زومیت |
۱ هفته پیش

تست سقوط آیفون ۱۴ پرو مکس مقاومت این گوشی را با گلکسی S22 اولترا مقایسه می کند زومیت

ویدیوی آزمون سقوط از ارتفاع گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس، مقاومت جدیدترین پرچم‌دار اپل را با گلکسی S22 اولترا سامسونگ مقایسه می‌کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم کوک Tim Cook Apple مدیرعامل اپل می‌گوید بسیاری از مرد عادی معنای متاورس را نمی‌دانند. مصاحبه ۲۰۲۲ تیم کوک درباره واقعیت افزوده مجازی و تغییرات اقلیمی.

20 ساعت پیش

با محدودیت های ایجاد شده برای اینترنت بین الملل ، در ساعات قطعی کامل پهنای باند بر روی شبکه اینترنت موبایلی که تقریبا بخش عمده اینترنت مصرفی کشور را تشکیل می دهد هیچ راهکاری برای ارتباط غیر از اپلیکیشن های داخلی باقی نمی ماند اما زیرساخت های داخلی کشور هم به رغم همه وام های کم بهره و حمایت های بی پایان ،مزیت خاصی محسوب نمی شود.

13 ساعت پیش

انتقال فقط ۱۰ درصد از ظرفیت تولید محصولات اپل به خارج از چین احتمالاُ هشت سال به‌طول خواهد انجامید.

18 ساعت پیش

اپل در اقدامی عجیب، اکنون از واکنش‌های ایموجی iMessage در سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کند.

21 ساعت پیش

ایرنا نوشت: محققان فیزیک برای اولین بار موفق شدند یک پیوند اتمی را مورد سنجش قرار دهند که بر اساس این تئوری اتم‌های ممکن است با استفاده از نور یکدیگر را جذب کنند.

16 ساعت پیش

۴۰ دستگاه پورشه ماکان ۸ میلیارد تومانی مهمترین خودروهای مزایده پیش رو برای ماشین های مانده در انبارهای گمرک هستند.

12 ساعت پیش

قیمت و تاریخ عرضه تلویزیون خم کردنی ال جی اولد فلکس LG OLED Flex و استن بای می StanByMe و Objet Pose رسما اعلام شد با مشخصات فنی تی وی TV جدید الجی.

19 ساعت پیش

ویتامین K از مواد مغذی ضروری است که نقش‌های مهمی در بدن دارد. این ویتامین در برخی از مواد غذایی به فراوانی یافت می‌شود، اما خطر کمبود آن در برخی افراد وجود دارد

17 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: آیفون 6 که در سپتامبر 2014 همراه با آیفون 6 پلاس معرفی شده بود، اکنون به لیست محصولات قدیمی اپل اضافه شده است.

12 ساعت پیش

بیشتر...