آلامتو |
1 ماه پیش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی همسرش از زبان دختر خواهرش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی

ماجرای قتل فجیع داریوش مهرجویی و همسرش و پیامکی که دختر را به ویلا کشاند چیست؟

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش

رئیس پلیس استان البرز اعلام کرده است که پیکر کارگردان به نام کشور داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی آنها در شهرک زیبادشت منطقه فرخ آباد در شهرستان فردیس کرج پیدا شده است.

گزارشات پلیسی نشان می‌دهد شد که این قتل در حوالی ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه الی ۲۲ شنبه شب رخ داده است.

فرمانده انتظامی استان البرز در این خصوص گفت: «این حادثه در ساعات پایانی شنبه‌شب از طریق تماس دختر آقای مهرجویی به نام مونا مهرجویی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد.

در خصوص مظنونین احتمالی او اضافه کرد: علت، انگیز و مظنونین احتمالی هنوز مشخص نیستند، اما شواهد ناشی از مرگ بر اثر جراجت ناشی از ضربات سلاح سرد به ناحیه گردن و سایر اعضای بدن می‌باشد. همچنین اشاره کرد هنوز شواهدی مبنی بر اینکه این قتل توسط اتباع بیگانه رخ داده است نیز کشف نشده است و تا روشن شدن کامل همه زوایای این قتل، اظهار نظری قطعی نمی‌شود.

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دخترش مونا

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دخترش مونا

آنطور که مونا مهرجویی، دختر داریوش مهرجویی گفته است، آخرین تماس او با پدر در ساعت ۲۰:۵۰ شنبه بوده است. در واقع این تماس پیامکی بوده است از طرف پدر که به او اطلاع می‌دهد تا برای شام خوردن به منزل برود. مونا مهرجویی در ساعت ۲۲:۲۵ به منزل پدر در کرج می‌رسد، اما از آنجاییکه کسی در را باز نمی‌کند با کلید وارد منزل شده و جسم بی‌جان پدر و مادرش را می‌بیند که ظاهراً با ضربات چاقو یا جسم تیز دیگر به نواحی گردن به قتل رسیده‌اند.

آنطور که پلیس اعلام کرده است ماجرای سربریدن در این قتل صحت ندارد.

ماجرای تهدید همسر داریوش مهرجویی توسط فرد ناشناس

ماجرای تهدید همسر داریوش مهرجویی توسط فرد ناشناس

پانزدهم مهرماه خانم محمدی فر همسر دارویش مهرجویی در صفحه اینستاگرام خود از تهدید شخصی ناشناس که احتمال می‌داده از اتباع افغان می‌باشد، با چاقو از پشت شیشه منزل گفته بود و همچنین خبر از سرقت وسایل‌شان خبر داده بود. وحیده محمدی فر در شرح این اتفاق گفته بود: شب گذشته با صدای پارس سگ متوجه حضور کسی در حیاط شدم. دیدم که کسی خودش را به شیشه های مات ورودی ساختمان چسبانده و از او خواستم که خودش را معرفی کند، پس از امتناع با فریاد به او هشدار دادم که با پلیس 110 تماس خواهم گرفت و او گفت تماس بگیر، از لهجه او هنگام صحبت کردم حدس زدم او افغان باشد. پس از آن با نگهبانی شهرک تماس گرفتم که این باعث شد فرد ناشناس فرار کند.

خانم محمدی فر همچنین گفته بود: مدتی پیش هم برخی وسایل از جمله سنتور مربوط به فیلم سنتوری از منزل سرقت شد که در حال حاضر وکیل همسرم پیگیر کارهای قانونی آن است.

با این حال رئیس کل دادگستری استان البرز اظهار داشت اعلام شکایتی مبنی بر ورود غیر قانونی و سرقت اموال توسط این خانواده در دادسرای عمومی و انقلاب فردیس یا پلیس ثبت نشده است که توسط ضابط قضایی مورد پیگیری قرار بگیرد!

