زومیت |
2 ماه پیش

لاجیتک اولین کیبورد مکانیکی خود را به طور خاص برای مک معرفی کرد زومیت

صفحه‌کلید مکانیکی جدید لاجیتک موسوم به MX Mechanical Mini به‌طور اختصاصی برای کامپیوترهای مک اپل در رنگ‌ روشن‌ و با کلید‌های مخصوص سیستم‌عامل دسکتاپ اپل معرفی شد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شیائومی در تاریخ یکم دسامبر (۱۰ آذر ۱۴۰۱) به طور رسمی از گوش‌های سری شیائومی ۱۳ با پوسته‌ی سفارشی MIUI 14 رونمایی خواهد کرد.

10 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: محققان دو ماده معدنی را که قبلاً هرگز روی زمین دیده نشده بود، در داخل شهاب سنگ ۱۵ تنی El Ali شناسایی کردند.

7 ساعت پیش

کاربران بازار از این پس می‌توانند پیش از نصب هر برنامه یا بازی ایرانی، نتایج بررسی امنیت آن را توسط ده آنتی‌ویروس جهانی ببینند.

10 ساعت پیش

اجرای طرح توسعه فیبر نوری تا امروز در ۶۵ شهر در ۱۰ استان آغاز شده است. با ترمیم فیبرهای دریایی ۷۲۰ گیگ به ظرفیت اینترنت کشور اضافه شد.

10 ساعت پیش

ظاهراً شیائومی ۱۳ پرو می‌تواند ازنظر شارژدهی، بهتر از ایفون ۱۴ پرو مکس عمل کند.

9 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: گلی را که دیه‌گو مارادونا در جام جهانی۱۹۸۶ با دست به انگلیس زد، همه با نام دست‌خدا به یاد دارند. این خطای هند که از چشم داور پنهان ماند، یکی از بحث‌برانگیزترین اتفاقات فوتبال تا به امروز است. اما از زمان آن بازی پرهیجان، خیلی چیزها در فوتبال تغییر کرده است.

11 ساعت پیش

بازگشت حساب‌های تعلیق‌شده به توییتر Twitter شروع شد طبق گفته منابع آگاه. ایلان ماسک بیگ بنگ توئیتر را به راه انداخت. آخرین اخبار از توییتر و ایلان ماسک.

6 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: چین با استفاده از فناوری پیشرفته چاپ سه بعدی، هواپیماهای جنگی سبک‌تر و کارآمدتری می‌سازد و با این رویکرد هزینه تولید را نیز کاهش می‌دهد.

4 ساعت پیش

تا ۵۰ سال دیگر، کسی صدای ماشین تحریر یا وصل شدن مودم‌‌های قدیمی را به‌یاد نیاورد؛ اما در وب‌سایت Cities and Memory تمام این صداهای نوستالژیک در‌حال آرشیو هستند.

5 ساعت پیش

بیشتر...