مجله دلتا |
۱ هفته پیش

جاذبه هایی که ناپدید می شوند فرپدگاه بارا قلعه سنت میشل پسیج دو گوا مجله دلتا

جاذبه‌های دیدنی زیادی در دنیا وجود دارد. از زیباترین جاذبه‌ها گرفته تا عجیب‌ترین‌هایی که بازدیدکنندگان را شگفت‌زده می‌کنند. اما در بین این جاذبه‌ها، مکان‌هایی وجود دارد که نه به خاطر زیبایی یا عجیب بودنشان، بلکه به دلیل ناپدید شدنشان مورد توجه واقع شده‌اند!
جاذبه هایی که ناپدید می شوند

جاذبه های گردشگری‌ در دنیا هستند که به دلیل نزدیکی به دریا و در اثر پدیده جزر و مد، در طول روز چندین بار از نظرها پنهان می‌شوند. بامجله دلتاهمراه باشید تا باجاذبه هایی که ناپدید می شوندآشنا شوید.

جاذبه هایی که ناپدید می شوند

پسیج دو گوا در فرانسه

اگر به فرانسه سفر می کنید، حواستان باشد که از کدام جاده می‌گذرید. ممکن است یک دفعه آن جاده ناپدید شود! جاده پسیج دو گوا، دو بار در طول روز در هنگام مد ناپدید می‌شود. این جاده ۴ کیلومتری، موقع مد دریا ۳ متر زیر آب می‌رود! مردم محلی به طور معمول دو بار در روز از این جاده رفت و آمد می‌کنند. پنل‌هایی که در کنار جاده نصب شده‌اند مشخص می‌کنند که چه زمانی عبور از این جاده امن است. با وجود این ممکن است عده‌ای درگیر موج‌ها بشوند. در این صورت می‌توانند از برج‌های نجات‌دهنده‌ای که در این جاده قرار داده شده است، کمک بگیرند.پسیج دو گوا در فرانسه ،از جاذبه هایی که ناپدید می شوند

قلعه سنت میشل در انگلستان، ازجاذبه هایی که ناپدید می شوند

این قلعه یکی از معروف‌ترین آثار تاریخی انگلستان است. دسترسی به این قلعه تاریخی، فقط در هنگام جزر ممکن است. مسیر پیاده‌روی مخصوصی که به این قلعه منتهی می‌شود، فقط در هنگام جزر دریا در دسترس است و ممکن است هر لحظه ناپدید شود. حتی ممکن است در وسط راه رسیدن به این قلعه باشید و یک دفعه ببینید در وسط دریا ایستاده‌اید! در این قلعه می‌توانید سلاح‌های قدیمی، باغ‌های زیبا و چشم‌اندازهای بی‌نظیری را ببینید.
قلعه سنت میشل در در انگلستان، از جاذبه هایی که ناپدید می شوند

فرودگاه بارا در اسکاتلند

این فرودگاه در غرب اسکاتلند قرار گرفته است.فرودگاه بارادر زمان مد به زیر آب می‌رود. برنامه‌های پرواز و فرود، با جزر و مد دریا تنظیم می‌شوند! بهتر است اگر تصمیم گرفتید به اسکاتلند سفر کنید، حواستان باشد چه مقصدی را انتخاب می‌کنید. ممکن است یک دفعه متوجه شوید که در وسط دریا فرود آمده‌اید!
فرودگاه بارا، از جاذبه هایی که ناپدید می شوند

مجسمه‌های رودخانه تایمز در انگلستان، ازجاذبه هایی که ناپدید می شوند

اگر هنگام مد به دیدن این مجسمه‌ها بروید، احتمالا نمی‌توانید آن‌ها را ببینید! این ۴ مجسمه فقط در هنگام جزر آب قابل دیدن هستند. هدف از ساخت این مجسمه‌ها این بود که توجه مردم به سوخت‌های فسیلی جلب شود. سر این اسب‌ها به عنوان پمپ نفت کار می‌کند. افراد روی آن‌ها نماد محافظان این سوخت هستند. از این ۴ مجسمه، دو نفر از اسب‌سوارها تاجر و دو نفر دیگر کودک هستند.
مجسمه‌های رودخانه تایمز در انگلستان، از جاذبه هایی که ناپدید می شوند
پیشنهاد مطالعه:برای آشنایی با دیگر جاذبه‌هایجهانگردی،نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!را درمجله گردشگریدلتا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

افرادی بوده‌اند که وسیله‌ای را در کنار چاه نارسبورو می‌گذاشتند و می‌دیدند که وسایلشان به‌تدریج و فقط در عرض چند هفته تبدیل به سنگ می‌شد.

8 ساعت پیش

روستای سرخاب یک منطقه ییلاقی است و با عنوان بهشت ساوجبلاغ در میان بسیاری از گردشگران منطقه محبوبیت بسیار زیادی دارد. با ما همراه باشید.

دیروز

خانه هانگ نگا در کشور ویتنام قرار دارد که معماری آن شبیه به درخت است و تمامی نمای ساختمان داخلی و خارجی با الهام‌ از طبیعت‌وحشی ساخته شده‌.

4 روز پیش

درختان اسلوپ پوینت در نیوزیلند یکی از متفاوت‌ترین و خاص‌ترین پدیده‌های طبیعی این کشور هستند گرچه جاذبه‌های زیادی در این کشور وجود دارند.

۱ هفته پیش

بهترین کود برای رشد درختان میوه زمانی می تواند کارایی مطلوب داشته باشد که در زمان مناسب اعمال شود؛ کودهای شیمیایی و حیوانی هرکدام متناسب با نوع خاک و محصول

۱ هفته پیش

سراب صحنه در محلی به نام دربند قرار دارد که دره‌ای سرسبز است. طبیعت بی‌نظیر باعث شده که امکانات تفریحی و اقامتی زیادی ایجاد شود.

۱ هفته پیش

قصر میسور پس از تاج محل پربازدیدترین بنای تاریخی در هند به شمار می رود و گردشگران داخلی و خارجی برای دیدن این قصر زیبا هند سفر می کنند.

۱ هفته پیش

نقش زنان در تولید، مزرعه ، کارخانه بازارهای جهانی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

سنگ های متحرک به یک پدیده زمین‌شناسی اشاره دارد که در دریاچه خشک ریسترک پلایا به وقوع می‌پیوندد. این دریاچه در شمال غربی دره مرگ قرار دارد.

۱ هفته پیش

اگر دنبال ترس و هیجان هستید باید به کوه هوآشان چین یا همان گذرگاه هوآشان بروید که یکی از خطرناک‌ترین گذرگاه‌های کوهستانی دنیا است.

۱ هفته پیش

روستای کندلوس در نوشهر مانند نگینی پر فروغ با طبیعتی باورنکردنی در بین بقیه روستاهای ایران خودنمایی می‌کند و قدمتی ۴ هزار ساله دارد.

۱ هفته پیش

سال‌هاست که افراد زیادی برای یافتن همسر رویایی خود به درخت عروس و داماد در آلمان نامه می‌نویسند و اکثر آن‌ها شریک زندگی خود را می‌یابند.

۱ هفته پیش

بیشتر...