بیتوته |
۳ هفته پیش

بیوگرافی عکس های ملیسا دونگل مدلینگ بازیگر ترکیه ایزندگی نامه ملیسا دونگل, ملیسا دونگل و همسرش, ملیسا دونگل مدلینگ

ملیسا دونگل بازیگر جوان ترکیه 

 

بیوگرافی ملیسا دونگل بازیگر ترکیه ای

ملیسا دونگل(متولد 18 سپتامبر 1999) بازیگر و مدل ترکیه ای است که بیشتر به خاطر بازی در نقش دنیز چلیک در سریال درام بیزیم هیکای شناخته می شود. وی هم اکنون محبوبیت بسیار زیادی در بین بازیگران جوان ترکیه دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این بازیگر جوان ترکیه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما بگذاریم.

چکیده ای از بیوگرافی ملیسا دونگل

نام: ملیسا

نام خانوادگی: دونگل

تاریخ تولد: 18 سپتامبر سال 1999

محل تولد:  استانبول

حرفه: بازیگر و مدل

وضعیت تأهل: مجرد

 

بیوگرافی ملیسا دونگل

 

 ملیسا دونگل, بیوگرافی ملیسا دونگل, عکس های ملیسا دونگل

عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل  

 

ملیسا دونگلدر 18 سپتامبر سال 1999 در شهر استانبول ترکیه متولد شد. مادر او روس و پدرش اهل ترکیه می باشد.

ملیسا تحصیلات خود را در آکادمی هنر عثمان یاغمور درلی به اتمام رساند. او فعالیت هنری خود را با بازی در سریال الیف در سال 2014 آغاز کرد که باعث شهرت وی شد.

 

در سال 2016 او در سریال تلویزیونی  Hangimiz Sevmedik در نقش Sevtap بازی کرد. در همان سال در سریال آرکا سوکاکلار در نقش نیل به بازی پرداخت.

در سال 2018 در سریال Bizim Hikaye که یک سریال درام بود، در نقش دنیز چلیک ظاهر شد که با همین سریال نیز بیشتر شناخته شد. او به خاطر بازی در این سریال و ایفای نقشش بسیار مورد ستایش و تحسین قرار گرفت.

 

در سریال Sen Çal Kapımı که پخش آن در سال 2020 از FOX آغاز شد، او در نقش "جرن باشار" بازی کرد. ملیسا به علت مشکلات روده ای مجبور شد تا در چند قسمت، از ادامه بازی در سریال سر باز زند.

در جولای سال 2021 اخباری در مورد اختلاف و بگو مگوی ملیسا با پدرش در ارتباط با حضانت خواهر کوچکترش فاش شد. او در کودکی توسط پدرش مورد آزر و اذیت قرار گرفته بود که در نتیجه آن، بعدها پدرش به زندان افتاد.

 

علاقمندی ملیسا دونگل به بازیگری

 

ملیسا دونگل مدلینگ, عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل, علایق ملیسا دونگل

ملیسا دونگل اولین نقش خود را در سال 2016 بازی کرده است

 

ماجراجویی بازیگری چگونه آغاز شد؟ او همیشه تمایل داشت بازیگر شود و در جایی از خود نقشی داشته باشد ، سپس شروع به آموزش های اولیه بازیگری کرد.

"در طی این روند ، متوجه شدم که آرامش و تطهیر روانی را نیز تجربه کرده ام. برای من خیلی خوب بود. سپس بازیگری برای من به یک علاقه تبدیل شد. من دوست دارم شخصیت های متفاوتی به خود بگیرم و تأثیرات روانی مشکلاتی را که همه می توانند تجربه کنند ، شاید خودم ، از طریق احساسات مشابه منعکس کنم. ”

 

ویژگی های شخصیتی ملیسا دونگل

 

بیوگرافی ملیسا دونگل, عکس های ملیسا دونگل, ملیسا دونگل بازیگر

عکس های جدید ملیسا دونگل  

 

ملیسا دارای روحیه مثبتی است بسیار شاد و بامزه و وظیفه شناس است. او به گفته خودش در برابر زندگی سرکش نیست و بر عکس دارای روحیه انعطاف پذیری نسبت به اتفاقات زندگی است و همیشه زندگی را آن گونه که هست. به عقیده او همین خصلت باعث می شود تا او پر انرژی و شاد باشد.

