نمونه از بهترین لود اوت کالاف دیوتی warzone ایموجو

یکی از بازی‌های سبک بتل رویال که از زمان انتشار خود توانسته گیمرهای زیادی را سرگرم کند،بازی کالاف دیوتیمی‌باشد. برای داشتن تجربه لذت و هیجان در این بازی نیاز به آشنا شدن با ترفندهای حرفه‌ای و همینطور به کارگیری مناسب از اسلحه‌ها است. در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 امکان جمع‌آوری پول و همینطور خرید تجهیزات وجود داشته و مانند بازی‌های دیگر سبک بتل رویال در آغاز مسابقه بایستی سلاح‌ها را پیدا کنید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

چیزی که اغلب بازیکنان را میخکوب بازی کالاف دیوتی وارزون کرده، ویژگی لود اوت کردن (بهترین ترکیب استفاده از تفنگ) است. این بازی امکان ساختن تعدادی از تجهیزات را برای گیمرها فراهم می‌آورد. برای بررسی بهترین لود اوت‌ها در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 تا انتهای این نوشته از سایت ایموجو همراه ما باشید.

اهمیت لود اوت در بازی کالاف دیوتی وارزون 2

حتما ببینید

راهنمای زره های god of war ragnorak

کامل‌ترین آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2

هرچیزی که درباره قراردادها یا Contract در کالاف دیوتی وارزون…

کدام قهرمان ها در بازی marvel midnight suns هستند؟

بازی محبوب کالاف دیوتی این امکان را برای شما به عنوان بازیکن فراهم می‌کند که از انواع سلاح‌ها، نارنجک‌ها و … موجود در بازی استفاده نمایید. همچنین استفاده از برخی ویژگی‌ها در این بازی تنها با لود اوت‌ها امکان‌پذیر هستند.

لود اوت‌ها این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که در کنار دو سلاح از یک نارنجک و یک تاکتیکال نیز بهره ببرید. با استفاده از این قابلیت جذاب، بازی کردن همراه با هیجانی وصف‌ناپذیر خواهد بود. در ادامه به معرفی بهترین ترکیب تفنگ در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 می‌پردازیم.

Victus XMR + STB 556 .1

لوداوت Victus XMR + STB 556

این لود اوت برای زمانی که با دشمنان مواجه می‌شوید، فوق‌العاده است. Victus XMR از بهترین تفنگ تک تیرانداز بوده و به دلیل قدرت توقف عالی که دارد برای مسافت‌های طولانی مناسب است. بنابراین شما می‌توانید تمامی دشمنان را از دور از بین ببرید. این سلاح با STB 556 گزینه خوبی در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 می‌باشند. این دو سلاح شما را به یک نیروی ترسناک در مبارزات از راه دور تبدیل کرده و همچنین شما را در فاصله‌های نزدیک رقابتی حفظ می‌کنند.

Signal 50 + Kastov-74U .2

لودات Signal 50 + Kastov-74U

یکی دیگر از تفنگ‌های تک تیرانداز signal 50 بوده و قادر به شلیک چندین تیر در یک زمان می‌باشد. kastov-74U همراه خوبی برای این تفنگ محسوب شده و از سخت‌ترین تفنگ‌های تهاجمی از نظر آسیب در هر شلیک است. signal 50 امکان شلیک‌های رگباری سریع را فراهم کرده و kastov-74U برای شما سرعت و تسلط را در فاصله‌های نزدیک مبارزات به وجود می‌آورد.

SP-R 208 + FSS Hurricane .3

leadouts SP-R 208 + FSS Hurricane

این ترکیب اسلحه می‌تواند برای پوشش بردهای بلند و متوسط عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد. تفنگ تک تیرانداز در این ترکیب می‌تواند به راحتی با شلیکی قوی هدف‌های بیش از صد متر را نشانه‌گیری نماید. FSS نیز برای ذوب کردن دشمنان در محدوده‌های نزدیک گزینه‌ای عالی خواهد بود. عملکرد این لود اوت بسیار منحصر به فرد بوده و مناسب بازیکن‌های حرفه‌ای می‌باشد.

M4 + Expedite 12 .4

leadout M4 + Expedite 12

M4 یک AR قدرتمند و قابل تنظیم محسوب شده و برای مسافت‌های دور گزینه‌ای عالی خواهد بود. البته این اسلحه در بردهای دیگر نیز موثر بوده و به شما قدرت زیادی در بازی می‌دهد. این ترکیب به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت به دشمن حمله کنید و آن‌ها را یکی پس از دیگری به هلاکت برسانید. بنابراین با کمک این سلاح‌ها دیگر نگران حمله به دشمن نخواهید بود.

MCPR-300 + Kastov 762 .5

MCPR-300 + Kastov 762 leadout

این لود اوت برای بازی قدرتمند و سازگاری با شرایط مختلف ساخته شده است. با وجود اینکه MCPR300 نسبت به Victus XMR قدرت زیادی ندارد، اما ارزش اینکه در این لیست قرار بگیرد را خواهد داشت. MCPR-300 برد کمی داشته و آسیب کمتری وارد می‌نماید. اما سرعت آن از Victus XMR بیشتر بوده و عملکرد عالی در تنظیم دارد. Kastov 762 سلاحی بسیار قوی بوده و دارای بردی عالی است. بنابراین می‌تواند برای تمامی مسافت‌ها عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد.

