زومیت |
۱ هفته پیش

تراشه Dimensity 8200 مدیاتک ۱۰ آذر رسماً معرفی خواهد شد زومیت

مدیاتک طی هفته‌های گذشته سیستم-روی-چیپ‌های جدیدی برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرده است و این روند همچنان ادامه دارد، زیرا این شرکت خود را برای رونمایی از تراشه‌ی Dimensity 8200 آماده می‌کند.

#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گجت نیوز نوشت: به گزارش تلویزیون مرکزی چین، پیشرفته ترین جت جنگنده چین که J-15 نام دارد، علی‌رغم بروزرسانی‌های متعدد، یک کپی تمام‌عیار از نمونه روسی است.

6 ساعت پیش

زومیت نوشت: پژوهشگران می‌گویند مغز اختاپوس‌ها ممکن است به‌دلیل تنوع عظیم ریزآران‌ای‌هایی باهوش شده باشد که به آن‌ها اجازه می‌دهد انواع مختلفی از سلول‌های مغز را رشد دهند.

4 ساعت پیش

۳۰ سال پیش و در سال ۱۹۹۲ اولین پیامک جهان ارسال شد؛ اما کمی طول کشید تا تکنولوژی پیامک کاربردی شود. نوکیا در سال ۱۹۹۳، اولین شرکت سازنده گوشی‌های GSM بود که قادر به ارسال پیامک بودند.

12 ساعت پیش

سامسونگ احتمالاً سری گلکسی S23 را به‌عنوان آخرین محصولات پرچم‌دار خانواده گلکسی S عرضه خواهد کرد.

13 ساعت پیش

زومیت نوشت: شواهد جدید نشان می‌دهد که مهندسی ژنتیکی پشه‌ها به‌منظور کشتن هم‌نوعان خود برای نابودی این حشرات ناقل بیماری، راهکاری مؤثر است.

14 ساعت پیش

گجت نیوز نوشت: شرکت کوشا خودرو با قطعی شدن واردات نسل جدید کیا پیکانتو قصد دارد این آفرودر شهری را راهی بازار ایران کند. مشخصات این خودروی کره ای چیست؟

5 ساعت پیش

اپل به تأمین‌کنندگان خود اعلام کرده است برای انتقال خطوط مونتاژ محصولات این شرکت از چین به هند و ویتنام برنامه‌ریزی کنند.

13 ساعت پیش

اگر یک دستگاه سامسونگ جدید خریده‌اید، بهتر است پیش از هر کاری با روش ساخت اکانت سامسونگ و مزایای استفاده از آن آشنا شوید.

12 ساعت پیش

بر اساس یک مطالعه جهانی جدید که بیش از ۱۴۰ هزار نفر را مورد مطالعه قرار داده‌است؛ اعتقاد به جادوگری در سراسر جهان گسترده است اما این اعتقاد از مکانی به مکان دیگر بسیار متغیر است.

10 ساعت پیش

بیشتر...