مجله دلتا |
1 سال پیش

کفش های لازم برای خانم ها کفش زنانه کفش مخصوص خانم ها کفش برای خانم ها مجله دلتا

تا به حال برایتان پیش آمده که برای رفتن به مهمانی، سرکار و غیره دنبال کفش مورد نظرتان در کمد لباس خود بگردید و چیزی پیدا نکنید؟
کفش های لازم برای خانم ها

اگر می‌خواهید با دعوت به یک مهمانی و حتی موقعیت‌های مهم برای خرید کفش مناسب به بیرون از منزل نروید و وقت خود را هدر ندهید، از قبل کفش‌های لازم و ضروری که هر خانمی باید در کمد خود داشته باشد را تهیه کنید و در زمان‌های مختلف یکی از آن‌ها را بپوشید. در این مطلب ازمجله دلتابه موضوعکفش های لازم برای خانم هامی‌پردازیم.

کفش های لازم برای خانم ها

کتانی و اسنیکر

یکی از کفش‌هایی که خانم‌ها باید در کمد خود داشته باشند، کفش کتانی و اسنیکر است. این کفش‌ها محدودیت سنی و زمانی نداشته و افراد در هر سن و سال و هر فصلی می‌توانند از آن استفاده کنند.

کفش کتانی علاوه بر این‌که برای تیپ‌های اسپرت مناسب است، می‌توان از آن‌ها در تیپ‌ها و استایل‌های رسمی نیز استفاده کرد. کفش‌های اسنیکر و کتانی‌ها برای ورزش و پیاده‌روی بسیار مناسب هستند.

کفش زنانه

کفش‌های پاشنه سه سانتی و لژدار

کفش‌هایی که پاشنه خیلی بلندی دارند تنها مناسب مجالس هستند. اگر شما دوست ندارید کتانی یا کفش بدون پاشنه بپوشید، حتما به یک کفش پاشنه سه سانتی نیاز دارید. کفش‌های پاشنه سه سانتی، کفش‌های شیک و رسمی هستند که می‌توانید آن‌ها را در اکثر موقعیت‌ها بپوشید.

کفش‌های لژدار یا پاشنه ضخیم به خاطر فرم پاشنه شان راحت هستند و راه رفتن با آن‌ها چندان مشکل نیست. به همین خاطر بسیاری از خانم‌ها دوست دارند این مدل کفش‌ها را داشته باشند.

 کفش مخصوص خانم ها

صندل تابستانی

یکی از کفش‌های لازم و ضروری برای خانم‌ها در فصل تابستان صندل است که در عین زیبایی و شیک بودن از عرق کردن و بدبو شدن پا نیز جلوگیری می‌کند.

صندل‌ها انواع متفاوتی دارند، توصیه می‌کنیم صندل‌های سبک و مقاوم و اندازه پا بخرید و از خرید صندل‌های لاانگشتی که سبب زخم شدن پا می‌شود، صرف‌نظر کنید. همچنین صندل‌هایی که پاشنه‌اش بلندتر از ۳ سانتی‌متر است نیز موجب آسیب به پا می‌شوند.

شما می‌توانید برای فصل تابستان صندل تخت، لژدار یا دارای پاشنه یا نیم پاشنه بخرید و یک استایل شیک تابستانی برای خود بسازید.

کفش برای خانم ها

پیشنهاد مطالعه:برای آشنایی بیشتر با مد و زیباییویژگی‌های کفش پاشنه بلند مناسبرا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیریت زمان به شما اجازه می‌دهد تا به شکل بهتری از زندگی خود لذت ببرید. زمان بیشتری برای تفریح، خانواده و دوستان به شما ارائه می‌دهد.

2 ماه پیش

از 9 توصیه این مطلب می‌توانید برای کمک و حمایت از شخصی که فکر می‌کنید قربانی خشونت خانگی است، استفاده کنید.

2 ماه پیش

گوشی‌های هوشمند به یک بخش مهم از زندگی افراد تبدیل شده‌اند در نتیجه ابتدا باید وضعیت فعلی اعتیاد به گوشی‌های هوشمند را تجزیه و تحلیل کنیم.

2 ماه پیش

سابسیژن عمل جراحی کوچکی برای درمان جای جوش و اسکار آکنه است. در این روش با آزادکردن رشته‌های فیبروتیکی پوست به درمان زخم کمک می‌شود.

3 ماه پیش

اینکه چرا انسان معاصر در زندگی مدرن هرگز راضی نمی‌شود یک موضوع پیچیده بوده که از عوامل اجتماعی، فرهنگی و تکنولوژیکی مشتق شده است.

2 ماه پیش

سؤالی که بسیاری از افراد دارند این است: بهترین زمان برای شروع یادگیری زبان انگلیسی چه سنی است؟ در این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم.

2 ماه پیش

برای کاهش ترس از شکست، باید یک برنامه دقیق و جامع برای دستیابی به اهداف تعیین کنیم و اقدامات مشخصی را برای هر مرحله انجام دهیم.

2 ماه پیش

چگونه در پرواز طولانی به خواب برویم؟ برای بسیاری از ما شاید یک پرواز طولانی‌ هیجان انگیز باشد، برای دیدن دوستان یا خانواده، تعطیلات یا کار

3 ماه پیش

مدیریت زمان به شما اجازه می‌دهد تا به شکل بهتری از زندگی خود لذت ببرید. زمان بیشتری برای تفریح، خانواده و دوستان به شما ارائه می‌دهد.

2 ماه پیش

بیشتر...