مجله دلتا |
۲ هفته پیش

انواع مدل ناخن مدل ناخن مدل ناخن مربع مدل ناخن بادامی مدل ناخن بیضی مجله دلتا

دست‌های شما، پیش از آن‌که شما شروع به صحبت و گفتگو کنید به جای شما صحبت می‌کنند و به همین دلیل باید زمانی مشخص برای رسیدگی به وضعیت ناخن‌ها و سلامتی آن‌ها در نظر بگیرید.
انواع مدل ناخن

شکل مناسب ناخن در فرم دهی کلی دستان شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین از انتخاب بهترین و مناسب‌ترین شکل ناخن برای دست‎‌هایتان به سادگی نگذرید. در این مطلب ازمجله دلتاهمراه ما باشید تا باانواع مدل ناخنمناسب دست خودتان آشنا شوید.

انواع مدل ناخن

هر چند امروزه به مدد کاشت ناخن می‌توانید برای دست‌هایتان هر مدل ناخنی را انتخاب کنید، ولی به صورت کلی در بین مدل‌های ناخن ۵ مدل محبوبیت بیشتری دارند و برای بیشتر فرم دست‌ها مناسب هستند.

مدل ناخن گرد – Round

ناخن‌های گرد از یکی از ساده‌ترین و کلاسیک‌ترین مدل‌های ناخن به شمار می‌آیند. اگر دوست دارید به ظاهر ناخن‌هایی بلند داشته باشید اما قد ناخن‌هایتان کوتاه بماند این فرم ناخن برای شما بسیار مناسب است. ناخن‌های گرد که دارای طولی کوتاه با لبه‌هایی گرد هستند، برای انگشتان پهن و کوتاه بهترین گزینه‌ به حساب می‌آیند. این مدل کمک می‌کند تا صدف ناخن انگشتانی که پهن هستند ظریف و کشیده به نظر برسد.
اگر شما از افرادی هستید که صدف ناخن باریکی دارید این مدل ناخن را از لیست خود حذف نکنید. همانطور که گفتیم این مدل بسیار ساده و کلاسیک بوده و به انواع مدل انگشتان دست، زیبایی خاصی می‌بخشد.

مدل ناخن

مدل ناخن مربع – Square

این مدل از ناخن‌ها نیز مانند شکل گرد بسیار مناسب افرادی است که می‌خواهند قد ناخن‌های خود را کوتاه نگه دارند. انواع مدل‌های مربعی جزو مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک است. مدل ناخن مربعی، با لبه‌هایی صاف و نوک مربعی شکل بسیار مرتب و شیک به نظر می‌رسند. مدل ناخن‌ مربعی شکل بر روی دستانی که ظریف و لاغر هستند و انگشتانی کشیده دارند، بسیار زیبا و خاص جلوه می‌کند.

مدل ناخن مربع

مدل ناخن بادامی – Almond

مدل بادامی دارای کناره‌های باریک است و به سمت انتها و بیرونی ناخن شکل مخروطی به خود می‌گیرد و نوک آن گرد است. اگرچه این مدل برای ناخن‌های کوتاه، جذاب و شیک به نظر نمی‌رسد، اما در عوض بر روی ناخن‌های بلند بسیار جذاب و زیبا است. این مدل به دلیل شکل کشیده‌اش بیشتر مناسب افرادی است که صدف ناخن دست بلند و ظریفی دارند.

Almond

مدل ناخن بیضی – Oval

ناخن‌های بیضی هم به علت ظاهری کشیده برای کسانی که صدف ناخن کوتاه و یا پهنی دارند بسیار ایده‌آل است. قد متوسط رو به بلند این مدل از ناخن، که در نهایت نوکی نیم دایره دارد، این شکل را شبیه به ناخن‌های مدل بادامی می‌کند با این تفاوت که ظاهر ناخن‌های بیضی صاف، نرم‌تر و ظریف‌تر به نظر می‌رسد. نتیجه‌ی این تفاوت ناخن‌هایی با ظاهر ظریف و زنانه‌تر است. این مدل از ناخن به افرادی که انگشتانی کوتاه و پهن دارند به شدت پیشنهاد می‌شود.

Oval

مدل ناخن تابوت/ بالرین – Coffin/Ballerina

یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای کسانی که ناخن بلند و صدف ناخن باریکی دارند ناخن‌هایی به شکلبالریناست. این شکل ناخن به طور مشخص باریک و بلند است و در انتها و نوک ناخن‌ها مربع شکل می‌شود. باید بگوییم که این مدل ناخن زیبا وفریبندهبه دلیل بلندی قد بیشتر مناسب افرادی است که ناخن‌های بلند و در عین حال محکمی دارند.

Coffin

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبرنگ لاک خود را با فصل پاییز ست کنید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روی هر محصول زیبایی و آرایشی علائمی وجود دارد که شاید همه آن‌ها را ندانیم. در این مطلب با مهم‌ترین علائم روی محصولات آرایشی آشنا می‌شویم.

9 ساعت پیش

پالتوی تدی یکی از نمونه‌های شیک و جذابی است که این روزها تبدیل به یک ترند جذاب شده است. کت تدی یا پالتوی تدی یک انتخاب زیبا، راحت و پشمی است.

دیروز

آرایش چشم تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد و باید با ظرافت و دقت صورت گیرد. در این مطلب از مجله دلتا آرایش مناسب انواع چشم را بررسی کردیم.

5 روز پیش

اگر بدانید که چه رنگ مویی با تُن پوست شما هماهنگی دارد،‌ می‌توانید با انتخاب رنگ مو مناسب بر جذابیت چهره خود بیفزایید.

۱ هفته پیش

هر فصلی استایل مخصوص به خود را دارد. در این مطلب از مجله دلتا به شما اطلاعات لازم در مورد بهترین نوع پوشش در فصل پاییز را خواهیم داد. 

۱ هفته پیش

پارچه چرم طبیعی یا مصنوعی با رنگ‌های مختلف، یک پارچه مناسب برای انواع لباس‌های پاییزه و زمستانه است که استایل خیابانی شما را تکمیل می‌کند.

۱ هفته پیش

بیشتر...