مجله دلتا |
6 روز پیش

ترسناک ترین هتل دنیا هتل مک کامی مانور سن دیگو کالیفرنیا مجله دلتا

می‌توانید یک شب را در هتلی بگذرانید که در آن شما را با طناب می‌بندند، مجبورتان می‌کنند وارد قفسی پر از مار بشوید و رویتان خون می‌ریزند؟!
ترسناک ترین هتل دنیا

این سوالی است که در کمال تعجب، ۲۴ هزار نفر به آن پاسخ مثبت دادند. آن‌ها مشتاق یک شب ماندن در هتلی بودند که بر اساس داستان یک کتاب ترسناک ساخته شده است. مک کامی مانور، نام این هتل است. بامجله دلتاهمراه باشید تا باترسناک ترین هتل دنیاآشنا شوید.

هتل مک کامی مانور، ترسناک ترین هتل دنیا

در بازدید از این هتل که درسن دیگوواقع شده است، یک محیط کاملا تعاملی را تجربه می‌کنید. همین موضوع در ترسناک شدن آن تاثیر زیادی دارد. در این هتل باید از ۴ لوکیشن مختلف و وحشتناک بگذرید. در هرکدام از آن‌ها اتفاقات ترسناکی برایتان می‌افتد. ممکن است هر لحظه داخل یک قفس بیافتید، به صندلی بسته بشوید و به خون آغشته بشوید! در هر بار بازدید از این هتل، تنها دو نفر می‌توانند به آن وارد بشوند.
تجربه حضور در ترسناک ترین هتل دنیا

بازدید از این هتل چگونه است؟

بازدید از این هتل، ۸ ساعت طول می‌کشد. ۸ ساعت ماندن در این هتل یک چالش است که تا به حال هیچکس نتوانسته در آن موفق بشود. با این وجود هزاران نفر اسم خودشان را در لیست انتظار گذاشته‌اند. آن‌ها می‌خواهند شانس امتحان کردن و برآمدن از پس این چالش را داشته باشند.
بازدید از ترسناک ترین هتل دنیا

راس مک کامی، بنیان گذار ترسناک ترین هتل دنیا

بنیان گذار این هتل، راس مک کامی ۵۵ ساله، با ایجاد صحنه‌های سینمایی و مختلف، کاری کرده‌ که هیچ کدام از بازدیدها مثل هم نباشد. بنابراین اتفاقات ترسناک و لوکیشن‌ها، برای هیچکس تکراری و عادی نمی‌شود. اراس معتقد است که کاری که آن‌ها می‌کنند کاملا منحصربه‌فرد است. شما می‌توانید در اینجا نقش اول فیلم ترسناک خودتان باشید! راس ۵۵ ساله که طرفدار پر و پا قرص فیلم‌های ترسناک است، می‌گوید که ایده ساختن چنین هتلی از ۱۴ سال پیش به سرش زد. او قصد داشت شرایطی را ایجاد کند که حتی مردان گنده را هم به گریه بیاندازد. ساختن ترسناک‌ترین هتل دنیا برای راس، ۳۰۰ هزار یورو هزینه داشت.
راس مک کامی، بنیان گذار ترسناک ترین هتل دنیا

شرایط حضور در هتل مک کامی مانور

فرادی که می‌خواهند در این چالش شرکت کنند، حداقل باید ۲۱ سال داشته باشند. آن‌ها نباید سابقه هیچگونه بیماری قلبی و یا عصبی داشته باشند. همچنین تمام بازدیدکنندگان قبل از ورود باید یک رضایتنامه را امضا کنند. تم این هتل هر سال تغییر می‌کند. بازدید کنندگان تحت تجربه‌های ترسناکی مثل قرار گرفتن در یک قفس پر از مار، خوردن تخم‌مرغ‌های فاسد شده و حتی دزدیده شدن قرار می‌گیرند.

پیشنهاد مطالعه:برای آشنایی با دیگر جاذبه‌هایجهانگردی،نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!را درمجله گردشگریدلتا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تولید میلیارد قطعه نشاء سبزی صیفی در گلخانه های استان بوشهر پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

11 ساعت پیش

کود حیوانی یا کود شیمیایی ؟ مناسب ترین کود برای تقویت خاک و رشد بهتر گیاهان کدام است؟ مزایا و معایب کود حیوانی و کود شیمیایی چیست؟ زمان و نحوه صحیح استفاده

1 روز پیش

تالاب صورتی لیپاردر سیستان و بلوچستان، منطقه‌ای بکر و منحصربه‌فرد است. ترکیب صورتی رویایی و آسمان آبی، فوق‌العاده چشمگیر و دوست داشتنی است.

1 روز پیش

کشت قراردادی کلزا تجربه ای موفق در فارس پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

2 روز پیش

ممنوعیت صادرات علت اصلی فساد میوه های تنظیم بازار پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

2 روز پیش

مسوولان جهت حمایت از تولید دست واسطه ها را کوتاه کنند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

2 روز پیش

بیشتر...