مجله دلتا |
۲ هفته پیش

مدل مانتو جلو بسته مدل مانتو راحتی جلو بسته مدل مانتو جلو بسته شیک مجله دلتا

مانتو بعنوان پوششی معمول در جامعه ما نقش بسزایی در استایل بیرون از خانه خانم‌ها ایفا می‌کند. خانم‌های شیک‌پوش همیشه به دنبال لباس‌هایی چشمگیر هستند تا استایل ایده آل خود را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنند
مدل مانتو جلو بسته

با توجه به نزدیک شدن به روزهای گرم سال و نیاز خانم‌ها به داشتن مانتوی خنک، در این مقاله تصمیم داریم به معرفی انواعمدل مانتو جلو بستهتابستانه بپردازیم. در یکی دو سال اخیر، انواع مانتو جلوبسته توجه خانم‌های جوان را به خود جلب کرده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

با مانتو جلو بسته طرح‌دار، در روزهای تابستانی بدرخشید!

مدل مانتو راحتی جلو بسته

اگر از مانتوهای تک رنگ خسته شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم با خرید مانتو جلوبسته طرح دار، استایل متفاوت و جذاب تابستانه خود را درخشان کنید. مانتو جلوبسته طرح‌دار را به‌راحتی با شال ساده و شلوارهای جین جذب می‌توانید در استایل خود ست کنید تا در مرکز توجه باشید.

مانتو جلو بسته چین‌دار، نمایش نجابت و زیبایی!

مدل مانتو جلو بسته شیک

مانتوهای جلوبستهچین‌دار در انواع مدل‌های مجلسی و راحتی، یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای نمایش نجابت استایل خانم‌ها است. این مدل مانتو که با پارچه‌های طرح دار و ساده طراحی می‌شوند برای افرادی که اندام لاغری دارند بسیار مناسب هستند. وجود چین در لباس سبب می‌شود اندام افراد کمی درشت‌تر نشان داده شود.

مانتو جلو بسته دکمه‌دار، انتخابی کلاسیک و خاص!

مجله دلتا

نکته جالب در مورد مانتو دکمه‌دار این است که هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و امسال هم این مانتو کلاسیک ایرانی، توسط بسیاری از طرفداران مد و فشن با استقبال مواجه شده است. از این مدل مانتو بعنوان مانتو جلوبسته مجلسی تابستانه نیز می‌توانید استفاده نمایید.

مدل مانتو جلو بسته دخترانه!

مدل مانتو جلو بسته زنانه

مدل مانتو جلوبسته دخترانه معمولاً کوتاه، ساده و اسپرت است. جنس پارچه نخی مورد استفاده در این مانتوها سبب شده است این مانتو انتخاب بسیاری از خانم‌ها در روزهای گرم تابستان باشد.

دختران جوان در جمع‌های دوستانه و استایل راحتی خود، به دلیل راحتی و زیبایی خاص این مدل مانتوها، معمولاً این لباس را با شلوار جین و کتانی ترکیب می‌کنند.

با مانتو تابستانه سنتی جلو بسته، خاص بودن را به استایل خود هدیه دهید!

مدل مانتو جلو بسته دخترانه

این مدل مانتو یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب مانتو تابستانه به‌ حساب می‌آید. این مانتوها با طرح‌های شاد و دلنشین سنتی، شما را در کانون توجه قرار می‌دهند. فصل تابستان زمان مناسبی است که با انتخاب یکمدل زیبای مانتو سنتیجلوبسته زنانه، جذابیت استایل تابستانه خود را به رخ بکشید.

مانتو راحتی جلو بسته، خنک در روزهای گرم!

مانتو راحتی نخی زنانه، خنک‌ترین لباسی است که در تابستان می‌توانید بپوشید و از راحتی آن لذت ببرید. انتخاب لباسی که بتواند در عین جذابیت، ساده و خنک باشد و از همه مهمتر دست‌وپا گیر هم نباشد بسیار مهم است.

مانتو راحتی تابستانه با طرح‌های ساده را می‌توانید به‌ راحتی با کمک شال یا روسری طرح‌دار، جلوه‌ای زیبا ببخشید.

در انتخاب رنگ مانتو تابستانه دقت نمایید!

مدل مانتو جلو بسته شیک

رنگ لباس‌ها به دلیل خصوصیت جذب نور به خود، در میزان گرمایی که بدن ما از خورشید دریافت می‌کند، تأثیر مستقیم می‌گذارند. در روزهای گرم سال، بهتر است از لباس‌هایی با رنگ روشن استفاده کنید تا از گرمای شدید در امان بمانید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب۷ مدل مانتو نخی بهاره مناسب شیک پوشانرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مطلب، انواع شومیز زیر مانتویی را معرفی کردیم و به ذکر نکاتی پرداختیم که در انتخاب این نوع شومیز‌ها باید رعایت کرد.

۱ هفته پیش

امروزه مدل مانتو زیادی در بازار کشورمان موجود است. اما ب انتخاب مانتو مورد نظر سخت به نظر می آید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

اگر هر بار خواستید سراغ تیپ رسمی مردانه بروید، و برای موقعیت‌های مهم آماده شوید، این فهرست قوانین مجله‌ی دلتا را دقیق چک کنید.

۱ هفته پیش

تابستان فصل رنگ‌های شاد است و هر چه استایل شما خوش‌رنگ‌تر باشد، بیشتر می درخشید. در این مطلب چند ست تابستانه پرکاربرد را آموزش می‌دهیم.

۱ هفته پیش

خوشبختانه مدل تیشرت نخی تابستانه، زیاد است. هر فردی می‌تواند با توجه به سلیقه خود آن را تهیه کند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

شومیز حریر طرح‌دار استایل شما را متفاوت می‌کنند. اگر می‌خواهید با مدل‌های جذاب شومیز حریر آشنا شوید، به این مطلب از مجله دلتا سر بزنید

۱ هفته پیش

بیشتر...