STB 556 + Lachmann Sub .6

STB 556 + Lachmann Sub لوداوت

از تفنگ STB 556 به عنوان گزینه دور برد استفاده شده و می‌تواند به راحتی دشمنان را در فاصله 100 متری منفجر نماید. Lachmann Sub یکی دیگر از SMGهای قدرتمند در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 به شمار می‌آید. با این لود اوت شما دو سلاح موثر در ختیار دارید که در بردهای مربوط به خود عملکرد عالی دارند. بنابراین می‌توانید به راحتی به مبارزه با دشمنان بپردازید.

SP-X 80 + M4 .7

SP-X 80 + M4 loadout

SP-X 80 گزینه‌ای عالی برای تفنگ تک تیرانداز محسوب شده و کسانی که نمی‌خواهند به هر دلیلی از signal 50 یا MCPR-300 استفاده کنند، انتخاب مناسبی خواهد بود. این تفنگ سبک‌تر بوده و آسیب کمتری نیز وارد می‌نماید. با این حال SP-X 80 همچنان به عنوان یک تفنگ موثر برای مسافت‌های طولانی به شمار می‌آید. این تفنگ ویژه شلیک‌های سرعتی در بردهای طولانی است. M4 برای دویدن و تیراندازی در نظر گرفته شده، در حالی که SP-X 80 برای شلیک‌های سرعتی مناسب‌تر است.

Raal MG + Fennec 45 .8

Raal MG + Fennec 45 لود اوت

این دو اسلحه می‌توانند به سرعت دشمنان را در مسافت‌های طولانی نابود کنند. این سلاح‌ها به شما این امکان را می‌دهند که با سرعتی باور نکردنی به دشمن حمله کنید و حتی پس از مرگ آن‌ها نیز به شلیک کردن ادامه دهید. این یک لود اوت فوق‌العاده برای سرکوب دشمنان در هر محدوده‌ای محسوب می‌شود. بنابراین با کمک این سلاح‌ها به دشمن حمله کرده و از پیشرفت در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 لذت ببرید.

RAM-7 + LC10 .9

RAM-7 + LC10 لودات کالاف دیوتی وارزون 2

سلاح RAM-7 توانسته برد قابل قبولی را برای بازکنان کالاف دیوتی وارزون 2 ارائه دهد. همچنین این سلاح دقت بالایی داشته و سلاح ترکیبی خوبی را با LC10 تشکیل می‌دهد. با این لودات کشتن دشمنان دیگر کار سختی برای شما نخواهد بود.

به نظر شما بهترین لودات برای بازی کالاف دیوتی کدام است؟

بازی کالاف دیوتی وارزون 2 فرصت به کار انداختن خلاقیت را برای بازیکنان فراهم می‌کند. بنابراین با استفاده از هوش و خلاقیت خود می‌توانید در بازی warzone 2 بهترین سلاح‌ها را در اختیار بگیرید. کالاف دیوتی وارزون 2 در آپدیت‌های اخیر خود امکان انتخاب سلاح‌های بهتری را برای بازیکنان نیز فراهم کرده است. بنابراین با ترکیب این تجهیزات لذت بازی کالاف دیوتی وارزون 2 را دوچندان تجربه نمایید.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جایی که تعداد مادهای ارائه شده برای این بازی بسیار زیاد است، ما در این مقاله که با عنوان «مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟» برای شما عزیزان

3 ماه پیش

در این مقاله به معرفی لیستی 10تایی از بهترین مادهای اسکایریم برای طرفداران بازی جذاب جهان باز skyrim پرداخته ایم

4 ماه پیش

استفاده از اتاق خشم و خرد کردن وسایل قدیمی ممکن است احساس خوبی داشته باشد اما آیا این کار برای مدیریت خشم شما واقعا مفید است؟

4 ماه پیش

بازی The House of Da Vinci 3 را احتمالا در نگاه اول با بازی the room اشتباه بگیرید که البته حق هم دارید! این بازی به صورت مستقیم از the room الهام گرفته شده

3 ماه پیش

هر چقدر هم که قرار دادن پاها روی هم راحت باشد آیا برای سلامتی و وضعیت بدن شما مفید است؟ در این جا نگاهی به مطالعات انجام شده می‌اندازیم.

2 ماه پیش

داشتن حیوانات خانگی در خانه هنگام تولد بچه‌ها، می‌تواند احتمال ابتلای آنها به آلرژی غذایی را کم کند به خصوص اگر سگ یا گربه باشد.

2 ماه پیش

چقدر با هیروهای بازی کستل کلش آشنا هستید؟ برای پیشرفت و پیروزی در بازی castle clash بهتر است با روش های استخدام شخصیت ها آشنا باشید

4 ماه پیش

کامل ترین راهنمای معرفی شخصیت ها و اسم های کاراکترهای گنشین ایمپکت بهمراه قدرت و توانایی هرکدام از قهرمانان genshin impact

4 ماه پیش

یک تحقیق بزرگ از دانشگاه کمبریج ارتباط بین فعالیت بدنی و خطر مرگ زودرس را بررسی کرده و نتایج جالبی را نشان داده است.

3 ماه پیش

بیشتر...