او از تنها بودن متنفر است و ترجیح می دهد اوقاتش را با افراد مورد علاقه و دوستانش بیرون از خانه سپری کند. 

 

ملیسا دونگل روی صحنه چگونه است؟

 

عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل, علایق ملیسا دونگل, ملیسا دونگل

عکس های ملیسا دونگل  

 

به عقیده او تعامل و ارتباط بر روی صحنه از ارزش زیادی برخوردار است. او به تعامل و ارتباط با عوامل صحنه مانند بازیگران، گروه نورپردازی و افراد پشت صحنه بسیار ارزش قائل است.

او از تجربه خوب خود در ارتباط با تعامل هماهنگ با عناصر صحنه " Love Is In The Air" و “Our Story” می گوید.

 

او از ارتباط خوب و صمیمی اش با هم بازی هایش در هنگام کار می گوید، می گوید آنها بسیار دوست داشتنی و پرکار و فعال هستند. من دوست دارم از این مردم پرتلاش چیز های با ارزشی یاد بگیرم و از اینکه با این افراد فعالیت می کنم خوشحال هستم.

 

علایق ملیسا دونگل

 

عکس های ملیسا دونگل, ملیسا دونگل بازیگر, ملیسا دونگل بازیگر ترکیه ای

علاقه مندی های ملیسا دونگل

 

او به ورزش علاقه فراوانی دارد. از ورزش های مورد علاقه او والیبال و اسکی روی یخ می باشد. او همچنین به موسیقی و نقاشی علاقه دارد و در اوقات فراغتش نقاشی می کشد و موسیقی گوش می دهد، گاهی دیوار های اتاقش را نیز خودش رنگ آمیزی می کند. به تماشای فیلم نیز علاقمند است.

 

او رویای بسیار ویژه و بسیار مهمی درباره تئاتر دارد ، اما می خواهد آن را در زمان مناسب با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.

او طرفدار حمایت از حقوق زنان است و عقیده دارد که بسیاری از مردان زنان را نادیده گرفته و آنها را تحقیر می کنند. آنها در این زمینه آموزش ندیده اند و از آگاهی کافی برخوردار نیستند.

 

توصیه ملیسا دونگل به جوانان علاقمند به بازیگری

 

عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل, علایق ملیسا دونگل, ملیسا دونگل, بیوگرافی ملیسا دونگل

عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل

 

او می گوید: "بستگی به من ندارد که چیزی را به کسی پیشنهاد کنم ، اما اگر افرادی هستند که مرا دوست دارند و از من پیروی می کنند و به افکار من احترام می گذارند و به آنها اهمیت می دهند ، من می خواهم به آنها بگویم همیشه رویاهای خود را دنبال کنند.

 

"نه" نگویید و به کار خود ادامه دهید. من فکر می کنم پس از ارسال انرژی خوب و حسن نیت به جهان ، هیچ اتفاقی نمی افتد. همه چیز از شخص شروع می شود. فقط درون خود را مثبت و خوب نگه دارید و سعی کنید مطابق آن زندگی کنید. ما چاره ای نداریم جز اینکه کار کنیم ، یاد بگیریم و خودمان را ارتقا دهیم. ”

 

دیدگاه ملیسا دونگل از زندگی

 

ملیسا دونگل, بیوگرافی ملیسا دونگل, عکس های ملیسا دونگل

عکس های ملیسا دونگل بازیگر ترک

 

 او ترجیح می دهد در لحظه زندگی کند. او نه به آینده فکر می کند و نه درگیر گذشته می شود ، از لحظه لذت می برد ، فکر می کند که این امر زندگی بیشتری را برای او به ارمغان می آورد. من معمولاً سعی می کنم به زندگی به شکل شاد و مثبت نگاه کنم. حتی زمانی که انرژی من کم است ، حتی زمانی که ناامید یا ناراحت هستم ، سعی می کنم آن را بر روی اطرافیانم ، از جمله خودم ، منعکس نکنم.

 

صرف نظر از اینکه در آن لحظه از چه چیزی ناراحت بودم ، به جای این که خود را به حالت منفی برسانم ، هر اتفاقی که بیفتد ، با تلاش برای برگرداندن خودم به حالت عادی می گویم "بله ، در حال حاضر اتفاق منفی افتاده است ، اما من می توانم این را مثبت کنم ، من این قدرت و انرژی را دارم. " 

 

زندگی کوتاه تر از آن است که غمگین باشی. وقتم را صرف تلاش برای خوشحال کردن خودم می کنم به جای اینکه ناراحت و غمگین باشم. من فکر می کنم همه باید این راه را امتحان کنند.

