مجله دلتا |
2 ماه پیش

آرایش برای لباس مشکی آرایش برای لباس قرمز آرایش برای لباس سبز آرایش لباس مجله دلتا

اغلب اوقات وقتی که یک رویداد مهم یا جشن خاصی را در پیش‌رو داریم، انتخاب لباسی که می‌خواهیم برای آن مناسبت آن را بپوشیم و آرایش مناسب آن لباس کار بسیار سختی است.

لباس مشکی همواره گزینه قابل اعتمادی در صنعت مد بوده است، اما در طول سالیان مختلف در تاریخچه صنعت مد شاهد آن بوده‌ایم که ترندهای آرایشی مختلفی به وجود آمده و از دور خارج شده‌اند. در این مطلب ازمجله دلتامی‌خواهیم به بررسیآرایش‌ برای لباس مشکیبپردازیم.

این آرایش‌ها برای لباس مشکی عالی می‌شوند

رژلب و سایه چشم هماهنگ

هماهنگ کردن رنگ سایه چشم و رژلب در کنار یک لباس مجلسی مشکی به ظاهر شما تعادل و جذابیت می‌بخشد. علاوه بر آن می‌توانید از هر رنگی در پالت رنگی آرایشی خود که دوست داشته باشید، استفاده کنید.

آرایش برای لباس مشکی

خط چشم کلاسیک در آرایش برای لباس مشکی

یک استایل کلاسیک که فارغ از زمان و در هر دوره‌ای جذابیت منحصربه‌فرد خود را حفظ کرده است. منظورمان استفاده از خط چشم مایع مشکی و رژلب قرمز در آرایش برای لباس مشکی است که به ظاهر هر زنی و در هر مناسبتی، فریبندگی و جذابیت زنانه‌ای اضافه می‌کند.

 

استفاده از رنگ صورتی در آرایش برای لباس مشکی

استفاده از ترکیب رنگ صورتی و رنگ‌های خنثی بر روی سایه چشم، گونه‌ها و رژلب باعث می‌شود که ظاهر شما در عین طبیعی بودن، جذابیت و شادابی منحصربه‌فردی داشته باشد. برای داشتن یک ظاهر شاداب‌تر می‌توانید از رژگونه با رنگ صورتی ملایم استفاده کنید.

آرایش برای لباس مشکی

جسورانه و روشن در آرایش برای لباس مشکی

همراه کردن لباس مجلسی مشکیخود با یک آرایش جسورانه و روشن، که در آن از رنگ رژلب چشمگیر و غلیظ در کنار یک آرایش چشم مینی‌مالیسم استفاده می‌شود، به روشنی نشان می‌دهد که استفاده درست از مقدار مناسبی رنگ در یک تصویر کلی، چقدر در ظاهر نهایی موثر است.

آرایش برای لباس قرمز

خط چشم دنباله‌دار

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از آرایش چشم دراماتیک لذت می‌برید، در آرایش برای لباس مشکی خود را با آرایش چشم‌های دنباله‌دار و یک رژلب با رنگ خنثی را تکمیل کنید.

آرایش برای لباس سبز

زیرسازی نقره‌ای

سایه چشم متالیک و رژلب براق زمانی بهترین جلوه و بافت را به نمایش می‌گذارند که با پیراهن مجلسی مشکی همراه شوند. ترکیب یک سایه چشم متالیک بر روی زیرسازی نقره‌ای و رژلب صورتی جاندار، ترکیب مورد علاقه ما است.

مجله دلتا

براق، درخشان و شاد

استفاده از ترکیب یک رژلب درخشان و براق در کنار یک خط چشم نازک و نامحسوس، ساده‌ترین روشی است که می‌توانید با لوازم آرایشی که در کیف هر زنی پیدا می‌شود، یک ظاهر شاداب و دلنشین را با یک پیراهن مجلسی مشکی همراه کنید.

مجله دلتا

استفاده از رنگ‌های زمینی

سایه‌ها و رژلب‌های با تم رنگی خاکی_زمینی به‌راحتی با هر طیف و ظاهری همراه می‌شوند، از جمله لباس‌های مجلسی مشکی. این تم‌های رنگی یک گزینه متنوع و قابل اعتماد در سبد لوازم آرایش به‌شمار رفته و به زیبایی ثابت می‌کنند که یک آرایش طبیعی ومینیمالتا چه اندازه می‌تواند ظاهر کلی فرد را تغییر دهد.

مجله دلتا

آرایش چشم تیره با ابروهای جسورانه

جسورانه،آرایشچشم تیره و رژلب روشن، می‌توان ۱۰۰۰ دلیل برای اثبات همخوانی ایده‌آل این ترکیب آرایشی با لباس مجلسی مشکی برشمرد. هر چه آرایش چشم شما تیره‌تر باشد ظاهر کلی شما دراماتیک‌تر می‌شود.

مجله دلتا

سایه چشم طلایی

استفاده از رنگ طلایی در سایه چشم، به آرایش کمی رنگ اضافه کرده و باعث همخوانی کامل آن با لباس مشکی می‌شود. بنابراین در زمان تمام کردن آرایش چشم‌های خود از استفاده کردن از مقدار زیادی پودر درخشان‌کننده بر روی سایه چشم خود نترسید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلب۹ ترند آرایشی برای پاییز و زمستان امسالرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برای ایجاد شیک‌ترین استایل باید از چه سبکی الهام گرفت؟ برای داشتن استایلی جذاب باید چگونگی ست کردن کفش با شلوار را بدانیم.

۱ هفته پیش

برای زمستان، لباس‌ها و اکسسوری‌های متنوعی وجود دارد. در این مطلب می‌خواهیم به نکاتی بپردازیم که باعث ایجاد استایل زمستانه شیک دخترانه می‌شود.

۱ هفته پیش

امروزه روش‌های جدید و متنوعی برای داشتن ابروهای زیبا و طبیعی وجود دارد که بیشتر آن‌ها پر هزینه هستند و همینطور ریسک زیادی هم دارند.

۱ هفته پیش

بیشتر...