زومیت |
1 ماه پیش

متا مجبور به اعتراف شد: اینستاگرام با تزریق کد به وب سایت ها فعالیت کاربران را رهگیری می کند زومیت

پس از یافته‌ی حیرت‌انگیز مهندس سابق گوگل، متا رسما تأیید کرد اینستاگرام و فیسبوک با هدف رهگیری فعالیت کاربران، به وب‌سایت‌های به‌نمایش‌درآمده ازطریق مرورگر داخلی خود کد تزریق می‌کنند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زومیت نوشت: دو آسیب‌پذیری واتساپ که یکی از آن‌ها در مرحله‌ی بحرانی قرار دارد، در جدیدترین به‌روزرسانی این اپلیکیشن برطرف شده‌اند. اگر به اینترنت دسترسی دارید، سریعاً واتساپ را به‌روزرسانی کنید.

22 ساعت پیش

سامسونگ این بار به جای گوشی، تبلتی از خانواده‌ی Fan Edition را عرضه خواهد کرد؛ این محصول اخیراً در گیک‌بنچ با شماره مدل SM-X506B مشاهده شده است.

19 ساعت پیش

ایسنا نوشت :ایلان ماسک، میلیاردر فناوری، در فهرست جدید فوربس صدرنشین فهرست ۴۰۰ ثروتمند آمریکا قرار گرفت و از دومین فرد ثروتمند این کشور پیشی گرفت.

22 ساعت پیش

 اینتل هم‌زمان با معرفی گرافیک‌های Arc A770، فناوری ارتقای مقیاس XeSS خود را در بازی‌هایی مانند Shadow of the Tomb Raider در دسترس کاربران قرار داد.

17 ساعت پیش

ظاهرا برخی گوشی‌های قدیمی سری گلکسی سامسونگ ازجمله زد فولد ۲ و S20 FE با مشکل باد کردن باتری مواجه شده اند.

18 ساعت پیش

طرح صیانت به گونه‌های مختلفی در حال اجرا است.

12 ساعت پیش

شرکت MRI تولیدکننده بیلبورد تبلیغاتی می‌گوید سامسونگ الکترونیکس پنج پتنت را نقض کرده و کمیسیون تجارت بین الملل آمریکا تحقیقات را شروع کرده است.

22 ساعت پیش

با فعال شدن UEFI در سرفیس Duo 2، امکان اجرای ویندوز روی این محصول فراهم شد.

15 ساعت پیش

یکی از محققان حوزه نجوم با اشاره به فعالیت‌های علمی ابوریحان بیرونی معتقد است نامگذاری روز ملی نجوم زمینه‌ای برای ترویج علم نجوم در کشور است و می‌توان پدیده‌های علمی نجوم را با زبان ساده تعریف کرد.

21 ساعت پیش

بیشتر...