آموزش شرکت در مسابقات کلش رویال ایموجو

چگونه می‌توانیم در مسابقات کلش رویال شرکت کنیم؟ این احتمالا یکی از سوالات شما علاقه‌مندان به بازی کلش رویال است که به تازگی اخبار داغ و زیادی در رابطه با مسابقات آن با جوایز سنگین پخش شده؛ با وجود اینکه تورنومنت‌های کلش رویال تقریبا از دومین سال انتشار بازی شروع شدند. کلش رویال به عنوان برادر کوچک‌تر کلش آف کلنز، آنقدر طرفدار پیدا کرده است که لیاقت برگزاری تورنمنت‌های جهانی را داشته باشد و به همین واسطه تقریبا هر ساله شاهد این موضوع هستیم.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

در صورتی‌که شما هم به شرکت در مسابقات کلش رویال مشتاق هستید، تا انتهای این نوشته از ایموجو با ما همراه باشید تا جزئیات کامل این موضوع را در اختیارتان قرار دهیم.

بررسی مسابقات کلش رویال

حتما ببینید

چگونه در کالاف دیوتی وارزون 2 بازنده نباشیم؟ (ترفندهایی برای…

راهنمای جامع شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

چگونه در بازی rules of survival لباس بخریم؟

معرفی بهترین هیروهای lords mobile

بررسی مسابقات کلش رویال

بازی کلش رویال، شاهکار کمپانی Supercell است که در سال 2016 برای سیستم عامل‌های اندروید و ios منتشر شد. این بازی در ابتدا قرار بود به عنوان یک مکمل برای بازی کلش آف کلنز مطرح شود اما ساختار جذاب آن باعث شود تا کلش رویال تبدیل به رقیب کلش آف کلنز تبدیل شود! با توجه به همین پرطرفدار بودن بازی کلش رویال، شرکت سازنده تصمیم گرفت تا رقابت‌های این بازی را از مبارزات فردی گسترده‌تر کند و مسابقاتی هیجان انگیز را رقم بزند. مسابقات بازی کلش رویال از سال 2017 شروع شدند و هر بار با شرایط مختلفی بازیکنان را به صورت تیمی یا انفرادی به چالش کشیدند.

لازم به ذکر است که شرکت در مسابقات کلش رویال از طریق مراجع غیر رسمی مانند رسانه‌های گیم حتی فارسی زبان نیز ممکن است اما مسابقات اصلی توسط خود کمپانی ارائه دهنده برگزار می‌شوند و هر بار با جوایز نقدی سنگینی همراه هستند. همین موضوع باعث می‌شود تا بهترین پلیرهای دنیا برای شرکت در این مسابقات اقدام کنند و برنده شدن در مسابقات بسیار دشوار باشد. مسابقات کلش رویال همه شبیه به هم نیستند و شرکت supercell هر بار مسابقات را به شکلی متفاوت اجرا می‌کند و جزئیات مسابقات معمولا در هر واقعه متفاوت است.

بیشتر بخوانید:ترفندهای برنده شدن در کلش رویال

شرایط مسابقات کلش رویال

شرایط مسابقات کلش رویال

شرکت در مسابقات کلش رویال نیازمند این است که واجد شرایط باشید. همانطور که گفته شد، هر مسابقه با شرایط خاصی برگزار می‌شود و در این بین ممکن است برای مواقع خاص یک‌سری تبصره‌ها نیز برای انتخاب افراد یا قبایل استفاده شود. همچنین شرایط مسابقات وابسته به این است که مسابقات انفرادی باشند یا گروهی.

مسابقات عادی کلش رویال

مسابقات عادی کلش رویال

به جز تورنمنت‌های مهم و مسابقات جهانی، مسابقات رایج و عادی‌ای نیز وجود دارند که شرکت در مسابقات کلش رویال اینچنینی شرایط خاصی ندارد و اگر هم داشته باشد، قطعا به سختی مسابقات جهانی نیست. تورنومنت‌های عادی کلش رویال که توسط سیستم خود بازی دسته‌بندی می‌شوند به سادگی در دسترس هستند و مسابقاتی هم که توسط مراجع گیم با جوایز مختلف برگزار می‌شوند نیز با شرایطی از پیش مشخص شده برگزار می‌شوند که باید از طرف خود برگزار‌کننده این اطلاعات را دریافت کرد.

اما به هر جهت همه مسابقات، به نحوی یک آمادگی و تمرین برای مسابقات مهم و تورنومنت‌های جهانی کلش رویال است که شرکت در آنها نیازمند حرفه‌ای بودن شما بوده و به همین جهت توصیه می‌شود حتما در مسابقات کوچک‌تر شرکت کرده و خود را محک بزنید.

روش شرکت در مسابقات کلش رویال

روش شرکت در مسابقات کلش رویال

تورنومنت‌های جهانی و مسابقات مهم که توسط Supercell برگزار می‌شوند را باید از طریق خود این محوعه پیگیری کرد و همچنین تورنمنت‌های کوچک‌تری که توسط رسانه‌های گیم برگزار می‌شوند نیز شرایط مشابهی دارند و باید از سمت خود برگزار‌کننده اقدام کرد.

اما در این بین اگر قصد شرکت در مسابقات رایج خود کلش رویال را داشتید، می‌توانید از طریق مسیر زیر اقدام کنید:

  1. ابتدا بازی را باز کنید
  2. سه نوار اقغی سمت راست گوشه بالا را لمس کنید
  3. در اینجا می‌توانید مسابقات موجود را ببینید؛ یکی را انتخاب کنید
  4. دشمنان خود را شکست بدهید!

