آلامتو |
7 ماه پیش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی همسرش از زبان دختر خواهرش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی

ماجرای قتل فجیع داریوش مهرجویی و همسرش و پیامکی که دختر را به ویلا کشاند چیست؟

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش

رئیس پلیس استان البرز اعلام کرده است که پیکر کارگردان به نام کشور داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی آنها در شهرک زیبادشت منطقه فرخ آباد در شهرستان فردیس کرج پیدا شده است.

گزارشات پلیسی نشان می‌دهد شد که این قتل در حوالی ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه الی ۲۲ شنبه شب رخ داده است.

فرمانده انتظامی استان البرز در این خصوص گفت: «این حادثه در ساعات پایانی شنبه‌شب از طریق تماس دختر آقای مهرجویی به نام مونا مهرجویی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد.

در خصوص مظنونین احتمالی او اضافه کرد: علت، انگیز و مظنونین احتمالی هنوز مشخص نیستند، اما شواهد ناشی از مرگ بر اثر جراجت ناشی از ضربات سلاح سرد به ناحیه گردن و سایر اعضای بدن می‌باشد. همچنین اشاره کرد هنوز شواهدی مبنی بر اینکه این قتل توسط اتباع بیگانه رخ داده است نیز کشف نشده است و تا روشن شدن کامل همه زوایای این قتل، اظهار نظری قطعی نمی‌شود.

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دخترش مونا

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دخترش مونا

آنطور که مونا مهرجویی، دختر داریوش مهرجویی گفته است، آخرین تماس او با پدر در ساعت ۲۰:۵۰ شنبه بوده است. در واقع این تماس پیامکی بوده است از طرف پدر که به او اطلاع می‌دهد تا برای شام خوردن به منزل برود. مونا مهرجویی در ساعت ۲۲:۲۵ به منزل پدر در کرج می‌رسد، اما از آنجاییکه کسی در را باز نمی‌کند با کلید وارد منزل شده و جسم بی‌جان پدر و مادرش را می‌بیند که ظاهراً با ضربات چاقو یا جسم تیز دیگر به نواحی گردن به قتل رسیده‌اند.

آنطور که پلیس اعلام کرده است ماجرای سربریدن در این قتل صحت ندارد.

ماجرای تهدید همسر داریوش مهرجویی توسط فرد ناشناس

ماجرای تهدید همسر داریوش مهرجویی توسط فرد ناشناس

پانزدهم مهرماه خانم محمدی فر همسر دارویش مهرجویی در صفحه اینستاگرام خود از تهدید شخصی ناشناس که احتمال می‌داده از اتباع افغان می‌باشد، با چاقو از پشت شیشه منزل گفته بود و همچنین خبر از سرقت وسایل‌شان خبر داده بود. وحیده محمدی فر در شرح این اتفاق گفته بود: شب گذشته با صدای پارس سگ متوجه حضور کسی در حیاط شدم. دیدم که کسی خودش را به شیشه های مات ورودی ساختمان چسبانده و از او خواستم که خودش را معرفی کند، پس از امتناع با فریاد به او هشدار دادم که با پلیس 110 تماس خواهم گرفت و او گفت تماس بگیر، از لهجه او هنگام صحبت کردم حدس زدم او افغان باشد. پس از آن با نگهبانی شهرک تماس گرفتم که این باعث شد فرد ناشناس فرار کند.

خانم محمدی فر همچنین گفته بود: مدتی پیش هم برخی وسایل از جمله سنتور مربوط به فیلم سنتوری از منزل سرقت شد که در حال حاضر وکیل همسرم پیگیر کارهای قانونی آن است.

با این حال رئیس کل دادگستری استان البرز اظهار داشت اعلام شکایتی مبنی بر ورود غیر قانونی و سرقت اموال توسط این خانواده در دادسرای عمومی و انقلاب فردیس یا پلیس ثبت نشده است که توسط ضابط قضایی مورد پیگیری قرار بگیرد!

آخرین آثار داریوش مهرجویی و آخرین خواسته او

از جمله مهمترین فیلم‌های داریوش مهرجویی می‌توان به هامون، دایره مینا، گاو، اجاره‌نشین‌ها، لیلا، مهمان مامان و سنتوری اشاره کرد.

آخرین اثر داریوش مهرجویی «لامینور» بود که در سال ۱۳۹۸ ساخته شد. سال گذشته داریوش مهرجویی با تهیه و انتشار ویدیویی اعتراض خود را به عدم دریافت مجوز اکران نوروزی “لامینور” نشان داده بود. او در این ویدیو خطاب به وزارت ارشاد اسلامی گفته بود: من دیگر می‌خواهم بجنگم. بیایید مرا بکشید. این سینه من. بزنید. بزنید. نابودم کنید. بکشید. هر ظلمی می‌خواهید بکنید، اما من حقم را می‌گیرم.#‌آشپزی #‌غذای_لذیذ منبع: آلامتو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش:ماجرای قتل فجیع داریوش مهرجویی و همسرش و پیامکی که دختر را به ویلا کشاند چیست؟ جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش رئیس پلیس استان

7 ماه پیش

طرز تهیه برگر مرغ مکزیکی خوشمزه یک دستور ساده و کم کالری برگر است که به سادگی و کمترین زمان می توانید در منزل تهیه کنیدو از طعم آن لذت ببرید.

4 ماه پیش

شاخص دور کمر به دور باسن یک ابزار ساده برای اندازه‌گیری میزان چاقی ناحیه شکم است. این شاخص به‌خوبی نشان می‌دهد شما چه اندازه چربی شکمی دارید.

7 ماه پیش

طرز تهیه برگر مرغ مکزیکی خوشمزه یک دستور ساده و کم کالری برگر است که به سادگی و کمترین زمان می توانید در منزل تهیه کنیدو از طعم آن لذت ببرید.

4 ماه پیش

هرچند احتمال یک آلرژی غذایی با جنبه ژنتیکی آن قوی‌تر می‌شود؛ اما پیش‌بینی آلرژی غذایی کودک کار سختی است. به همین دلیل مهم است نسبت به معمول‌ترین آلرژی‌های غذایی در کودکان آگاه باشید و بدانید چه علائمی ممکن است حاکی از وجود یک آلرژی غذایی باشد و چه باید بکنید اگر کودکتان دچار یک آلرژی غذایی است.

7 ماه پیش

آلرژی‌های غذایی مشکلی شایع برای کودکان در تمام دنیا هستند. تقریباً ۸ درصد از بچه‌ها دچار آلرژی‌های غذایی هستند که چیزی معادل یک سیزدهم می‌شود. هرچند بعضی از آلرژی‌ها خفیف‌ترند اما همهٔ آنها خطر آنافیلاکسی را دارند که در صورت عدم درمان فوری می‌تواند منجر به مرگ شود. بیشتر از ۴۰ درصد از کودکانی که آلرژی غذایی دارند زمانی نیازمند مراجعه به اورژانس می‌شوند.

7 ماه پیش

متن امید به زندگی برای بیو، متن امید به زندگی عاشقانه، متن امید به زندگی بعد از شکست عشقی، متن امید به روزهای روشن، متن امید به روزهای بهتر، متن انگیزشی امید به زندگی

7 ماه پیش

تعمیر لوازم خانگی بوش و تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش در ایران و چرا باید لباسشویی بوش خود را تعمیر کنم؟ و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

2 ماه پیش

دلنوشته برای خودم زندگی میکنم، دلنوشته خاص برای خودم، دلنوشته برای خودم تولدم مبارک، دلنوشته برای خودم متاسفم، دلنوشته برای خودم دلتنگی

7 ماه پیش

بیشتر...