انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی موجب تضعیف تعاونی ها می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی موجب تضعیف تعاونی‌ها می‌شود
اقتصادسبز آنلاین:‌ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی موجب تضعیف تعاونی ها خواهد شد.

اقتصادسبز آنلاین:‌ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی موجب تضعیف تعاونی ها خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما، غلامرضا نوری قزلجه، عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که سازمان مرکزی تعاون روستایی یکی از سازمان قدیمی و با نفوذ بالا است و در تمام مراکز تولید و روستاها حضور دارد.وی با اشاره به اینکه برخی تصور می کنند تعاونی های روستایی و کشاورزی با تعاونی هایی که تحت پوشش وزارت کار هستند، همپوشانی دارد و در واقع این دو یکی تلقی می شوند، افزود: این در حالی است که تعاونی های روستایی یک نظام بهره برداری مجزا است که در توزیع نهاده های دامی و سایر تجهیزات از جمله ماشین آلات میان بهره برداران نقش دارند.

بیشتر بخوانید:اپلیکیشن Greenhouse

نوری، سازمان مرکزی تعاون روستایی را یک تشکیلات حاکمیتی عنوان کرد که به عنوان ناظر بر فعالیت تعاونی ها فعالیت می کند،وی در ادامه گفت: باید حمایت از بخش تعاونی های کشاورزی و روستایی بیشتر شود ضمن اینکه ایجاد تشکیلات شدید در این حوزه کار دشواری است و بهتر است که همین تشکیلات حمایت و تقویت شود.نوری قزلجه تاکید کرد: ایجاد زنجیره های تولید و حلقه های تولیدی می تواند با استفاده از ظرفیت تعاونی های کشاورزی و روستایی ایجاد شود.این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی موجب تضعیف تعاونی ها خواهد شد، گفت: اعمال نظارت تخصصی و حاکمیتی بر کار تعاونی ها لازم است. / پات#‌کشاورزی #‌صنعت_کشاورزی منبع: پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مردم طعم فراوانی میوه را نمی چشند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

پکان، گردوی گرمسیری آمریکایی که در دزفول به بار نشست پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

قیمت جهانی مواد غذایی برای یازدهمین ماه گران تر شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

خرید تضمینی گندم در کشور از یک میلیون تن گذشت پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

باران تگرگ به محصولات باغی زراعی خراسان شمالی خسارت زد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

۲۵۰ روستا بازار تا پایان سال راه اندازی می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

کود حیوانی یا کود شیمیایی ؟ مناسب ترین کود برای تقویت خاک و رشد بهتر گیاهان کدام است؟ مزایا و معایب کود حیوانی و کود شیمیایی چیست؟ زمان و نحوه صحیح استفاده

4 روز پیش

خطرناک ترین گذرگاه های دنیا گذرگاه‌هایی هستند که برای عبور از آن‌ها باید جرات زیادی داشته باشید چون عبور به عبارتی بازی با مرگ است!

4 روز پیش

کشت قراردادی کلزا تجربه ای موفق در فارس پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 روز پیش

ممنوعیت صادرات علت اصلی فساد میوه های تنظیم بازار پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 روز پیش

بیشتر...