مجله دلتا |
2 ماه پیش

ست کردن پیراهن سفید ست کردن پیراهن پیراهن سفید پیراهن سفید اسپرت مجله دلتا

لباس‌های بسیار کمی وجود دارند که مانند پیراهن سفید دکمه‌دار به آن‌ها وابسته باشیم. فرقی نمی‌کند که جنس آنها چه باشد، این پیراهن ظاهری مرتب، شیک و مدرن به استایل شما می‌دهد.

پیراهن سفید دکمه‌دار به راحتی با همه‌چیز ست می‌شود و برای تیپ‌های رسمی و غیررسمی آخر هفته یا حتی بیرون رفتن‌های شبانه با دوستان مناسب است. در این مطلب ازمجله دلتاتعدادی از استایل‌‌ها برایست کردن پیراهن سفیدرا ذکر می‌کنیم.

با پیراهن سفید دکمه‌دار استایل خود را متفاوت‌تر کنید

ست کردن پیراهن سفید با کاپشن پافر برای استایل خیابانی

گاهی تنها چیزی که برای زیباتر شدن تیپ کلاسیک به آن نیاز دارید، استفاده کردن از یک تکه لباس ترند است. سعی کنید این پیراهن را جهت داشتن استایلی باکلاس با یک کمربند تزئین شده و آنکل بوت‌های مشکی براق بپوشید. برای داشتن ظاهری غیر رسمی‌تر برای آخر هفته می‌توانید تنها کتونی‌های ساده را با این استایل استفاده کنید.

ست کردن پیراهن سفید

پیراهن سفید نازک برای مهمانی

پوشیدن پیراهن‌های سفید نازک، امسال یکی از بزرگ‌ترین ترندهاست و برای آن دسته از کسانی که دوست دارند به‌روز باشند، چالش ‌برانگیز است. ست کردن پیراهن سفید و نازک به روشی ترند و جذاب بدون نشان دادن پوست بدن خود را می‌توانید در تصویر مشاهده کنید.

ست کردن پیراهن سفید

استایل غیر رسمی با دامن جین

در اینجا یکاستایلزیبا با پیراهن سفید دکمه‌دار برای روزهای گرم‌تر سال و زمان رفتن به دروهمی‌های دخترانه یا مهمانی نیمه رسمی را می‌بینید. به سادگی پیراهن سفید دکمه‌دار کلاسیک را داخل دامن کوتاه جین قرار دهید و آن را با یک جفت صندل بدون پاشنه زیبا و کیف دستی ست کنید.

ست کردن پیراهن سفید

ست کردن پیراهن سفید در تیپ اسپرت

ترند لباس‌های اسپرت و ورزشی این روزها در دنیایمدو فشن بسیار پرطرفدار هستند. در حالی که شما می‌توانید به سادگی یک شلوار خط‌دار ترند را با تیشرتی گشاد ست کنید، چرا نباید تیپ خود را متفاوت و جالب‌تر کنید؟ با پوشیدن یک پیراهن سفید کلاسیک مانند عکس به همراه یک شلوار ورزشی، استایل خیابانی برای خود درست کنید که برای روزهای غیر رسمی و آخر هفته‌ها مناسب است و می‌توانید با آن منحصربه‌فرد به نظر برسید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه:مطلب مشابهچه رنگ‌هایی را با لباس بنفش ست کنیم؟را می‌توانید مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برای ایجاد شیک‌ترین استایل باید از چه سبکی الهام گرفت؟ برای داشتن استایلی جذاب باید چگونگی ست کردن کفش با شلوار را بدانیم.

۱ هفته پیش

برای زمستان، لباس‌ها و اکسسوری‌های متنوعی وجود دارد. در این مطلب می‌خواهیم به نکاتی بپردازیم که باعث ایجاد استایل زمستانه شیک دخترانه می‌شود.

۱ هفته پیش

امروزه روش‌های جدید و متنوعی برای داشتن ابروهای زیبا و طبیعی وجود دارد که بیشتر آن‌ها پر هزینه هستند و همینطور ریسک زیادی هم دارند.

۱ هفته پیش

بیشتر...