آخرین آثار داریوش مهرجویی و آخرین خواسته او

از جمله مهمترین فیلم‌های داریوش مهرجویی می‌توان به هامون، دایره مینا، گاو، اجاره‌نشین‌ها، لیلا، مهمان مامان و سنتوری اشاره کرد.

آخرین اثر داریوش مهرجویی «لامینور» بود که در سال ۱۳۹۸ ساخته شد. سال گذشته داریوش مهرجویی با تهیه و انتشار ویدیویی اعتراض خود را به عدم دریافت مجوز اکران نوروزی “لامینور” نشان داده بود. او در این ویدیو خطاب به وزارت ارشاد اسلامی گفته بود: من دیگر می‌خواهم بجنگم. بیایید مرا بکشید. این سینه من. بزنید. بزنید. نابودم کنید. بکشید. هر ظلمی می‌خواهید بکنید، اما من حقم را می‌گیرم.#‌آشپزی #‌غذای_لذیذ منبع: آلامتو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

متن امید به زندگی برای بیو، متن امید به زندگی عاشقانه، متن امید به زندگی بعد از شکست عشقی، متن امید به روزهای روشن، متن امید به روزهای بهتر، متن انگیزشی امید به زندگی

1 ماه پیش

معمای خنده دار زن و شوهر با جواب + جوک و چالش زن و شوهری خنده دار:اگر به دنبال چالش انگیزترین معمای خنده دار زن و شوهر با جواب هستید این مطلب از آلامتو را از دست ندهید. جوک و معمای خنده دار زن و شوهر  معماهای بزرگسالان و

1 ماه پیش

جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش:ماجرای قتل فجیع داریوش مهرجویی و همسرش و پیامکی که دختر را به ویلا کشاند چیست؟ جزئیات قتل داریوش مهرجویی و همسرش از زبان دختر و خواهرش رئیس پلیس استان

1 ماه پیش

هرچند احتمال یک آلرژی غذایی با جنبه ژنتیکی آن قوی‌تر می‌شود؛ اما پیش‌بینی آلرژی غذایی کودک کار سختی است. به همین دلیل مهم است نسبت به معمول‌ترین آلرژی‌های غذایی در کودکان آگاه باشید و بدانید چه علائمی ممکن است حاکی از وجود یک آلرژی غذایی باشد و چه باید بکنید اگر کودکتان دچار یک آلرژی غذایی است.

1 ماه پیش

تاریخچه نوشیدن شیر به هزاران سال پیش در اروپای مرکزی برمی‌گردد و از همان زمان شیر برای خیلی از افراد منبعی از کالری و چربی و پروتئین و کلسیم شد. مطالعات علمی متعددی نشان داده‌اند که نوشیدن شیر گاو ممکن است برای انسان خطراتی داشته باشد و شما می‌توانید تقریبا تمام مواد مغذی سالمی را که در شیر گاو وجود دارد در منابع گیاهی نیز پیدا کنید.

1 ماه پیش

چیستان های زشت با جواب، چیستان های بی ادبی، چیستان منحرفی مثبت 18، چیستان های منحرفی خنده دار

1 ماه پیش

تعبیر مشعل در فال قهوه نشان می‌دهد که صاحب ثروت به موفقیت مهمی دست خواهد یافت. به ویژه نشان می دهد که صاحب فال در کسب و کار خود دارای مقام و اختیار خواهد بود.

2 ماه پیش

طریقه استفاده از زردچوبه برای قطع خونریزی قاعدگی و خونریزی رحم:آیا درباره تاثیر زردچوبه برای قطع خونریزی قاعدگی و خونریزی رحم چیزی می‌دانید؟ برای آگاهی بیشتر تا انتهای مطلب با ما باشید. زردچوبه برای قطع خونریزی قاعدگی

1 ماه پیش

دلنوشته برای خودم زندگی میکنم، دلنوشته خاص برای خودم، دلنوشته برای خودم تولدم مبارک، دلنوشته برای خودم متاسفم، دلنوشته برای خودم دلتنگی

1 ماه پیش

بیشتر...