آرگا |
۴ هفته پیش

بازدید از آبشار هریجان جذابیت های سفر به این منطقه

آبشار هریجان یکی از دیدنی های مهم در کلاردشت می باشد که علاقه مندان زیادی را به سوی خود می کشاند. این آبشار در ارتفاعات سرسبزی قرار گرفته است.

یکی از نواحی خوش آب و هوایی که شما علاقه مندان می توانید در مازندران از آن بازدید کنید،آبشارهریجان می باشد. این آبشار امروزه یکی از مهم ترین دیدنی های کلاردشت به شمار می آید و طبیعت سرسبز و بسیار دیدنی برای علاقه مندان دارد.

تفریحات هریجان

معرفیآبشارهریجان:

روستای هریجان یکی از روستاهای پر جمعیتی است که قدمت نسبتا طولانی دارد. این آبشار یکی از شناخته شده ترین جاذبه ها بوده و علاقه مندان زیادی را از نقاط مختلف ایران به سوی خود می کشاند. این ناحیه ییلاقی بوده و علاوه بر آب و هوای معتدل و بسیار مناسب خود دارای طبیعت بسیار سرسبز و دیدنی می باشد.

آبشار هریجان

این آبشار که در روستایی با همین نام واقع شده است، شامل علفزارها و نواحی بسیار سرسبزی می باشد. خانه های این روستا که برخی تخریب شده اند دارای معماری قدیمی و دیدنی هستند. این ناحیه بسیار دیدنی بوده و برای علاقه مندان زیادی مورد توجه می باشد. این آبشار از مهم تریندیدنی های کلاردشتمحسوب می شود.

نمایی از هریجان

سفر به هریجان:

اگر راهی سفر به این ناحیه خوش آب و هوا و دیدنی هستید، حتما به جاذبه های اطراف نیز سری بزنید. اطراف این آبشار دارای طبیعت سرسبزی است و شامل تپه ها و علفزارهای گوناگونی می باشد. درختان جنگلی از یک سو و از سوی دیگر علفزارهای سرسبز این منطقه دیدنی های زیادی برای علاقه مندان دارند.

آبشارهای هریجان

اگر می خواهید از زیبایی های بیشتر در این ناحیه دیدن کنید، مسیرهایی را پیاده روی کرده تا با جذابیت های بیشتری رو به رو شوید. کوهنوردی در این ناحیه نیز علاقه مندان و گردشگران خاص خود را داشته که شما از آن بازدید می کنید. آبشار هریجان در فصل های مختلفی از سال پر آب می باشد.

منطقه ممنوعه هریجان:

هریجان شامل بخش های محافظت شده ای بوده که دارای انواعی از حیوانات می باشد و شما از آن ها دیدن می کنید. این منطقه شامل حیوانات مهم و محافظت شده ای است که از جمله آن می توان به خرس، تیهو، کبک و … اشاره کرد. شکار در این نواحی کاملا ممنوع است و محیط زیست این ناحیه نیز بسیار با اهمیت می باشد.

طبیعت زیبای هریجان

بهترین زمان برای سفر به این ناحیه فصل تابستان بوده که بسیار سرسبز و دیدنی است این منطقه همچنین در فصل تابستان دارای آب و هوای بسیار معتدل و مطبوعی بوده که شما عزیزان را به سوی خود می کشاند. شما علاقه مندان با سفر به این نواحی با یکی از مهم ترینمکان های دیدنی چالوسآشنا خواهید شد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

۳ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۳ هفته پیش

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۲ هفته پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۳ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۲ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

۳ هفته پیش

بیشتر...