تصمیم سرنوشت ساز گزینه پرسپولیس خبرنامه دانشجویان ایران

علی علیپور یکی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس در نقل و انتقالات احتمال دارد یک فصل دیگر در پرتغال بماند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ یکی از پرونده‌های کشدار این تابستان هم داستان بازگشت علی علیپور به پرسپولیس بوده است. علیپور یک نوبت با باشگاه مذاکره کرد اما گویا رقم پیشنهادی به او چشمگیر نبود و باعث شد با دلخوری بگوید: «انتظار دارم ‌شأن من حفظ شود.»

پس از آن علیپور یک هفته فرصت خواست تا جواب نهایی را بدهد. حالا اما برخی رسانه‌ها خبر می‌دهند چیزی که علیپور را وسوسه کرده این است که یک فصل دیگر در پرتغال بازی کند و اقامت این کشور را بگیرد. در هر صورت به علیپور توصیه می‌کنیم خوب فکرهایش را بکند، چرا که شاید بعدا دیگر فرصت بازگشتش فراهم نشود. او در این زمینه می‌تواند از محمد نوری هم مشورت بگیرد؛ بازیکنی که پیش از لیگ چهاردهم به قطر رفت، بعد از فقط نیم‌فصل پشیمان شد و خواست برگردد اما دیگر نشد که نشد.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

یک ربع پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

نیم ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

برخی افراد نزدیک به رئیس جمهور آمریکا می‌گویند او تا آخر این هفته از رقابت‌های ریاست جمهوری کناره‌گیری خواهد کرد.

یک ربع پیش

از سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.

نیم ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک خود در نیویورک با میریانا اسپولیاریک ایگر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار و گفتگو کرد.

یک ربع پیش

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

نیم ساعت پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

یک ربع پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

یک ربع پیش

بیشتر...