مجله دلتا |
۱ هفته پیش

کفش کتونی زنانه انواع کتانی زنانه کفش زنانه جدید کفش اسپرت زنانه مجله دلتا

بدون شک در کمد ما، لباس‌­های مشخص و ثابتی هستند که از بین نمی‌روند بلکه از فصلی به فصل بعد منتقل می‌شوند. کمد کفش‌های شما نیز از این قاعده مستثنی نیست.
کفش کتونی زنانه

کفش نه تنها به عنوان یک اکسسوری بلکه به عنوان نقطه عطف برخی استایل‌ها از اهمیت ویژه‌­ای برخوردار است. پس بی تردید برخی مدل‌ها هستند که گذشتن از آن‌ها برای ما کاری ناممکن است پس به طور مداوم از آن‌ها استفاده می‌کنیم. یکی از این کفش‌­های مهمکفش کتونی زنانهاست. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

با کتونی چی بپوشیم؟

کتونی با شلوار جین اسکینی، ترکیب همیشگی و بدون انقضا است. وقتی کتونی می‌پوشیم اولین انتخاب شما یک جین تنگ و چسبان است. این ترکیب یک استایل ثابت است، نه خوب است و نه بد. درواقع خوبی و بدی این ترکیب کاملا بستگی به چگونه پوشیده شدن آن دارد.

در مواقعی که کتونی را با شلوار جین اسکینی می‌پوشید باید به چند نکته خیلی مهم دقت کنید :

۱- میزان تنگی شلوار

۲-قد شلوار

۳-مدل کتونی

میزان تنگی شلوار

 

حواس شما باید به شلوار و یا لگی که انتخاب می‌کنید باشد، شلوار و یا لگی که می‌پوشید باید کاملا مناسب اندام، مخصوصا فرم پاهای شما باشد. معمولا کتونی‌های ظریف برای شلوارهای خیلی جذب مناسب‌­تر هستند.

قد شلوار

مهم‌ترین نکته در ست‌کردن شلوارجین با کتونی توجه کردن به قد شلوار است. شلوارهای کوتاهی که یک فضای خالی میان کفش و مچ‌پا ایجاد می‌کنند، مناسب‌ترین قد شلوار برای این استایل هستند. زمانی که شلوار اسکینی بلند را با کتونی می‌پوشید و فضای تنفس در استایل پایین تنه خود ایجاد نمی‌کنید ناخودآگاه کمی چاق‌تر و کوتاه‌تر دیده می‌شوید.

مدل کتونی

معمولا استفاده از کتونی‌های ظریف برای ست کردن با شلوار جین اسکینی و یا لگ مناسب‌تر است، زیرا پایین تنه شما را ظریف‌تر، بلندتر و لاغر­تر نشان می‌دهند.

کتونی با دامن و پیراهن

کتونی با دامن و پیراهن

پوشیدن دامن و پیراهن با انواع کتونی یک ترکیب کژوال و دخترانه است. این استایل برای هر جایی مناسب است. دامن و پیراهن، بسته به نوع استایل شما، می‌توانند گزینه مناسبی برای یک استایل کژوال باشند. اما برای اینکه استایل بی‌نقصی داشته باشید بهتر است قد پیراهن و دامن تا روی ساق‌پای شما باشد.

کتونی با شلوار کلاسیک، یک ترکیب مدرن

کتونی با شلوار کلاسیک

اینست شیک و راحتیک استایل کژوال را به وجود می‌­آورد و ترکیب مناسبی برای دانشگاه و محل کار است. برای اینکه با این ترکیب بهترین استایل را داشته باشید بهتر است از شلوار راسته کوتاه و کتونی ظریف، مثل کفش­‌های تنیس استفاده کنید.

کفش کتونی زنانه با شلوارک

این لباس یک آیتم جوان پسند و کژوال است که ترکیب‌های خوبی در یک استایل به وجود می‌آورد. می‌توان گفت کتونی بهترین انتخاب برای داشتن یک استایل بی‌نظیر با شلوارک است.

کتونی با شلوار گشاد، استایل خیابانی پرطرفدار

یکی از کفش‌های مناسب برای ست کردن با شلوار گشاد، کتونی است که این ترکیب جزواستایل­‌های مدرن و خیابانیبه حساب می‌­آید. نکته‌ای که در پوشیدن این دو آیتم باهم بسیار مهم است، توجه به قد شلوار است. برای پوشیدن این سبک شلوارها با کفش‌­های ورزشی بهتر است پاچه شلوار شما یا بالای مچ و یا کاملا روی کفش قرار بگیرد.

کتونی با شلوار گشاد

کتونی­ ساق دار

برای پوشیدن این کفش باید در نظر بگیرید قد شلوار یا دامن شما چقدر است. توجه داشته باشید لباسی که انتخاب می‌کنید باید بالاتر از ساق این کتونی قرار بگیرد.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

3 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

4 روز پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

4 روز پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

6 روز پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

اگر می‌خواهید در انتخاب لباس مجلسی زنانه درست عمل کنید و استایل خود را چشمگیرتر از همیشه نمایید، با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

برخی از پیراهن های زنانه لباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

برای اینکه اصول خوش استایلی را بشناسید آن‌ها را اینجا در قالب نکات کلیدی درآورده‌ایم و قصد داریم با معرفی این اصول شما را راهنمایی‌ کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...