خبرآنلاین |
1 ماه پیش

عکس حراج آخرین مدل خودرو جیمزباند با این قیمت نجومی خبرآنلاین

عکس | حراج آخرین مدل خودرو جیمزباند با این قیمت نجومی!

گجت نیوز نوشت: ماشین آخرین فیلم جیمز باند وقت مردن نیست – No Time to Die با قیمت چند میلیون دلاری فروخته شد. این خودروی خاص آرزوی همه طرفداران مامور 007 است.

جیمز باند، محبوب‌ترین مامور مخفی جهان (البته در دنیای سینما!) همیشه به خودروهای خاصِ فراموش‌نشدنی خود شهرت داشته و به تازگی روی هم رفته ۳ خودرو از آخرین فیلم جیمز باند تحت عنوان «وقت مردن نیست» (No Time to Die) با قیمت‌های چشمگیری در مزایده به فروش رفته است؛ خودروهایی که طرفداران پر و پا قرص مامور 007 عاجزانه حسرت آن را می‌کشند.

آخرین ماشین جیمز باند

اول از همه، یکی از 8 خودروی بدلکاری استون مارتین DB5 در این فیلم با قیمت 3,209,773.17 دلار به فروش رسید. هر کدام از 8 خودروی بدلکاری DB5 برای فیلم جدید جیمز باند با هدف مشخصی توسعه پیدا کرده‌اند. این خودروی جیمز باند در مزایده دارای پلاک چرخان، چراغ‌های جلوی جمع‌شدنی، تیربارهای بالاپر و بمب‌های کوچک ساختگی است. همه عواید حاصل از فروش این ماشین جیمز باند به خیریه پرینس تراست که به جوانان بریتانیایی بین ۱۱ تا ۳۰ سال کمک می‌رساند و همچنین صندوق خیریه شاهزاده ولز اهدا شد.

سه خودروی جیمز باند در مزایده

از این استون مارتین 3.2 میلیون دلاری که بگذریم، یک استون مارتین V8 وانتیج مدل 1981، خودروی محبوب تیموتی دالتون از مامور 007 با قیمت 692,046 دلار در مزایده به فروش رسید. سال‌ها قبل نسخه‌ای از استون مارتین V8 در فیلم 1987 جیمز باند با نام «روشنایی‌های پایدار روز» (The Living Daylights) حضور پیدا کرده بود و حالا نسخه وانتیج آن به جدیدترین فیلم جیمز باند راه پیدا کرده است. درآمد حاصل از این مزایده برای آژانس کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان یا به اختصار UNHCR در نظر گرفته شد.

سومین و آخرین ماشین جیمز باند در این مزایده، یکی از 25 نسخه استون مارتین DBS سوپرلگرا 007 بود که استون مارتین به مناسبت حضور سوپرلگرا در این فرانچایز نمادین جیمز باند ساخته بود. استون مارتین DBS از صفحه‌ای با امضاهای حک‌شده چندین شخصیت مهم برخوردار است: لاشانا لینچ که داخل فیلم سوار این خودرو شده بود و تهیه‌کننده‌های فیلم مایکل جی. ویلسون و باربارا بروکلی. این استون مارتین فوق‌العاده ویژه با قیمت 442,909 دلار فروخته شد و کل این مبلغ به بنیاد سلطنتی شاهزاده و پرنسس ولز اهدا می‌شود.

223227#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بازگشت حساب‌های تعلیق‌شده به توییتر Twitter شروع شد طبق گفته منابع آگاه. ایلان ماسک بیگ بنگ توئیتر را به راه انداخت. آخرین اخبار از توییتر و ایلان ماسک.

6 ساعت پیش

ظاهراً شیائومی ۱۳ پرو می‌تواند ازنظر شارژدهی، بهتر از ایفون ۱۴ پرو مکس عمل کند.

9 ساعت پیش

راهکار FUNTORO به‌عنوان مدل تجاری هوشمند برای بهره‌گیری در ورزشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، تاکنون بازخوردهای مثبت کاربران را به‌دنبال داشته است.

7 ساعت پیش

زومیت نوشت: اجرای طرح توسعه فیبر نوری تا امروز در ۶۵ شهر در ۱۰ استان آغاز شده است. با ترمیم فیبرهای دریایی ۷۲۰ گیگ به ظرفیت اینترنت کشور اضافه شد.

9 ساعت پیش

همشهری‌آنلاین نوشت: گلی را که دیه‌گو مارادونا در جام جهانی۱۹۸۶ با دست به انگلیس زد، همه با نام دست‌خدا به یاد دارند. این خطای هند که از چشم داور پنهان ماند، یکی از بحث‌برانگیزترین اتفاقات فوتبال تا به امروز است. اما از زمان آن بازی پرهیجان، خیلی چیزها در فوتبال تغییر کرده است.

10 ساعت پیش

ایسنا نوشت: روماتیسم مفصلی شایع‌ترین بیماری التهابی سیستمیک مفاصل بوده و جزو بیماری‌های خود ایمنی مزمن محسوب می‌شود. اخیرا یک استارت آپ دانمارکی از توسعه یک ربات که قادر به تشخیص آرتریت روماتوئید (rheumatoid arthritis) یا روماتیسم مفصلی است، خبر داده است.

5 ساعت پیش

مردی که ادعا می‌کرد مامور سابق سیا است، در حالی که در بستر مرگ بود، ادعاهای تکان‌دهنده‌ای درباره منطقه ۵۱ کرد.

4 ساعت پیش

Bullit با همکاری مدیاتک اولین گوشی هوشمند مجهز به سیستم پیام‌رسانی ماهواره‌ای را در سه ماهه اول ۲۰۲۳ معرفی خواهند کرد.

8 ساعت پیش

کاربران بازار از این پس می‌توانند پیش از نصب هر برنامه یا بازی ایرانی، نتایج بررسی امنیت آن را توسط ده آنتی‌ویروس جهانی ببینند.

10 ساعت پیش

بیشتر...