زومیت |
6 روز پیش

از هر ۱۰ آیفون اپل، آیفون با نمایشگرهای OLED سامسونگ عرضه می شوند زومیت

براساس گزارشی جدید، حدود هفتاد درصد از آیفون‌هایی که اپل روانه‌ی بازار کرده است از نمایشگرهای OLED سامسونگ استفاده می‌کنند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شخص مورد نظر یک کاربر توییتر است و با موفقیت تغییراتی در آیفون 14 پرو مکس انجام داده تا صفحه‌ نمایش منحنی کاملاً کاربردی داشته باشد.

11 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: این میمون که Sake نام دارد با کمک چیپ داخل مغز خود، می‌تواند عبارت‌هایی را روی صفحه کلید مجازی تایپ کند.

20 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: با گذشت ۴۵ سال از دریافت سیگنال ملقب به WOW توسط یک تلسکوپ رادیویی، گمانه‌زنی‌های در مورد این پیام مرموز فرازمینی هم‌چنان ادامه دارد.

16 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: داو کمیکال و بریجستون برای حل مشکل پنچری تایر خودرو دست به کار شده‌اند و تکنولوژی جدید تحول‌آفرینی را برای لاستیک خودروها توسعه می‌دهند.

14 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: تلگرام در پی درخواست دادگاهی در هند، نام، شماره موبایل و آدرس‌های آی‌پی ادمین‌های چند کانال را افشا کرد.

16 ساعت پیش

حتما شما هم تاکنون این توصیه را شنیده‌اید که باید در طول روز هشت لیوان آب بنوشیم. اما آیا شواهد علمی از این ادعا حمایت می‌کنند؟

17 ساعت پیش

لامبورگینی از خودروی آفرودی خود به نام هوراکان استراتو رونمایی کرد. هوراکان استراتو عنوان آخرین خودروی تماما بنزینیِ لامبورگینی را یدک می‌کشد.

9 ساعت پیش

کشف اجسادی باستانی که در دهانشان زبانی از جنس طلا دارند، پرسش‌های بسیاری را در ذهن باستان‌شناسان برانگیخته است.

17 ساعت پیش

رابط مغز کامپیوتر نورالینک ایلان ماسک Elon Musk Neuralink احتمالا تا ۶ ماه دیگر روی انسان آزمایش می‌شود. هرآنچه در رویداد نیورالینک ۲۰۲۲ گذشت.

20 ساعت پیش

بیشتر...