 

عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل, علایق ملیسا دونگل, ملیسا دونگل

ملیسا دونگل مدلینگ ترکیه ای

 

هر تصمیمی که تا این زمان گرفته بودم نتیجه شجاعت من بود. نتایج نیز همیشه خوب نبود ، اما من سعی کردم نتایج بد را بهبود ببخشم یا آنها را خوب ببینم. وقتی افراد در حال تصمیم گیری هستند ، وقتی بین دو گزینه قرار می گیرند ، در واقع هنگام انتخاب "آنچه می خواهند" حرکت جسورانه ای انجام می دهند. همه ما این کار را بدون آنکه بدانیم انجام می دهیم و باید پشت این تصمیم بایستیم. این شجاعت واقعی است. به این ترتیب ، ما می توانیم از طریق مناسب بودن تصمیماتی که می گیریم ، عزت نفس خود را تضمین کنیم. بزرگترین حامی ما ، ما باید دوباره خودمان باشیم. 

 

آثار ملیسا دونگل 

ملیسا دونگل، یکی از بازیگران ترکیه ای است که به تازگی وارد صنعت فیلم سازی شده است و اولین اثر او در سال 2014 میلادی در دسترس بینندگان قرار گرفت. در ادامه این مطلب، آثار ملیسا دونگل را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

Elif 2014Arlka sokaklar 2016
 Bizim hikaye  2018Ashk aglatir  2019
Sen cal kapimi 2020-2021Sadakatsiz 2021
Ashk mantikam 2021 

 

 

زندگی نامه ملیسا دونگل, ملیسا دونگل و همسرش, ملیسا دونگل مدلینگ

تصاویر ملیسا دونگل

 

گرداوری:بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جانان ارگودر ، جانان ارگودر اینستا ، بیوگرافی جانان ارگودر ،جانان ارگودر و همسرش ، عکس های جانان ارگودر ، جانان ارگودر بازیگر ، جانان ارگودر بازیگر ترکیه ، جانان ارگودر در ماه پیکر ، تصاویر جانان ارگودر ، زندگی نامه جانان ارگودر ،

دیروز

هانده اتایزی ، بیوگرافی هانده اتایزی ، عکس های هانده اتایزی ، زندگی نامه هانده اتایزی ، هانده اتایزی و همسرش ، هانده اتایزی مجری ، تصاویر هانده اتایزی ، حواشی هانده اتایزی ، هانده اتایزی و همسرش ، هانده اتایزی و پسرش ،

5 روز پیش

مکالی کالکین ، بیوگرافی مکالی کالکین ، عکس های مکالی کالکین ، مکالی کالکین بازیگر ، مرگ مکالی کالکین ، ترک مکالی کالکین ، مکالی کالکین و همسرش ، عکس بچگی مکالی کالکین ، مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه ، همسر مکالی کالکین ،

6 روز پیش

‌آیدا نامجو ، بیوگرافی ‌آیدا نامجو ، آیدا نامجو و همسرش ، عکس های ‌آیدا نامجو ، فیلم های آیدا نامجو ، بیوگرافی آیدا نامجو و همسرش ، آیدا نامجو بی حجاب ، عکس آیدا نامجو ، پدر و مادر آیدا نامجو ، آیدا نامجو در سریال لیسانسه ها ،

۱ هفته پیش

فرشته صدرعرفایی ، بیوگرافی فرشته صدرعرفایی ، فرشته صدر عرفایی در فیلم شبی که ماه کامل شد ، فرشته صدرعرفایی و همسرش ، عکس های فرشته صدرعرفایی ، جوایز فرشته صدرعرفایی ، زندگی نامه فرشته صدرعرفایی ، فیلم های فرشته صدرعرفایی ، پسر فرشته صدرعرفایی ، عکس های اینستاگرام فرشته صدرعرفایی ،

۱ هفته پیش

رابرت پتینسون،عکس رابرت پتینسون،عکس های رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون و کریستین استوارت،بیوگرافی رابرت پتینسون،بیوگرافی کامل رابرت پتینسون،همسر رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون ، جوایز رابرت پتینسون ، زندگی نامه رابرت پتینسون ،

۱ هفته پیش

بیشتر...