زومیت |
6 ماه پیش

سامسونگ اواخر سال ۲۰۲۲ تلویزیون هایی با پنل OLED ال جی دیسپلی عرضه می کند زومیت

سامسونگ اواخر سال ۲۰۲۲ تلویزیون‌هایی با پنل‌ OLED ال‌جی دیسپلی عرضه می‌کند

سامسونگ اواخر سال ۲۰۲۲ تلویزیون‌هایی با پنل‌ OLED ال‌جی دیسپلی عرضه می‌کند

سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۲۲ برخی مدل‌های تلویزیون جدیدی را عرضه کند که از پنل‌های W-OLED سفید ساخت ال‌جی دیسپلی استفاده می‌کنند.

ازآنجاکه صفحه‌نمایش‌های ال‌جی‌دیسپلی پیشرفت فوق‌العاده کرده‌اند، سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۲۲، پنل‌هایOLEDاین شرکت را در برخی از تلویزیون‌هایش به‌کار ببرد. ال‌جی دیسپلی، زیرمجموعه‌ی ال‌جی الکترونیکس، اخیرا شاهد افزایش تقاضا برای محصولات خود بوده است. این شرکت چندی پیش در نمایشگاه CES 2022، برخی از پنل‌های نوآورانه‌ی خود، ازجمله Q-LED و OLED را به‌نمایش گذاشت.

به‌نقل ازگیزموچایناو طبق گزارش Elec، سامسونگ در سال ۲۰۲۲ مدل‌های تلویزیون جدیدی را عرضه می‌کند که از پنل‌های W-OLED سفید ال‌جی دیسپلی استفاده می‌کنند. سامسونگ در‌حال‌حاضر قراردادی با ال‌جی دیسپلی برای تأمین پنل‌های W-OLED بخشی از سری تلویزیون‌های ۲۰۲۲ خود بسته است.هان جونگ هی، مدیرعامل سامسونگ، در نمایشگاه CES 2022 آمادگی خود را برای خرید پنل‌های OLED از ال‌جی دیسپلی اعلام کرده بود.

سامسونگ دیسپلی / Samsung Display

سامسونگ دیسپلی

بااین‌حال، نشانه‌هایی مبنی‌بر وجود بحث و مشکل بین دو شرکت وجود دارد که به تأخیر در عرضه‌ی تلویزیون‌های سامسونگ با پنل‌های W-OLED ال جی در ماه می طبق برنامه قبلی منجر شده است. این تأخیر برنامه‌ی سامسونگ برای اطلاع‌رسانی به توزیع‌کنندگان تلویزیون جهانی درباره‌ی فروش تلویزیون‌های W-OLED را نیز به‌تعویق انداخت. بنابراین، با وجود برنامه‌ریزی‌های قبلی، هیچ اشاره‌ای به این موضوع در نمایشگاه CES 2022 نشد.

مقاله‌ی مرتبط:

طبق گزارش منتشرشده، سامسونگ با پیشنهاد قیمت ال‌جی دیسپلی موافقت کرده است و پنل‌ها به همان قیمتی که ال‌جی دیسپلی به ال‌جی الکترونیکس می‌فروشد، دردسترس سامسونگ قرار خواهد گرفت.

پیش‌ازاین، گفته شده بود که سامسونگ قصد دارد حدود ۲ میلیون از پنل‌های W-OLED ال‌جی را بخرد و ۱٫۵ میلیون از این تلویزیون را روانه‌ی بازار کند و به‌نظر می‌رسد این برنامه‌ها بدون تغییر باقی می‌مانند. درمجموع، سامسونگ امسال ۲ میلیون دستگاه تلویزیون OLED تولید خواهد کرد.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استریمینگ جدا از اینکه هیجان خاصی دارد می‌تواند به کسب درآمد و سود سرشار ختم شود. اما برای استریمینگ حرفه‌ای به تجهیزات مناسبی نیاز خواهید داشت.

18 ساعت پیش

پروتئین های جایگزین یا گوشت های گیاهی برای کاهش کربن و آلایندگی حاصل از پرورش گاو در رژیم غذایی انسان‌ها هستند؛ اما به نظر نمی‌رسد ذائقه‌ مردم تغییر خاصی کند

16 ساعت پیش

دومین رویداد آنپکد سامسونگ در سال ۲۰۲۲، با معرفی نسل جدید گوشی‌های سری زد فلیپ و زد فولد، یک هدفون و دو ساعت جدید با بندی‌های رنگی متنوع به پایان رسید.

12 ساعت پیش

یک افتخار بزرگ برای صنایع فضایی ایران. حرکتی که سال‌ها قبل و در دولت دهم با ارسال یک ماهواره ایرانی به مدار زمین آغاز شده بود ، دیروز با رسیدن خیام ، ماهواره تحقیقاتی وزارت ارتباطات ایران، سوار بر موشک ماهواره بر سایوز روسی و از پایگاه فضایی بایکونور قزقستان به مدار ۵۰۰ کیلومتری زمین رسید تا ایران این بار با یک پروژه مشترک روسی چند ساله ، صاحب تکنولوژی پیشرفته ماهواره در مدار ۵۰۰ کیلومتر زمین شود.

دیروز

معاینه‌ چشم‌ می‌تواند به تشخیص فشار خون بالا کمک کند. علائم فشار خون بالا ممکن است مدت ها قبل از تشخیص بیماری در چشمان فرد مشهود باشد.

17 ساعت پیش

همزمان با برگزاری مراسم گلکسی آنپکد ۲۰۲۲، سامسونگ بیانیه مطبوعاتی برای ساعت‌های هوشمند گلکسی Watch 5 و Watch 5 Pro و Buds 2 Pro را منتشر کرد.

14 ساعت پیش

گارمین از ساعت هوشمند جدید خود موسوم به Enduro 2 با نمایشگر OLED و عمرباتری ۱۵۰ ساعته رونمایی کرد.

18 ساعت پیش

مایکروسافت تیمی ۲۰۰ نفره را اخراج کرد که روی بازگرداندن مشتریان قدیمی این شرکت تمرکز داشتند.

12 ساعت پیش

ارزش قدیمی‌ترین هنر غار به ۳۰ هزار سال پیش بازمی‌گردد. اما بر اساس شواهد جدید نئاندرتال‌ها هم ممکن است آثاری هنری را خلق کرده باشند.

10 ساعت پیش

بیشتر...