مجله دلتا |
5 روز پیش

جرمگیری دندان جرمگیری دندان چیست جرمگیری دندان خانگی جرمگیری قیمت مجله دلتا

با وجودی که بهترین روش برای از بین بردن جرم دندان‌ها رفتن به دندانپزشکی و جرمگیری حرفه‌ای است اما می‌توان این کار را به راحتی در منزل هم انجام داد.

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد اما دلایل زیادی وجود دارد که موجب جرم دندان می‌شود بنابراین راه حل‌هایی برایجرمگیری دندانوجود دارد که در این مطلب ازمجله دلتابه آن‌ها می‌پردازیم.

درمان‌های خانگی برای جرمگیری دندان زرد

استفاده از جوش شیرین

جوش شیرین و آب

یک قاشق چای خوری جوش شیرین و کمی آب را با هم مخلوط کنید تا مخلوطی سفت را شکل دهید. از این مخلوط برای مسواک زدن و جرمگیری دندان استفاده کنید. بعد از ۲ تا ۳ دقیقه دندان را با مسواک و خمیر دندان بشویید. حدود یک هفته بعد، متوجه اثرات سفید شدن دندان‌ها خواهید شد. جوش شیرین ساینده است، استفاده از جوش شیرین زیاد ممکن است به دندان‌های شما آسیب برساند.

جرمگیری دندان با جوش شیرین و سرکه

جوش شیرین، سرکه و آب

یک قاشق چای خوری جوش شیرین، ۲ تا ۳ قطره سرکه و کمی آب را آماده کنید. جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا مخلوط سفتی را شکل دهید، سپس سرکه را اضافه کنید، خوب هم بزنید. از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید و ۲ تا ۳ دقیقه مسواک بزنید. این روش اثر موثرتری نسبت به جوش شیرین دارد، بنابراین اعمال این روش ۱ تا ۲ بار در هفته کافی است.

جرمگیری دندان

جرمگیری دندان با جوش شیرین و لیمو

لیمو در سفید کنندگیدندانتاثیر دارد و خون ریزی دندان را متوقف می‌کند. ترکیب جوش شیرین و لیمو در واقع درمانی برای دندان‌های زرد است که باید امتحان کنید.

جوش شیرین، آب لیمو و کمی آب

یک قاشق چای خوری جوش شیرین، ۲ تا ۳ قطره آب لیمو و کمی آب را آماده کنید. جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا مخلوط سفتی را شکل دهید، سپس آب لیمو را اضافه کنید و خوب هم بزنید. از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید. این روش را ۱ یا ۲ بار در هفته اعمال کنید تا نتایج مورد نظر حاصل شود.

جوش شیرین و نمک دریا

نمک دریاییجزو ضروری در پخت و پز روزمره هر خانواده است. نمک اثر ضدعفونی کنندگی دارد و به سفید کردن دندان‌ها و جرمگیری دندان کمک می‌کند.

جوش شیرین، نمک دریایی و آب

یک قاشق چای خوری جوش شیرین، یک سوم قاشق چای خوری نمک دریایی و کمی آب را آماده کنید. نمک را به آب اضافه کنید، به خوبی هم بزنید و این آب شور را با جوش شیرین مخلوط کنید تا ترکیب سفتی ایجاد شود. از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید. این روش را ۲ تا ۳ بار در هفته اعمال کنید تا نتایج مورد انتظار حاصل شود.

جرمگیری دندان

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب مشابه۵ ترفند ساده و ارزان برای سفید کردن دندان‌ها!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

پریروز

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

3 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

3 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

4 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

5 روز پیش

کفش چرم همیشه نقش مهمی در تقویت شخصیت ایفا می‌کند. این کفش ها گرانقیمت و استاندارد هستند بنابراین مراقبت ویژه از آن‌ها مهم است.

6 روز پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال روش‌هایی برای تقویت و محکم کردن ناخن‌های خود هستید با روش‌های تقویت ناخن خانگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...