مجله دلتا |
1 ماه پیش

شال روسری مناسب پاییز شال مناسب برای پاییز شال های مناسب پاییزی مجله دلتا

یکی از دغدغه‌های بانوان در فصل پاییز، انتخاب شال و روسری است که هم از نظر جنس و هم از نظر رنگ، مناسب فصل پاییز باشد.
شال و روسری مناسب پاییز

انتخابشال و روسریمناسب با هر فصل و استفاده از آن، علاوه بر آن که ظاهری زیبا، آراسته و چشم ‌نواز را به همراه دارد، موجب حفظ ایمنی بدن در فصول مختلف می‌شود. برای مثالشال پشمیدر پاییز و زمستان علاوه بر آن که ظاهر بسیار مطلوبی دارد به دلیل آن که روی گوش‌هایتان را نیز پوشانده، از ورودسرمابه داخل آن‌‌ها جلوگیری می‌کند. انتخاب شال و روسری مناسب فصل، ظاهر شما را زیبا و چشم‌نواز می‌کند. در این مطلب ازمجله دلتابه معرفیشال و روسری مناسب پاییزمی‌پردازیم.

شال و روسری ابریشم

استفاده از پارچه ابریشم برای شال و روسری پاییزی انتخابی به‌جا و مناسب محسوب می‌شود. به احتمال زیاد همه ما می‌دانیم که پارچه ابریشم به دلیل فرآیند طبیعی، دشوار و ارزشمندی که موجب تولیدش می‌شود، پارچه‌ای گران‌قیمت و فوق‌العاده شیک و زیبا است. شال و روسری ابریشمی را با لباسی مناسب و درخور زیبایی استفاده کنید، تا هارمونی صحیح و چشم نوازی در ظاهر شما پدیدار شود.

شال و روسری ابریشم

شال و روسری پشمی

نام این جنس پارچه نیز موجب پیدایش احساس گرما در بدن می‌شود. از این رو بدیهی است که مناسب‌ترین گزینه برای فصول سرد سال است. اما شال و روسری پشمی انواع سبک و سنگین دارد که به طبع شال و روسری پشمی سبک یا نازک مناسب پاییز و جنس پشمی سنگین و ضخیم یا چندلایه آن مناسب زمستان است.

از استفاده شال و روسری پشمی پاییزه و زمستانه به همراه مانتوهای نازک و نخی نیز پرهیز کنید، چرا که ظاهری عجیب و تضادی بصری را در چشم بیننده به‌وجود می‌آورد.

روسری‌های چروک شطرنجی

یکی از ویژگی‌های خوب این نوع روسری‌ها این است که شما می‌توانید آن‌ها را با هر نوع لباس پاییزه و زمستانه‌ای هماهنگ کنید. این نوع از روسری‌ها با هر لباس گرمی، به خوبی ترکیب می‌شوند. همچنین پیشنهاد خوبی برای ٖآرایش مات هستند.

شال و روسری مناسب پاییز

روسری‌های نخی پاییزه

روسری‌های نخی پاییزه زیر مجموعه پارچه‌های پنبه‌ای هستند. به دلیل عبور ندادن سرما از خود و گرم بودن، مناسب‌ترین جنس شال یا روسری برای فصل سرما است. جنس نخی به راحتی اتو می‌شود و کمتر از سایر جنس‌ها سر می‌خورد. سبک، لطیف و نرم است و یکی از مناسب‌ترین پارچه‌ها برای فصل پاییز و زمستان است.

شال‌های ساده با رنگ تیره

بافت شال و روسری‌های ساده بسیار سبک و نرم است و در نهایت باعت خستگی سر و گردن شما نمی‌شود.

رنگ های مناسب فصل پاییز

  • شال و روسری‌های پاییز و زمستانه که حاوی رنگ گرم هستند، بهتر است از نقش و نگار کمتری برخوردار بوده و طرح خلوتی داشته باشند، چرا که پررنگی آن‌ها به اندازه کافی به چشم می‌آید.
  • اگر از طرح‌های پرنقش و نگار استفاده کنید، موجب شلوغی بیش از حد در چشم بیننده می‌شود.
  • اگر شال و روسری پررنگ و گرمی هم وجود دارد که حاوی طرحی شلوغ است و از پوشیدن آن احساس خوبی دارید، می‌بایست حتما با مانتوهای پاییزه با طرح خلوت و بافت‌های بسیار ساده، مورد استفاده قرار گیرند.

پیشنهاد مطالعه:مطلب۸ راز زنان شیک‌پوش که باید بدانیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

4 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

5 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

5 روز پیش

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخاب کیف مناسب با استایل خود را کمی آسان کرد. در ابتدا به سبک پوشش و استایل خود توجه کنید.

6 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

۱ هفته پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

۱ هفته پیش

نگرانی از آسیب دیدگی موها با رنگ کردن آن‌ها درست است زیرا، مواد شیمیایی باعث آسیب مو می‌شود اما راه‌هایی برای سلامت مو رنگ شده وجود دارد.

۱ هفته پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

یک سری روش مصنوعی برای پرپشت کردن رشد مژه وجود دارد، اما با یک سری مراقبت‌ها می‌توان مژه‌ها را به صورت طبیعی زیبا کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...