مجله دلتا |
1 ماه پیش

علائم روی محصولات آرایشی علامت های لوازم آرایش علائم لوازم آرایشی مجله دلتا

پشت بسته‌بندی هر محصول آرایشی علائمی وجود دارد که دانستن آن برای مصرف‌کننده ضروری است.
علائم روی محصولات آرایشی

روی هر محصول زیبایی و آرایشی علائمی وجود دارد که شاید همه آن‌ها را ندانیم. گاهی توجه نکردن به این علائم می‌تواند عواقبی داشته باشد که باید بیشتر به آن‌ها توجه کنیم. در این مطلب ازمجله دلتابا مهم‌ترینعلائم روی محصولات آرایشیآشنا می‌شویم.

علامت PAO

یکی از علائم روی محصولات آرایشی علامت PAO است. این علامت نشان دهنده مدت زمانی ایست که یک محصول پس از باز شدن درب آن می‌بایست استفاده شود. البته بر روی برخی محصولات مانند اسپری‌ها چنین علامتی وجود ندارد؛ چرا که برای مدت زمان بیشتری می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

علائم روی محصولات آرایشی

نقطه سبز

علامت نقطه سبز (Green Dot) که به ندرت به رنگ سبز دیده می‌شود و اکثرا به رنگ سیاه و سفید است، نشان دهنده عضویت کمپانی در برنامه بازیافت و بهبود پسماندهای ناشی از بسته‌بندی محصولات آرایشی است.

علائم روی محصولات آرایشی

حلقه موبیوس

یکی دیگر از علائم روی محصولات آرایشی، حلقه موبیوس (The Mobius Loop) است. علامت حلقه موبیوس به این معنی است که بسته‌بندی محصول قابل بازیافت است ولی نه به این معنا که لزوما خود آن از مواد بازیافتی تولید شده است.

حلقه موبیوس

علامت E

یکی از علامت‌های لوازم آرایشی علامت ای (The E Mark) است. علامت E یک الزام قانونی برای درج میزان خلوص محصول آرایشی روی بسته بندی آن، بر اساس گرم یا میلی‌لیتر است.

علامت E

علامت شعله از علائم روی محصولات آرایشی

یکی از علائم روی محصولات آرایشی علامت شعله (The Flame) است. این علامت روی بسته‌بندی نشان می‌دهد که مواد درون بسته آتش زا است و باید از گرمای زیاد و شعله آتش دور نگه داشته شود؛ مانند اسپری‌های مو.

علامت شعله

به بروشور مراجعه کنید

علامت به بروشور مراجعه کنید (Refer To Insert Symbol) به این معنا است که اطلاعات بیشتری نسبت به آنچه روی بسته‌بندی قید شده است، درون بسته‌بندی قرار گرفته است که باید به آن رجوع کرد.

علامت های لوازم آرایش

علامت خرگوش دونده از علائم روی محصولات آرایشی

یکی از علامت های رویمحصولات آرایشیعلامت خرگوش دونده است. این علامت نشان دهنده این است که هیچ آزمایش جدیدی در توسعه محصول داخل بسته بندی بر روی حیوانات انجام نگرفته است.

علامت خرگوش دونده

پیشنهاد مطالعه:مطلببا این پالتو شیک و جذاب در پاییز امسال بدرخشیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک ماه مدت زمان لازم برای جایگزین شدن سلول‌های جدید به جای سلول‌های قدیمی است. در این مطلب تعدادی توصیه برای داشتن پوست شاداب آورده‌ایم.

5 روز پیش

قصد داریم مدل‌هایی از بلوزهای پاییزی که با برش‌هایی کاملا جدید و نوآوری شده‌اند به شما معرفی کنیم که ظاهر زیباتری به لباس‌های اورسایز می‌دهند.

6 روز پیش

رنگ مو مناسب پاییز دارای طیف گسترده‌ای است که باعث می‌شود تا خانم‌های خوش سلیقه حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

۱ هفته پیش

درست است که پارچه چهارخونه ظاهری پاییزی و عالی برای شما درست می‌کند اما بهتر است با چند پارچه طرح دار مناسب برای پاییز آشنا شوید.

۱ هفته پیش

در آرایش صورت به‌نظر می‌رسد استفاده از محصولات ضد آفتاب همراه با بقیه مواد آرایشی کاری سخت باشد، اما چگونگی استفاده از ضد آفتاب را می‌دانید؟

۱ هفته پیش

استایل جذاب و کاربردی پاییزه ویژگی‌های خاص خودش را دارد، از آیتم‌هایی که می‌توانید در ست پاییزی خود از آن‌ها استفاده کنید.

۱ هفته پیش

شاید برای شما هم یکی از سخت‌ترین کارها بستن چمدان و انتخاب لباس‌هایی باشد که باید در یک سفر همراه خود داشته باشید.

۱ هفته پیش

آرایش طبیعی صورت بیش از اینکه به صورت ظاهری و تقلبی نقص‌های صورت شما را بپوشاند، تنها ویژگی‌های صورت شما را زیباتر می‌کند.

۱ هفته پیش

پلیور یکی از لباس‌هایی است که در فصل سرد می‌توانید استایل‌های متفاوت و جذابی داشته باشید. اما فراموش نکنید پلیور خود را با چه لباسی ست کنید.

۱ هفته پیش

برخی از خانم‌ها یک گام جلوتر از مرحله آراسته به‌نظر رسیدن هستند و از نکته‌های هوشمندانه‌تری برای داشتن استایل جذاب استفاده می‌کنند.

۱ هفته پیش

بیشتر...