مجله دلتا |
2 ماه پیش

فانوس دریایی سنت آگوستین سنت آگوستین فانوس تسخیر شده فلوریدا ارواح مجله دلتا

چه چیزی در مورد فانوس‌های دریایی وجود دارد که این سازه‌های باشکوه را دلهره‌آور می‌کند و گاهی در حالت انزوا قرار می‌دهد؟
فانوس دریایی سنت آگوستین

نگهبانان فانوس‌های دریایی برای مدت طولانی در تنهایی زندگی می‌کنند، اغلب برای هفته‌ها، حتی ماه‌ها، ارتباطی با دنیای بیرون ندارند. شاید این تنهایی یک اثر سایه‌‌وار و ترسناک، در داخل سنگ و ملات‌های این سازه‌های زیبا می‌گذارد. امروز به سراغفانوس دریایی سنت آگوستیندر فلوریدا آمریکا می‌رویم. فانوس دریایی خالی از سکنه، که داستان‌های ارواح آن مشهور است. بامجله دلتاهمراه باشید.

فانوس دریایی سنت آگوستین

فانوس دریایی سنت آگوستین

فانوس دریایی سنت آگوستین و موزه دریانوردی در ایالت فلوریدا آمریکا قرار دارد. این فانوس دریایی که بین‌ سال‌های ۱۸۷۱ تا ۱۸۷۴ میلادی ساخته شد، همچنان به‌عنوان هدایت‌کننده کشتی‌ها فعال است.

علی‌رغم اینکه در حال حاضر این منطقه، به عنوان یک موزه دریا و دریانوردی فعالیت می‌کند، اما هنوز هم به عنوان یک نقطه فراطبیعی شناخته می‌شود!

با صعود از ۲۱۹ پله این فانوس دریایی می‌توانید نمایی فوق‌‌العاده از سنت آگوستین و سواحل پیرامون آن را ببینید. همچنین در پایین فانوس، بقایای کشتی شکسته‌ای را می‌توان مشاهده کرد.

سنت آگوستین

سنت آگوستین، جاذبه گردشگری وحشت

چندین حادثه غم‌انگیز در این فانوس رخ داده که یکی از نخستین اتفاقات، مرگ نگهبان فانوس دریایی بوده است. اتفاق ترسناک دیگر به مرگ دو دختر بچه اشاره دارد که حین بازی از فانوس سقوط کردند و به داخل اقیانوس افتادند.

اکثر مردم، داستان‌های ترسناک مخصوص به خودشان را درباره این مکان نقل می‌کنند. داستان‌هایی درباره صداهای وهم آلود و عبور و حرکت بعضی چیزهای شبح‌وار. طبق باور مردم آن منطقه ارواح این مردگان همچنان در همین حوالی پرسه می‌زنند.

این مکان در چند قسمت از برنامه «شکارچیان روح و داستان شبح من» دیده شده است. ضمن اینکه تورهای شبانه‌ای به نام تاریکیِ ماه هم با این موضوعیت برای عاشقان گردشگری وحشت برگزار می‌شود.

فانوس تسخیر شده

داستان‌های ارواح درباره این فانوس

۱۳۹ سال است که از ساخت فانوس دریایی سنت آگوستین در فلوریدا می‌گذرد. این فانوس دریایی جایگاهی برای خودکشی دختران جوان شده بود. دختران جوان به طرز عجیبی به سمت فانوس کشیده می‌شدند و خودکشی می‌کردند. بعد از دو خودکشی توجه مردم جلب شد و روزنامه‌ها دوربین‌هایی کار گذاشتند تا دلیل این اتفاق‌ها را بفهمند، ولی بی‌فایده بود.

دولت، بعد از سومین مرگ مشابه مجبور به پلمپ کردن این مکان شد. بعضی معتقدند ارواح سه دختری را که در فانوس دریایی
خودکشی کردند را به تسخیر درآورده‌اند. شنیدن صدای خنده دخترانه و صدای پا از راه‌پله فانوس دریایی و طبقه دوم منزل متصدی فانوس، به‌کرات گزارش شده است.

داستان‌های ارواح درباره این فانوس

در حال حاضر خانه متصدی فانوس، تبدیل به موزه شده است و گردشگران می‌توانند از فانوسدریاییو منزل متصدی آن بازدید کنند. در این سفر، راهنمای تور داستان‌های تاریخی و مرموز مربوط به این مکان را برای بازدیدکنندگان تعریف می‌کند.

علاقه‌مندان به داستان‌های ارواح از سراسر جهان به این مکان می‌آیند و از اینفانوس دریاییبازدید می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه:مطلبراز جهان مردگان در غار هزارتوی شیطانرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تاثیر گویندگی و فن بیان در کار و زندگی چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت. امروزه شغل و حرفه گویندگی دیگر مثل قدیم محدود به دوبله فیلم‌ها و سریال‌ها

۱ هفته پیش

بیشتر...