مجله دلتا |
۳ هفته پیش

پاییز چی بپوشیم رنگ های 2021 رنگ پاییز ترند پاییز 2021 رنگ پاییز امسال مجله دلتا

شاید بارها از خود سوال کرده اید که امسال پاییز چی بپوشیم که پاییز را فریاد بزند. این مطلب به شما می‌گوید که رنگ‌های ترند شده پاییز امسال کدامند.
پاییز چی بپوشیم

فصل پاییز را همیشه هزاررنگ شنیده‌ایم. پس خیلی تعجب آور نیست که ده‌ها رنگ هم برای پوشش با خود بیاورد. پس شما هم حتماً بارها از خود پرسید‌ه‌اید پاییز چی بپوشیم که حال و هوای پاییزی داشته باشد. بامجله دلتاهمراه باشید تا پاسخ مناسبی برای سوالتان بیابید.

پاییز امسال چی بپوشیم

در زمان‌های مختلف همیشه تکه‌ای به لباس هایمان اضافه شده و تکه‌ای از گوشه آن کنده شده‌است. یعنی شال گردن، اکسسوری ها، بوت و یا چکمه، گاهی هستند و گاهی نیستند. اما مانتو، پالتو و بارانی جزء لاینفک پاییز زیباست که می‌توانید رنگ‌هایی که می‌شماریم را با آنها ست کنید.

رنگ های متضاد پاییز

  • آبی فیروزه‌ای

آبی فیروزه‌ای از آن دسته رنگ‌ های اسرارآمیز است که طرفداران زیادی دارد. ترکیب این آبی با رنگ مشکی، انتخاب خوبی برای پاییز است.

رنگ فیروزه ای

  • سبز

امسال رنگ سبز روی بورس است. افرادی که خود را تاثیرگذار می‌دانند، از لباس‌هایی به رنگ سبز استفاده می‌کنند. نپرسید پاییز چی بپوشیم چون تضاد سبز با رنگ پاییز قطعاً نگاه هرکسی را جذب می‌کند.

  • پاییز بنفش

از بنفش به عنوان یک رنگسلطنتییاد می‌شود ولی در عین حال می‌توان از آن برای مهمانی هم استفاده کرد. به خصوص بنفش تیره، که نشان دهنده اعتماد به نفس و قدرت است.

رنگ پاییز بنفش

رنگ های اصلی پاییز

  • قرمز

قرمز رنگ گرم و تندی در طبیعت است و به راحتی در پاییز می توان با آن درخشید. توجه بیشتری را هم با این رنگ به خود جلب خواهید کرد.

اگر از خودتان می‌پرسید پاییز چی بپوشیم که با قرمز ست شود خوب است بدانید: برای ست کردن با رنگ قرمر می‌توانید از رنگ‌های خنثی و یا رنگ‌های روشن‎‌‌‎‎‌‎‌تری از طیف قرمز استفاده کنید.

اگر می خواهید در روزهای سرد قرمز بپوشید بهتر است آن را با رنگ کرم، زرد و یا قهوه‌ای ست کنید.

  • نارنجی

نارنجی هم مثل سبز امسال در صدر جدول ترند ها قرار دارد. در کنار رنگ زرد دقیقاً رنگ پاییزی را القا می‌کند و افرادی که شور و نشاط بالایی دارند از رنگ‌های زرد تیره، قرمز و نارنجی در پاییز استفاده می‌کنند.

چ رنگ بپوشیم

  • کرم (شتری)

رنگی که می‌توان آن را کلاسیک خواند کرم است. پس برای انتخاب کت و پالتو در این فصل بسیار مناسب است. حتماً می پرسید با کرم در پاییز چی بپوشیم ؟ خیلی ساده است شما می‌توانید به راحتیبرای تکمیل استایل خوداز تمام تُن‌های هم‌خانواده این رنگ استفاده کنید.

کرم شتری رنگ

  • پاییز طلایی

کلاًرنگ طلایی در پاییز زیاد دیده می‌شود. از محبوبیت خاصی برخوردار است و معمولاً طیف طلایی، زرد و یا قهوه‌ای روشن می تواند ترکیب رنگی خوبی باشد.

پیشنهاد مطالعه:حتماً خواندن مطلبچرا اسکراب صورت مهم استبرایتان جذاب خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

لاک یک اکسسوری مهم در استایل شماست. انتخاب رنگ لاک ناخن پاییزی می‌تواند زیبایی استایل شما را چندبرابر کند. همراه مجله دلتا باشید.

6 ساعت پیش

اگر می‌خواهید بهترین و زیباترین مدل لباس پاییزه دخترانه را تهیه کنید، به ادامه مطلب توجه نمایید تا با چند استایل جذاب و به‌روز آشنا شوید.

9 ساعت پیش

انواع مدل تاپ زنانه چنان زیبا و دلفریب هستند که به ندرت می‌توانید در برابر خرید آن‌ها مقاومت کنید. همراه مجله دلتا باشید.

12 ساعت پیش

ست مانتو با انواع شلوار گشاد از آن جهت اهمیت زیادی دارد که می‌تواند استایل شیک شما را به کلی خراب کند! همراه بخش مد وزیبایی مجله دلتا باشید.

دیروز

خیاطی حس خوبی دارد، می‌توانیم لباس‌های زیبا بدوزیم و لباسهای بزرگ را اندازه تن خود کنیم. در آموزش خیاطی برای مبتدی‌ها نکات مهم را بخوانید.

پریروز

امروزه طراحان مد و فشن با ارائه پیشنهادها و طرح‌های جذاب، معنای جدیدی به استایل کاری بخشیدند. این مقاله را بخوانید تا در محل کار خود تک باشید.

پریروز

مدل مانتو دانشجویی به بررسی انواع مدل مانتو‌های شیکی میپردازد که با مقنعه می‌توانید آن را ست کنید و در محیط‌های آموزشی و فرهنگی بدرخشید.

3 روز پیش

یک رژ لب خوب تاثیر بسزایی در تکمیل آرایش شما دارد. پس یک خرید اشتباه هم می‌تواند باعث کاهش زیبایی شده و حتی مضراتی برایتان داشته‌باشد.

۱ هفته پیش

سبک مینیمال ها به نوعی استایل مینیمال گفته می‌شود که در آن از هر چیز اضافه و پرزرق و برق خودداری شده و آیتم‌های لباس ساده اما جذاب باشند.

۱ هفته پیش

بیشتر...