان، مروارید و سنگ‌ در مراسم‌های رسمی انتخاب مناسبی است. نیازی نیست که از جواهرات سنگین و بزرگ استفاده کنید.

مراسم

زیورآلات و بدلیجات مهمانی‌های غیررسمی

این مهمانی‌های دوستانه فرصتی است که لباس‌های مورد علاقه خود را به تن کنید و از زیورآلات و بدلیجات زیبا و متناسب با استایل‌تان استفاده کنید. در این صورت یک انگشتر یا گوشواره آویز با رنگ متناسب با لباس‌ خود یا حتی یک گردنبند زیبا می‌تواند تاثیر بسیاری در زیبایی ظاهرتان داشته باشد. حتی استفاده از پابند یا خلخال نیز انتخاب جذابی خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه مطالب بیشتر درباره مد و زیبایی بهزیبایی چشم‌های شما با سایهمراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

4 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

5 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

5 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

6 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

۱ هفته پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

۱ هفته پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

۱ هفته پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

یک سری روش مصنوعی برای پرپشت کردن رشد مژه وجود دارد، اما با یک سری مراقبت‌ها می‌توان مژه‌ها را به صورت طبیعی زیبا کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...