مجله دلتا |
۴ هفته پیش

مراقبت از پوست مستعد جوش مراقبت از پوست مستعد جوش آکنه پوست چرب مجله دلتا

مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه چیزی فراتر از دنبال کردن محصولات ضدجوش است.
مراقبت از پوست مستعد جوش

شما باید روتین‌های پوستی خاصی را دنبال کرده و به‌طور کلی این مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم روتینمراقبت از پوست مستعد جوشو آکنه را بگوییم.

روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه

استفاده از تونرهای مخصوص

یکی از مهم‌ترین مراحلی که باید برای پوست خود انجام دهید، پاک کردن مواد آرایشی باقی‌مانده روی پوست و آلودگی‌ها است. تونر یکی از بهترین موادی است که می‌توانید از آن در این راه استفاده کنید، فقط کافی است از تونر مناسب پوست خود استفاده کنید. تونر نه‌تنها پوست شما را از آلودگی‌ها پاک می‌کند بلکه چربی پوست را نیز متعادل می‌کند. همچنین تونر در بهبود لک و تیرگی‌های پوست نیز کمک می‌کند. بنابراین استفاده از تونر را برای داشتن پوستی صاف و درخشان به شما توصیه می‌کنیم. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبچگونه خشکی پوست را برطرف کنیم؟!را بخوانید.

مراقبت از پوست مستعد جوش

مرطوب‌کننده‌های ضدجوش در مراقبت از پوست مستعد جوش

اکثر موادی که برای پاکسازی و شست‌وشوی استفاده می‌شوند باعث خشک شدن پوست شما می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از مرطوب‌کننده‌های مناسب برای پوست چرب، چربی پوست خود را تامین کرده و از خشک شدن آن جلوگیری کنید. ناگفته نماند خاصیت مرطوب‌کنندگی موجود در این محصول موجب آبرسانی به پوست می‌شود.

پاک کننده‌های آرایشی

یکی از مهم‌ترین کارها در مراقبت‌های پوستی یه‌ویژه مراقبت از پوست مستعد جوش وآکنهتمیز نگه داشتن پوست است، بنابراین نباید اجازه دهید مواد آرایشی و آلودگی‌ها روی پوست شما باقی بمانند. برای این کار بهتر است با توجه به نوع پوست خود از مواد پاک‌کننده آرایشی که موجود است (مانند شیرپاک‌کن، دستمال پاک‌کننده آرایشی و غیره) استفاده کنید. هر شب قبل از خواب حتما صورت خود را تمیز کرده و پس از آن به تختخواب بروید.

مراقبت از پوست مستعد جوش

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبساده‌ترین روش داشتن مژه‌های پرپشت و جذابرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برای اطلاع از اشتباهات رایج انتخاب مانتو برای افراد چاق با ما در این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا اندام شما زیباتر دیده شود.

۴ هفته پیش

برای داشتن آرایش مناسب بهار، لازم است جسور باشید و در مقابل سیل عظیم تغییراتی که دنیای مد را نشانه گرفته مقاومت نکنید.

1 ماه پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۳ هفته پیش

یکی از روش‌های مؤثر و موردتأیید از بین بردن موهای زائد بدن الکترولیز است. هرآنچه را که باید درباره الکترولیز موهای زائد بدانید گفتیم.

1 ماه پیش

برای داشتن مدل مویی که با اجزای صورت اللخصوص بینی شما تعادل ایجاد کند با ما همراه باشید تا با مدل موهای مناسب بینی بزرگ آشنا شوید.

1 ماه پیش

در این مطلب نکاتی در ارتباط با روش‌های طبیعی برای رشد مجدد موها را بیان می‌کنیم که تا با این روش‌ها به موهای دلخواه خود برسید.

1 ماه پیش

می‌توانید با استفاده از ترندهای آرایش چشم جسورانه و مد روز ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند!

۳ هفته پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

۴ هفته پیش

بیشتر...