مجله دلتا |
1 ماه پیش

پاکسازی پوست در خانه پاکسازی پوست با بخور مراحل پاکسازی پوست در خانه مجله دلتا

یکی از روش‌های بسیار تاثیرگذار در روتین مراقبت از پوست، پاکسازی پوست صورت در خانه است.
پاکسازی پوست در خانه

بدون شک راهکارهایپاکسازی پوست در خانهیکی از بهترین روش‌هایی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. روش‌های زیادی برای انجام پاکسازی پوست در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این مطلب ازمجله دلتابه بررسی روش‌های خانگی پاکسازی پوست پرداخته‌ایم.

پاکسازی پوست در خانه

بخور صورت

راحت‌ترین راه برای پاکسازی پوست که تاثیر زیادی نیز دارد بخوردادن پوست است. بخور منافذ بسته پوست را باز می‌کند. همچنین پوست را از تمام آلودگی‌ها پاک می‌کند. بخوردادن از این جهت راحت است که می‌توانید مقداری آب را داخل کتری یا قابلمه روی شعله قرار دهید و زمانیکه جوش آمد صورت خود را روی آب جوش گرفته و یک حوله روی سر خود قرار دهید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبرفع شل شدن پوست بعد از لاغریرا بخوانید.

پاکسازی پوست در خانه

شکر

از آنجایی که شکر یکی از بهترین لایه‌بردارها است، برای پاکسازی پوست خانگی از آن استفاده می‌شود. شکر منافذ بسته پوست را باز کرده و بافت‌های آن را ترمیم می‌کند. برای استفاده از شکر برای پاکسازی صورت خود ابتدا آن را به حالت پودر درآورده و مقداری آبلیمو و آب به آن اضافه کنید. مواد را با یکدیگر مخلوط کنید تا از این ترکیب خمیر غلیظی به‌دست آید.

پاکسازی پوست در خانه با عسل

همه ما به‌خوبی در مورد فواید عسل اطلاعات زیادی داریم که در واقع یکی از آن‌ها پاکسازی پوست در خانه به‌شمار می‌رود. منافذبسته پوست با استفاده از عسل باز می‌شود و برای پوست فواید بسیار زیادی دارد. ترشحات چربی که روی پوست وجود دارد با استفاده از این محصول به تعادل می‌رسد. همچنین باید بدانید اگر عسل را روی برخی از نقاط آسیب‌دیده پوست خود بگذارید درمان می‌شود.

پاکسازی پوست در خانه

لیموترش

تقریبا همه افرادی که فصد پاکسازی پوست خود را دارند می‌توانند از لیموترش استفاده کنند.اسید سیتریکموجود در لیموترش باعث از بین رفتن چربی‌های روی پوست می‌شود و آلودگی روی پوست را نابود می‌کند.

جوش شیرین

در پوست همه ما سلول‌های مرده‌ای وجود دارد که جوش شیرین، تمامی این سلول‌های مرده را از بین می‌برد.

پاکسازی پوست در خانه

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبدر بهار ۱۴۰۱ اینجوری آرایش کن!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

۴ هفته پیش

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است امروز به موضوع ایجاد پوستی شفاف و شاداب می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند! ساختن کیف دستی با روسری

۳ هفته پیش

بدون شک راهکارهای پاکسازی پوست در خانه یکی از بهترین روش‌هایی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: مدل مو‌های جذاب تابستانی را بشناسید! آموزش بستن شال و روسری آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه آموزش تصویری بستن مو در کمترین زمان بهترین مدل مو مناسب انواع صورت

۳ هفته پیش

برای داشتن آرایش مناسب بهار، لازم است جسور باشید و در مقابل سیل عظیم تغییراتی که دنیای مد را نشانه گرفته مقاومت نکنید.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: ۵ راز شیک‌پوشی خانم‌ها ترفند‌هایی برای درست کردن موی دختران چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ترفندهایی برای زیبا‌تر کردن ناخن مدل موی زیبا در منزل درست کنیم

۳ هفته پیش

بیشتر...