همچنین چه برای شرکت در مسابقات کلش رویال، چه مسابقات جهانی و مهم و چه برای مسابقات کم اهمیت‌تر، رعایت موارد زیر می‌تواند کمک‌کننده باشد:

  • با استراتژی مناسب وارد زمین شوید
  • نیروهای خود را به درستی به کار بگیرید
  • سعی کنید از تعداد مناسبی جم برخوردار باشید
  • در رقابت‌های قبیله‌ای سعی کنید قبیله خود را گروه‌بندی کنید

در صورتی‌که مقدار مناسبی جم در اختیار دارید، برای پیشرفت در مسابقات عادی و حتی جهانی و یا در روند عادی بازی‌های خود می‌توانید با خرید جم کلش رویال، شرایط خود را بهبود دهید.

چرا باید برای شرکت در مسابقات کلش رویال اقدام کنیم؟

چرا باید برای شرکت در مسابقات کلش رویال اقدام کنیم؟

مسابقات کلش رویال، چه تورنومنت‌های جهانی باشند و چه مسابقات رایج و عادی، باعث پیشرفت و رشد شما خواهند شد و در کنار این موضوع، در صورت برنده شدن ممکن است جوایزی نیز به دست آورید. جالب است بدانید که پاداش مسابقات رسمی خود کلش رویال، بیشتر از یک میلیون دلار در نظر گرفته شده است! تلاش برای رسیدن به این جایزه می‌تواند شما را تبدیل به یکی از حرفه‌ای‌ترین افراد جهان در بازی کلش رویال کند و این موضوع اولین و مهم‌ترین دلیل برای شرکت در مسابقات کلش رویال است.

حال اگر از پاداش‌ها بگذریم، لازم به ذکر است که روند بازی کلش رویال به صورت عادی می‌تواند بعد از مدتی خسته‌کننده باشد. به همین جهت می‌توان برای ایجاد تنوع در روند بازی و رقابتی سنگین‌تر و هیجانی بیشتر، در مسابقات مختلف شرکت کرد و قدرت خود را در مقابل حریفان سنجید.

جمع بندی

بازی کلش رویال، بدون شک یکی از بازی‌های بتل رویال مطرح و قدیمی موبایل است که در سرتاسر جهان طرفداران زیادی دارد. این بازی در جهت برگزاری رویدادهای مهم و ایجاد شرایط رقابتی، اقدام به برگزاری مسابقات و تورنمنت‌های جهانی کرده است که جوایز ارزشمندی نیز در این مسابقات به نفرات برتر داده می‌شود. شرکت در مسابقات کلش رویال دارای شرایط خاصی است و هر پلیری باید به سطح مناسبی برسد تا بتواند در این رقابت‌ها حضور داشته باشد؛ اما این پایان ماجرا نیست و پلیرهایی که دارای سطح پایین‌تری برای رقابت‌های جهانی باشند می‌توانند در مسابقات رایج خود کلش رویال شرکت کرده و یا در تورنومنت‌های داخلی و کوچک‌تر خودی نشان بدهند.

ما در این نوشته ازemojoتمام تلاش خود را به کار بستیم تا جزئیات شرکت در مسابقات کلش رویال را بازگو کنیم؛ حال این تصمیم شما است که انتخاب کنید از منطقه امن خود بیرون آمده و به رقابت‌های سنگین‌تر بپردازید یا نه!

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چقدر با هیروهای بازی کستل کلش آشنا هستید؟ برای پیشرفت و پیروزی در بازی castle clash بهتر است با روش های استخدام شخصیت ها آشنا باشید

5 ماه پیش

در این مقاله با هدف حمایت از پیروزی شما در جنگ ها ترفندهای مهم وارزون 2 را افشا می کنیم که رمز موفقیت شما در عبور از مراحل دشوار این بازی خواهد بود

5 ماه پیش

یک تحقیق بزرگ از دانشگاه کمبریج ارتباط بین فعالیت بدنی و خطر مرگ زودرس را بررسی کرده و نتایج جالبی را نشان داده است.

3 ماه پیش

داشتن حیوانات خانگی در خانه هنگام تولد بچه‌ها، می‌تواند احتمال ابتلای آنها به آلرژی غذایی را کم کند به خصوص اگر سگ یا گربه باشد.

2 ماه پیش

از آن‌جایی که تعداد مادهای ارائه شده برای این بازی بسیار زیاد است، ما در این مقاله که با عنوان «مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟» برای شما عزیزان

3 ماه پیش

همه داروها می‌توانند عوارض جانبی داشته باشند و تولیدکنندگان دارو باید تمام عوراض جانبی احتمالی دارو ها را در بروشور آن ذکر کنند

3 ماه پیش

در این مقاله به معرفی لیستی 10تایی از بهترین مادهای اسکایریم برای طرفداران بازی جذاب جهان باز skyrim پرداخته ایم

4 ماه پیش

استفاده از اتاق خشم و خرد کردن وسایل قدیمی ممکن است احساس خوبی داشته باشد اما آیا این کار برای مدیریت خشم شما واقعا مفید است؟

4 ماه پیش

در این مقاله که با عنوان «بهترین سلاح‌های بازی کالیستو پروتکل کدامند و از کجا پیدایشان کنیم؟ ابتدا توضیح کوتاهی از فضای بازی خواهیم داشت و سپس به...

4 ماه پیش

بیشتر...