خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

شماره نخست گاهنامه تازه های مغز شناخت منتشر شد ایسنا

شماره نخست گاهنامه «تازه‌های مغز و شناخت» منتشر شد

انجمن علمی دانشجویی مغز و شناخت دانشگاه اردبیل، شماره اول گاهنامه «تازه‌های مغز و شناخت» را منتشر کرد.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، مصاحبه با پروفسور عباس حق‌پرست، مه‌مغزی چیست؟، وقتی هوش‌ مصنوعی روان‌شناسی را متحول می‌کند، یک لیوان هوش مصنوعی برای همه، ایستگاه کتاب (آینده ذهن)، نرمش ذهن، مسابقه برداشت آزاد، معرفی انجمن، فعالیت‌های آموزشی اخیر انجمن بین رشته‌ای مغز و شناخت، گفت‌وگوهای علمی و تخصصی انجمن بین‌رشته‌ای مغز و شناخت عناوین مطالبی است که در این نشریه منتشر شده است.

حسن طاهری در بخشی از مطلب «سخن مدیرمسئول» نوشته است: «خدای را شاکریم که به ما فرصت داد تا بتوانیم اولین شماره گاهنامه علمی ـ تخصصی تازه‌های مغز و شناخت در بهار ۱۴۰۱ که حاصل تلاش دست‌اندرکاران نشریه و نتایج تحقیقات پژوهشگران عزیز است، ... تقدیم کنیم. در این شماره به بررسی ارتباط هوش مصنوعی در رابطه با مطالعات علوم اعصاب و روان‌شناسی پرداخته‌ایم، ... امید است شماره‌های آتی نشریه با استقبال شما عزیزان و ارسال مقالات نغز و پرمایه، بیش از پیش غنی شود.»

نشریه تازه‌های مغز و شناخت با سردبیری نسیم ذکی‌بخش محمدی منتشر می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت نسخه الکترونیک آن می‌توانند به شناسه @‌sragdm پیام دهند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قرار است در یکی دو هفته آینده طرح مالیات بر عایدی سرمایه در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرده سال گذشته با توافق دولت، طرح مالیات بر عایدی سرمایه در کمیسیون جمع‌بندی شده و فقط انجام فرآیند اداری آن باقیمانده است.

1 ساعت پیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ معتقد است که در حال حاضر ساعت ۱۷ زمان مناسبی برای پایان طرح ترافیک در تهران است.

1 ساعت پیش

غبار روبی و گل افشانی مزار شهدای عملیات بیت المقدس به مناسبت روز آزادسازی خرمشهر

1 ساعت پیش

سازمان بهداشت جهانی خبر از تاثیر دارو و واکسن های آبله روی گونه آبله میمونی داده است.

1 ساعت پیش

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پرونده وزیر سابق نفت گفت: پرونده وی در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است. او در دادگاه حاضر می شود و تصمیم دادگاه پس از قطعیت اعلام خواهد شد.

1 ساعت پیش

بازار مرغ در روز‌های اخیر با اخبار و شایعات زیادی روبرو است؛ فعالان بازار و حداقل یک مقام صنفی تایید می‌کنند که فروش مرغ کاهش پیدا کرده و قیمت‌ها تحت تاثیر همین اتفاق پایین آمده است.

1 ساعت پیش

به دلیل شرایط جوی بازی پرسپولیس و شهرخودرو لغو شد.

1 ساعت پیش

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات دیدار تیم‌های استقلال تهران و نساجی مازندران از سری رقابت‌های جام حذفی را اعلام کرد که بر اساس آن، باشگاه استقلال ۸۰ میلیون تومان جریمه شد.

1 ساعت پیش

با ابلاغ وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین گمرک جمهوری اسلامی، شرط تأیید دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه فرامرزی گمرک (تیک صادراتی) از صادرات شمش فولادی تولیدشده در کارخانجات ذوب القایی حذف شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...