زومیت |
1 ماه پیش

سرزمین طیف های سبزرنگ مجموعه تصاویر هوایی زیبا از ایسلند زومیت

گابور ناگی، یک عکاس اهل مجارستان، در طی سفرهایش به ایسلند تصاویر هوایی زیبایی از آن ثبت کرده است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تحقیقات جدید امکان تجربه فناوری واقعیت مجازی را فقط با عینک امکان‌پذیر خواهد کرد.

17 ساعت پیش

آسیب پذیری امنیتی ÆPIC که در کنترلر APIC یافت شده است و به SGX اینتل نفوذ می‌کند پردازنده‌های نسل دهم و نسل یازدهم و نسل دوازدهم Alder Lake را متأثر می‌کند.

21 ساعت پیش

سامسونگ قصد دارد تا سال ۲۰۲۵، سهم فروش گوشی‌های تاشو از کل فروش گوشی‌های پرچم‌دار خود را به ۵۰ درصد برساند.

23 ساعت پیش

انجمن علمی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویداد CWS، دومین دوره از سلسله‌سخنرانی‌های علوم و مهندسی کامپیوتر را برگزار می‌کند.

17 ساعت پیش

اینترنتی که کاربر ایرانی امروز با آن روبه‌رو است با اینترنت سال‌های قبل تفاوت‌های مهمی دارد. تفاوت‌هایی که در زمان وزارت عیسی زارع‌پور اتفاق افتاد یا ادامه یافت

14 ساعت پیش

معاون سابق کوالکام به‌همراه تیمش به کلاه‌برداری ۱۵۰ میلیون دلاری از این شرکت تراشه‌ساز متهم شد.

14 ساعت پیش

جانی آیو Jony Ive مدیر سابق بخش طراحی اپل Apple می‌گوید بسیاری از محصولات امروزی طراحی نسنجیده دارند و لایق وجود داشتن نیستند در مصاحبه با رسانه والپیپر.

13 ساعت پیش

ریزر ماوس گیمینگ جدید DeathAdder V3 Pro را با ارگونومی بهتر، وزن کم‌تر و امکان اتصال انلاین با سرعت چهار برابر معرفی کرد.

22 ساعت پیش

گوگل با افزایش پاداش پروژه کوبرنتیز kCTF و یافتن روش‌های جدید از طریق پژوهشگران قصد دارد بهره برداری / اکسپلویت آسیب پذیری های لینوکس Linux را سخت‌تر کند.

20 ساعت پیش

بیشتر...