اهمیت پرداخت تسهیلات رد برای حمایت از کشاورزان روستائیان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

اهمیت پرداخت تسهیلات خُرد برای حمایت از کشاورزان و روستائیان
اقتصادسبز آنلاین: وهب متقی‌نیا، رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی در آیین تودیع و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی ضمن تشریح اهمیت پرداخت تسهیلات خُرد در حمایت از کشاورزان و روستائیان، بر لزوم هدف گذاری برای کمک به این قشر پرتلاش تاکید کرد.

اقتصادسبز آنلاین: وهب متقی‌نیا، رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی در آیین تودیع و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی ضمن تشریح اهمیت پرداخت تسهیلات خُرد در حمایت از کشاورزان و روستائیان، بر لزوم هدف گذاری برای کمک به این قشر پرتلاش تاکید کرد.

متقی‌نیا، رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی در سخنان خود با اشاره به سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی بانک کشاورزی برای حمایت از کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی، اظهار داشت: حمایت از کسب و کارهای خُرد و کمک به بهبود معیشت کشاورزان آسیب پذیر و روستائیان زحمتکش، که قشر مولد جامعه هستند و حاصل دسترنج آن‌ها بر سفره‌های ما می نشیند، بسیار با اهمیت و ضروری است و به همین منظور، پرداخت تسهیلات خُرد در بانک کشاورزی با هدف گذاری دقیق‌تر و برنامه‌ریزی بهتر، جزو رویکردهای محوری است و در دستور کار قرار دارد.
وی تصریح کرد: در اساسنامه بانک کشاورزی بر تامین معیشت روستائیان تاکید شده است و این بانک سعی دارد با پرداخت تسهیلات به هنگام، تضامین سهل و آسان و نظارت موثر، به وظیفه ذاتی و ماموریت خود در حمایت از این عزیزان عمل کند .

بیشتر بخوانید:کدگذاری و برچسب‌گذاری خودکار برای بهبود فرآیند تولیدکننده برنج

رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی در ادامه سخنان خود، از پرداخت تسهیلات زیر 200 میلیون تومان به صورت غیرحضوری و الکترونیکی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این اقدام در راستای کاهش مراجعات حضوری به بانک و با هدف سرعت و سهولت بیشتر در ارائه خدمات اعتباری به مشتریان انجام می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اگرچه افزایش نرخ بهره تسهیلات بانکی راهکاری در اقتصاد تورمی است، اما این موضوع در بخش کشاورزی که نقش کلیدی در تامین امنیت غذایی کشور دارد، نگرش متفاوتی می طلبد تا تولید کننده متضرر نشود.
متقی‌نیا خطاب به روسای شعب این بانک خاطرنشان کرد: ریسک نقدینگی، مهمترین چالش نظام بانکی است. برای افزایش توان حمایتی، نیازمند بزرگ کردن ترازنامه بانک از طریق افزایش منابع هستیم و به این منظور باید برای استفاده از ظرفیت‌های زیاد بانک کشاورزی برنامه ریزی کنیم.
بر اساس این گزارش، در این مراسم که روز دوشنبه 17 بهمن با حضور جمعی از روسای سازمان‌ها، ادارات، بانک‌ها و مشتریان بانک برگزار شد، جواد صمدی به عنوان مدیر جدید شعب بانک کشاورزی در آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات هفت ساله جواد محمودی در این سمت قدردانی شد. / گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی#‌کشاورزی #‌صنعت_کشاورزی منبع: پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

1 ماه پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

1 ماه پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

1 ماه پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

1 ماه پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

1 ماه پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۴ هفته پیش

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۴ هفته پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

1 ماه پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

1 ماه پیش

بیشتر...